Skocz do zawartości

Spotkanie !!!


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dzisiaj umówione spotkanie .Pan się chyba nie może doczekać bo od rana pisze .Postawiłam karty na jego myśli uczucia i zamiary wobec mnie i na spotkanie jak ono będzie wyglądało .I szczerze to zaczęłam mieć tpliwości czy to dobry pomysł żebyśmy się spotkali .

Ad 1 

Myśli 

As Kijów ,Diabeł ,As Kielichów ,Świat 

Widac działanie ,może jakieś pożądanie ,czy szansę na coś nowego .W tym Diable może być nieszczery lub może chodzi o jakieś podłoże seksualne 

Uczucia 

10 kielichów ,6 Kijów ,5 kielichów ,Głupiec 

10 kielichów ogólnie dobra karta na uczucia mówi o szczęściu ,rodzinie its 

6 Kijów to taka karta zwycięstwa nad przeciwnościami 

5 mieczy roszczarowaniu ,odejściu itd 

Głupiec początek czegoś nowego 

Mozliwe ze chodzi tu o coś w stylu ze chciałby czegoś nowego po okresie roszczarowania 

Wielkich uczuć w każdym razie tu nie ma bardziej infantylna nadzieja w głupcy 

Zamiary 

6 denarów ,Królowa Kijów ,Król Kijów ,2 mieczy 

6 denarów to karta dawania i brania 

Król i Królowa Kijów kojarzy mi się z seksualnością ,romansem 

2 mieczy konieczność podjęcia decyzji ,rozmowy między dwiema osobami 

Mam wrażenie ,ze on chciałby romansu ,coś na zasadzie układu tylko nie jeszcze się nie zdecydował do końca 

Karty na spotkanie 

Świat ,Rycerz mieczy ,9 mieczy ,10 kielichów 

Mam wrażenie ,że spotkanie może być trochę nerwowe .Rycerz mieczy jest szybki w działaniu .Może szybko się skończy ? 

Ale jest też 10 kielichów ,która raczej mówi o mile spędzonym czasie .

Nie wiem co mam myśleć i mam duze wątpliwości czy tam iść .

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nie jest tak źle. 

 

Myśli - on poprostu nie może doczekać się tego spotkania. Ciągnie go do Ciebie. 

 

Uczucia - to jakaś nowa relacja? Bo tu Głupiec może mówić o poczatkach. Ciekawości tej drugiej osoby. Podobasz mu się chce się pokazać z jak najlepszej strony ale może poprostu mieć jakieś obawy w 5 kielichach. Może poprostu obawiać się rozczarowania. 

 

Zamiary- mamy tu pare wiec on chce byście taką parę stworzyli. Chce dawać i brac. Chce równowagi w tej relacji choć może jeszcze sam nie jest pewny co z tego będzie. 

 

Spotkanie- generalnie ok miło sympatycznie 9 mieczy to moga byc wasze czarne mysli ..albo jakaś nerwówka chwilowa z jakiegoś powodu. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Szept myśli napisał:

Spokojnie nie jest tak źle. 

 

Myśli - on poprostu nie może doczekać się tego spotkania. Ciągnie go do Ciebie. 

 

Uczucia - to jakaś nowa relacja? Bo tu Głupiec może mówić o poczatkach. Ciekawości tej drugiej osoby. Podobasz mu się chce się pokazać z jak najlepszej strony ale może poprostu mieć jakieś obawy w 5 kielichach. Może poprostu obawiać się rozczarowania. 

 

Zamiary- mamy tu pare wiec on chce byście taką parę stworzyli. Chce dawać i brac. Chce równowagi w tej relacji choć może jeszcze sam nie jest pewny co z tego będzie. 

 

Spotkanie- generalnie ok miło sympatycznie 9 mieczy to moga byc wasze czarne mysli ..albo jakaś nerwówka chwilowa z jakiegoś powodu. 

Tak to nowa relacja .Szczerze to pierwszy raz w życiu się tak stresuje spotkaniem 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśli: As Kijów ,Diabeł ,As Kielichów ,Świat 

moim zdaniem myśli o szybkim numerku

może o numerku przy świecach albo w podróży (w aucie?)

 

Uczucia: 10 kielichów ,6 Kijów ,5 kielichów ,Głupiec

jest szczęśliwy, pewnie czuje, że wygrał los na loterii, a później trzeba będzie się pożegnać

 

Zamiary: 6 denarów ,Królowa Kijów ,Król Kijów ,2 mieczy

dać tyle, ile trzeba i nic ponad to

zabawić się (na mojej talii ten król jest zwrócony w kierunku 6 denarów, a królowa patrzy przed siebie)

2 mieczy - załatwić coś dyplomatycznie albo seks z związanymi oczami, rękami czy innymi partiami ciała

 

Spotkanie: Świat ,Rycerz mieczy ,9 mieczy ,10 kielichów 

seks w nocy

może przy świecach albo w podróży (w aucie?) - pokrywało mi się z myślami

 

dla mnie wszystkie powyższe karty razem są mocno erotyczne

obstawiam, że któraś z stron jest nastawiona na szybkie zaspokojenie swoich potrzeb

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Venilia napisał:

 

Myśli: As Kijów ,Diabeł ,As Kielichów ,Świat 

moim zdaniem myśli o szybkim numerku

może o numerku przy świecach albo w podróży (w aucie?)

 

 

Uczucia: 10 kielichów ,6 Kijów ,5 kielichów ,Głupiec

jest szczęśliwy, pewnie czuje, że wygrał los na loterii, a później trzeba będzie się pożegnać

 

 

Zamiary: 6 denarów ,Królowa Kijów ,Król Kijów ,2 mieczy

dać tyle, ile trzeba i nic ponad to

zabawić się (na mojej talii ten król jest zwrócony w kierunku 6 denarów, a królowa patrzy przed siebie)

2 mieczy - załatwić coś dyplomatycznie albo seks z związanymi oczami, rękami czy innymi partiami ciała

 

 

Spotkanie: Świat ,Rycerz mieczy ,9 mieczy ,10 kielichów 

seks w nocy

może przy świecach albo w podróży (w aucie?) - pokrywało mi się z myślami

 

dla mnie wszystkie powyższe karty razem są mocno erotyczne

obstawiam, że któraś z stron jest nastawiona na szybkie zaspokojenie swoich potrzeb

2 godziny temu, Venilia napisał:

 

Myślę ,że masz dużo racji .Też tak odebrałam te karty .W mojej talii zarówno Krol jak i Królowa Kijów są zwróceni w stronę 2 mieczy .Więc jeżeli dwójka mieczy miała pokazywać seks to może chodziło o to że myślał ,że ja też będę chcieć .Nie wiem .

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja 

Spotkanie się odbyło .Rzeczywiście tak jak myślałam było krótkie .Ogólnie było miło .Była jedną sytuacja z winy Pana ,która wprowadziła nerwowa atmosfere .Pan skomentował mój wygląd .Nie było to nic złego ,ale takich rzeczy nie mówi się kobiecie na pierwszej randce .Wyszło ,ze rzeczywiście miałby ochotę na coś więcej niż tylko kolacja .Zorientował się sam ,ze przesadził .Po spotkaniu poniosły mnie emocja i napisałam mu co myślę .Nie odpisał do tej pory .

Robiłam też dwa rozkłady po spotkaniu ,dzisiaj rano .

Pierwszy rozkład 

Pytanie brzmiało .Co on myśli czuje i zamierza w tym momencie po spotkaniu ze mną 

Myśli 

Paz kielichów ,4 kielichów ,7 denarów ,słońce 

Paz kielichów - karta flirtów ,wiadomości miłosnych ,zauroczenia 

4 kielichów - niewykorzystana szansa ,tęsknota 

7 denarów - cierpliwość ,oczekiwanie ,działania długoterminowe 

Słońce - spełnienie ,życzeń ,radosne chwile ,wiara ,nadzieja 

Mam takie wrażenie ,ze on może tęsknić za tym początkowym etapem naszej znajomości ,może też mieć wrażenie ,ze jakaś szansa nie została wykorzystana .Ta 7 denarów może mówić ,ze może z czasem jego nadzieję zostaną spełnione ? 

Uczucia 

10 denarów ,8 kielichów ,5 kielichów ,rycerz denarów 

10 kielichów - obfitość ,rodzina ,inwestowanie w uczucia 

8 kielichów - gwałtowne emocje ,rozdarcie wewnętrzne ,pozostawienie tego co nie ma przyszłości 

5 kielichów - roszczarowanie ,łzy ,smutek ,samotność,rozpamiętywanie przeszłości 

Rycerz denarów - kierowanie się zdrowym rozsądkiem ,upór ,rozwagą ,

Może chciał inwestować w znajomość ale 8 kielichów raczej mówi o porzuceniu tych planów .Chyba przeżywa tą sytuację i przyjął może taką postawę obronna

Zamiary 

Koło fortuny ,Cesarz ,3 mieczy,As mieczy 

Koło fortuny - zmiana losu 

Cesarz - wprowadzenie ładu ,porządku ,przejęcie odpowiedzialności ,obowiązywanie określonych reguł 

3 mieczy -smutek ,roszczarowanie ,zranienie ,źle słowa ,kłótnia 

As mieczy -odkrycie ,rozsądek ,logika ,obrona swoich praw ,szczera rozmowa ,negocjacje 

I tu mam dwie interpretację 

1 .Nastąpiła odmiana losu na gorsze i on może nie zrobić nic bo będzie się bał zranienia i przykrych słów 

2 . Albo on będzie chciał zmienić ten los i tak jak Cesarz ustalić reguły ,wprowadzic porządek .3 mieczy i As mieczy to są karty intelektu i rozmów więc możliwe ,ze będzie chciał .

Zrobiłam drugi układ taki bardziej ogólny ,partnerski 

1 .Co w głowie 

2 .Co w sercu 

3.Co pokazuje na zewnątrz 

4 .Co wnosi do relacji 

5 karta wspólna 

6 .Najbliższa przyszłość relacji 

1 .

Ja -4 denarów - niechęć do inwestowania w przyszłość ,ze względu na strach 

On - 7 kielichów - marzenia ,niemożność podjęcia decyzji ,wyimaginowane wybory , wyidealizowana miłość 

2 .

Ja - Paz mieczy - wycofanie ,przyglądanie się ,obserwacja 

On - Paz kielichów - zauroczenie ,skrywane uczucie ,nieśmiałość 

3.

Ja - wieża- coś się zawaliło 

2- rycerz kielichów -kierowanie się instynktem ,rycerze kielichów dla mnie lubią skakać z kwiatka na kwiatek ,to taki trochę wracacz ,nie są stali w uczuciach 

Ogólnie bardzo dużo u niego kielichów 

4 .

Ja - 7 mieczy - kombinowanie ,błędy w dzialaniu,nieskutecznie zabiegi ,przekonywanie do swoich racji 

On - pustelnik - mądrość ,doświadczenie ,spokój ,izolacja 

Trochę to wygląda tak jak ja bym wnosiła chaos a on spokój 

5 .Rydwan - pokonywanie przeszkód ,pójście na przód ,może mówić o odległości ,przyspieszenie biegu spraw 

6 . Na najbliższą przyszłość wyciągnęłam 3 karty 

As Kijów ,Ksiezyc ,Gwiazda 

I skojarzyło mi się to z takim ukrywanym romansem ,miłymi spotkaniami pod osłoną nocy 

Dociagelam jeszcze 3 

Sąd ostateczny ,8 denarów ,6 mieczy 

Sąd ostateczny mówi o bilansie i konieczności dokonania zmian ,8 denarów mowi o ciężkiej pracy 6 mieczy to zmiana sposobu myślenia  ,odcinanie się od spraw i osób 

Możliwe ,ze przez jakiś czas coś nas będzie łączyć ale później i tak będzie koniec znajomości .

 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo kart...

patrząc na rozkład partnerski - z jednej strony (Twojej) niechęć do rozwijania relacji, zamknięcie, z drugiej strony (jego) jakieś oderwane od rzeczywistości plany, nadzieje, bez żadnych konkretnych działań (tu też pokazała się niedojrzałość emocjonalna).

Raczej każde pójdzie w swoją stronę.

Myślę, że jest możliwość kolejnego spotkania - z dociągniętych kart można by wnioskować jakąś wyjaśniającą rozmowę i każdy idzie w swoją stronę (to potwierdzenie karty Rydwanu w sercu rozkładu).

Patrząc na karty na najbliższą przyszłość - uważałabym na ciążę (As Kijów + Księżyc).

 

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...