Skocz do zawartości

Październik - nastek


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

1.Aura: Wisielec 

Miesiąc nudny, będzie mi się dłużył. Takie życie od weekendu do weekendu czekając na kolejny dzień. 

Osłabia dobre i złe karty w rozkładzie. Nie będzie się działo zbyt wiele. 

 

2.Praca: 10 kielichów, 6 kielichów, Rycerz Monet 

Z pracy będę zadowolony. Widać tutaj dobre relacje ze współpracownikami. Możliwe, że wróci koleżanka ze zwolnienia pod koniec miesiąca i stąd 6 kielichów. 

Myślę, że patrząc na Wisielca, Rycerz pokazuje wykonywanie pracy, dzień po dniu, godzina po godzinie, systematycznie robię to samo i nic się nie zmienia. Może ewentualnie trochę więcej uwagi przyłożę do tej pracy pod koniec miesiąca. 

 

3.Finanse: 6 monet, Rycerz Mieczy, Sprawiedliwość 

W końcu PIP już mi odpisał, że mi się należy wyrównanie. W 6 monetach wszystko powinno wrócić do normy. Może ktoś mi pomoże, albo po prostu oznacza to wyrównanie.  Sprawiedliwość to rozwiązanie sprawy z PIP i powrót finansów, ale nie wszystko może pójść tak łatwo, wcześniej może być o to kłótnia. Chcą nam podnieść pensje, ale w zamian zabrać za zakwaterowanie i wyżywienie, więc finalnie wyszłoby na to samo.

Rycerz Mieczy pokazuje niespokojne nastroje, może być kłótnia o te finanse. Ale jak mówiłem przy Wisielcu raczej nie będzie wielkich awantur. 

 

3.Miłość: Rycerz Kielichów, As Buław, Arcykapłanka 

Tutaj widać, że będę miał miłosny nastrój i w asie buław chętnie rozpocznę jakąś znajomość z nieśmiałą dziewczyną. Jednak nic wielkiego się nie wydarzy, to tylko as, więc raczej zainicjowanie kontaktu, albo wzajemne spodoba się się sobie. Może jakiś lekki flirt. 

 

4.Relacje z ludźmi: 10 mieczy, Wieża, 2 kielichów 

Zakończę relacje z kimś z kim się bardzo dobrze dogadywałem. Wieża świadczy, że kontakt rozpadnie się szybko i niespodziewanie. Może relacja koleżeńska, może przyjaźń? 

 

Rada:8 kielichów 

Sądzę, że to rada do pozycji z relacji z ludźmi. Jeśli będzie trzeba coś zakończyć, bo już mi nie służy to pora się odważyć i to zrobić. 

 

Co sądzicie? 

Edytowane przez nastek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, nastek96 napisał:

Finanse: 6 monet, Rycerz Mieczy, Sprawiedliwość 

Moim zdaniem to mozesz dostac mniej niz mialo byc. Zrobisz awanture i wyplaca ci tele ile powinni.

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Aura: Wisielec

spokojnie

sytuacje do przewidzenia

urlop albo więcej leżenia?

spojrzenie na coś z innej perspektywy

 

2.Praca: 10 kielichów, 6 kielichów, Rycerz Monet 

zadowolenie, poczucie spełnienia, satysfakcja

możliwa przyjemna wiadomość

poczęstunek w pracy z jakiejś okazji

nowa oferta pracy/stanowiska? awans/premia?

 

3.Finanse: 6 monet, Rycerz Mieczy, Sprawiedliwość 

rozsądnie

pomożesz komuś albo odwrotnie

w Rycerzu Mieczy widziałabym wiadomość z ważnej instytucji (VIII Sprawiedliwość) - czyli jak piszesz, sprawa z PIPem

planowanie wydatków

jeśli przyjdzie na coś więcej wydać, to obstawiam, że będzie to z głową

 

3.Miłość: Rycerz Kielichów, As Buław, Arcykapłanka

też tutaj widzę umizgi do kogoś

może być nieśmiała albo będziesz trzymać tą znajomość w tajemnicy, tzn. będziesz dyskretny 

sama kobieta też może okazać się tajemnicza, skromna, oczytana

ewentualnie może też tutaj chodzić o gotowość do wgłębiania się w wiedzę na ten temat

 

4.Relacje z ludźmi: 10 mieczy, Wieża, 2 kielichów

na początku widać bezruch, jakbyś umarł, ciemność, koniec

później jakaś sytuacja sprawi, że ożyjesz, bo zaraz po XVI Wieży mamy 2 pucharów

zastanawiam się czy to ta praca czy uczucia?

2 pucharów zapowiada harmonię, życie z sobą i wszechświatem w zgodzie

na pierwszej karcie w mojej talii widać też światło na horyzoncie, więc jakieś zapowiedzi dla końca miesiąca mogą pojawić się na jego początku

 

Rada:8 kielichów 

powrót do czegoś lub kogoś myślami albo fizycznie

powtórna analiza czegoś

pomyślenie o karmie?

jest coś co chciałeś zrobić a wcześniej nie było na to czasu?

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :)

 

Więcej leżenia brzmi cudownie, ale nwm, czy to realne. 

Ciekawe, że widzisz awans w pracy. Narazie się na to nie zapowiada, ale gdzieś z tyłu głowy mam, że chcieli mnie kiedyś dać na inne stanowisko. 

 

Może masz rację w pozycji z 2 kielichów. W końcu skoro po Wieży jest pozytywna karta to może będzie jakaś relacja koleżeńska. 

 

Co do 8 monet to chciałem zrobić pełno rzeczy jak zawsze. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.10.2022 o 13:20, nastek96 napisał:

1.Aura: Wisielec 

Zawieszenie, obserwacja otaczającego Cię świata: działania innych ludzi, wydarzenia w tle itd. bez jednoczesnego zaangażowania z twojej strony. Czas przemyśleń, bierności.

 

2.Praca: 10 kielichów, 6 kielichów, Rycerz Monet 

Donbra atmosfera i tak jak powidziałeś może tutaj się pojawic energia z przeszlosci. Możliwe, że otrzymasz jakieś wiadomości odnosnie pracy, pieniędzy itd.

 

3.Finanse: 6 monet, Rycerz Mieczy, Sprawiedliwość 

Możliwe wsparcie finansowe, pomoc od jakiejś instytucji, wiadomość, która pomoże Ci rozwiązać problem dotyczący twoich finansów.

 

3.Miłość: Rycerz Kielichów, As Buław, Arcykapłanka 

Może pojawić się obok Ciebie starsza kobieta, która Cię zafascynuje. Będzie jakieś pobudzenie, wymiana wiadomości, ale Pani może sprawiać wrażenie tajemniczej, skrytej.

 

4.Relacje z ludźmi: 10 mieczy, Wieża, 2 kielichów 

Dosyć mocne karty, które mogą właśnie świadczyć o nagłym ciosie w plecy i zakończeniu dobrej relacji.

 

Rada:8 kielichów 

Iść do przodu i nie odwracać się na siebie, chociażby na chwilę, aby spojrzeć na emocje z innej perspektywy. Może karty sugerują chwilową zmianę otoczenia, środowiska.

 

Co sądzicie? 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja:

1.Aura: Wisielec 

Nic szczególnego się nie działo. Miesiąc dość nudny. Ale był też wyjazd na dwa dni, aby sobie pozwiedzać. 

 

 

2.Praca: 10 kielichów, 6 kielichów, Rycerz Monet 

W pracy bywało różnie. Raz więcej pracy, raz mniej. Jakoś nie zaznaczył się ten miesiąc szczególnie w tym względzie. 

 

 

 

3.Finanse: 6 monet, Rycerz Mieczy, Sprawiedliwość 

 

Była podwyżka, która się nam należała. Była też drobna sprzeczka, bo nie chciałem podpisać warunków umowy. 

 

 

3.Miłość: Rycerz Kielichów, As Buław, Arcykapłanka 

Pojawił się ktoś kto niestety zniknął w listopadzie. Było coś między nami i ma tym koniec. Tylko zaiskrzyło. 

 

 

 

4.Relacje z ludźmi: 10 mieczy, Wieża, 2 kielichów 

 

Straciłem złudzenia co do jednej koleżanki i myślę, że kontakt nieformalnie już został zerwany. 

 

 

Rada:8 kielichów 

Mysle, że trzeba pozwolić innym odejść zgodnie z ich wolą. 

 

 

Dziękuję wszystkim za pomoc :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...