Jump to content

Dwa pytania

Romualda de Kocurko

Recommended Posts

Z W. rozmawialiśmy przez krótki czas, ale b. intensywnie, również przez telefon. Nagle z dnia na dzień on urwał kontakt. Postawiłam po trzy karty na dwa pytania:

1. Dlaczego przestał ze mną rozmawiać?

2. Czy będziemy jeszcze ze sobą rozmawiać?

ad. 1 - 10 Mieczy, As Buław, 10 Kielichów

Hm, może po prostu wydawało się za fajnie (10 Kielichów) i nastąpiła reakcja zwrotna? Wiele osób niegotowych na coś poważniejszego często wycofuje się, chociaż wszystko wydaje się super i idzie ku dobremu, ponieważ boją się zaangażowania. Tylko mam problem z tymi mieczami na początku - przeżywał jakieś rozterki na początku, czy zacząć ze mną rozmawiać, bał się odrzucenia? I z tego powodu potem zerwał kontakt, bo okazało się, że coś może z tego być i się po prostu wystraszył? Asa Buław tutaj interpretuję jako b. silną chęć, potrzebę kontaktu, zaczepienia kogoś, na kim chcemy zrobić wrażenie. 

ad. 2 - As Kielichów, Królowa Buław, 7 Denarów 

Wygląda na to, że tak - Królowa Buław to karta kontaktu - ale możliwe, że trzeba będzie na to dłużej poczekać, (oczekiwanie w 7 Denarów), bo on (czy już oboje w tej chwili) zastanawiamy się, czy warto (również 7 Denarów posiada ten aspekt). As Kielichów to początek zauroczenia, w połączeniu z Królową daje nadzieję na ponowny kontakt po dłuższym oczekiwaniu na zdecydowanie się, czy warto (7 Denarów). 

Jestem dobrej myśli :) 

Czy ktoś z Was ma ochotę pomóc w interpretacji?

Pozdrawiam wszystkich :) 

1.Po prostu postanowił zakończyć to coś między wami. Widać, że poczuł pociąg do kogoś innego i jest z tą osobą szczęśliwy. 

2.Jest na to szansa, ale jako Królowa buław sama musisz się wykazać inicjatywą. I co tu ukrywać trochę to potrwa. 

• Thanks! 1