Skocz do zawartości

2 psy: biały i czarny. Powracajacy sen


PumpkinPie

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu miewam sny w ktorym pojawia sie bialy pies i czarny pies. Nie sa agresywne. Czasami (ale rzadko) czarny ma male problemy zdrowotne. Raz sen zaczal sie o owcy 1 bialej, 1 czarnej ale po chwili te owce juz byly psami. Ten motyw pojawia sie mega czesto w moich snach. Mialam tylko 2 sny w ktorych byl i czarny i rudy: w jednym rudy pies został rozjechany przez auto w nocy, w drugim i czarny i rudy wystraszyly sie mnie i zaczely byc agresywne. Ale glownie to jest zawsze bialy i czarny, nieagresywne, neutralne, rozne pory dnia. Czy to moze miec jakies znaczenie? (w snach psy należą do kogos innego, randomowych mezczyzn, nie do mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Blackraven said:

znaczenie-kart-tarota-ksiezyc-prosta.jpe

 

 

znaczenie-kart-tarota-glupiec-prosta.jpe

 

Nie znam sie na snach ale zadam Ci kilka pytan, ktore mi sie nasunely,a ktore moga Cie naprowadzic na dobry trop.

Widze ze interesujesz sie tarotem. Czy sny nie pojawily sie jakos po tym jak zaczelas sie zapoznawac z obrazami i znaczeniami kart? Czy jakas karta czy symbole nie zrobily na Tobie wrazenia?

Psy  w tarocie to ukryte instynkty.

Fakt ze sa czarne i biale moze mowic o jakims dualizmie :dobru i zlu, yin i yang itp.

skoro psy naleza do jakichs randomowych mezczyzn to moze wcale nie o psy chodzi, ale o tych mezczyzn? Moze cos jets na linii Ty-inni mezczyzni?

 

 

 

 

na ksiezyc tez zwrocilam uwage ale jakos bardziej do mnie przemawia rydwan pomimo ze tam nie ma psow, nie wiem czemu. Probowalam przypomniec sobie w jakim okresie zaczely sie te sny ale nie stalo sie nic znaczacego. Pare miesięcy po tym jak te sny sie pojawialy powróciła mi nerwica lękowa i ocd. Kopaniszyn to tlumaczyla w skrocie ze ten sen to dynamika sprawcy i ofiary. Jak to wpisuje w google to za chwile mi wychodzi o przemocy domowej i niebieskich kartach lel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, PumpkinPie napisał:

na ksiezyc tez zwrocilam uwage ale jakos bardziej do mnie przemawia rydwan pomimo ze tam nie ma psow, nie wiem czemu. Probowalam przypomniec sobie w jakim okresie zaczely sie te sny ale nie stalo sie nic znaczacego. Pare miesięcy po tym jak te sny sie pojawialy powróciła mi nerwica lękowa i ocd. Kopaniszyn to tlumaczyla w skrocie ze ten sen to dynamika sprawcy i ofiary. Jak to wpisuje w google to za chwile mi wychodzi o przemocy domowej i niebieskich kartach lel.

Wiesz no kopaniszyn napewno lepiej to rozumie niz my. Jej interpretacja wydaje sie byc naprawde trafna. A wysylalas jej ten sen do interpretacji?

Edytowane przez Blackraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Blackraven said:

Wiesz no kopaniszyn napewno lepiej to rozumie niz my. A wysylalas jej ten sen do interpretacji?

pytalam na live, pozniej probowalam sie sama "doedukowac" zeby to zrozumieć i google mnie pokonal.XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, PumpkinPie napisał:

pytalam na live, pozniej probowalam sie sama "doedukowac" zeby to zrozumieć i google mnie pokonal.XD

Google to nie zawsze najlepszy nauczyciel

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...