Skocz do zawartości

WERYFIKACJA


Romualda de Kocurko

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłam karty na tego samego typa, o którego tu pytałam ostatnio - rozmawialiśmy ponownie po długim czasie, niestety znowu się pokłóciliśmy i znowu mnie zablokował. RW, tym razem odwracałam - 

1. Dlaczego mnie zablokował? 

Głupiec, Papież, Mag - wszystkie odwrócone

nie mam pojęcia - może chciał, żebyśmy wszystko zaczęli od początku a nie wyszło (O. Głupiec) i poczuł rozgoryczenie? O. Papież - serio nie mam pojęcia. Było inaczej niż się spodziewał? Mag - poczuł się manipulowany, zwodzony? 

2. Czy odblokuje mnie przed moimi urodzinami - mam za tydzień - i złoży mi życzenia?

W pozycji prostej - 9 Buław, 7 Denarów, Paź Denarów

tu już łatwiej - odblokuje mnie z nadzieją na rozpoczęcie wszystkiego od początku (Paź Denarów) po długiej walce ze sobą (9 Buław) i być może nieco później niż na urodziny - 7 Denarów jako opóźnienie, choć kiedyś miałam rozkład, gdzie 7 Denarów wypadła na początku rozkładu i rzecz, o którą pytałam, wydarzyła się bardzo szybko - po 2 tygodniach od zapytania. 

Ktoś chętny pomóc w interpretacji? ;) 

 

Pan nie odezwał się do mnie i nie złożył mi życzeń na urodziny, nadal jestem zablokowana :D  aczkolwiek byłam prawie pewna, że jednak się odezwie na urodziny, ponieważ potem wypadło mi jeszcze 7 Buław, 6 Kielichów i Słońce, ale jednak nie: widocznie tutaj te 7 Buław przeważyło jako zwalczenie w sobie nawet dobrych wspomnień związanych ze mną na rzecz trwałej obrazy :D 

Edytowane przez Romualda de Kocurko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojego punktu widzenie wygląda to tak: 

 

9 Buław, 7 Denarów, Paź Denarów

w pierwszej karcie nie ma aktywnego działania, chyba że coś/ktoś zagrozi tej pozycji

w drugiej również - to raczej oczekiwanie owoców swojej pracy

w ostatniej karcie cieszenie się tym owocem

o ile na pracę/finanse karty są całkiem niezłe, o tyle w odpowiedzi na to pytanie mam wrażenie, że pan cieszy się z tego stanu rzeczy i zajął się sobą (dodatkowo XIX Słońce w kolejnym rozkładzie)

 

7 Buław, 6 Kielichów i Słońce

na karcie 7 buław osoba broni się przed tym, co stoi po prawej stronie, a tutaj mamy 6 pucharów - obrona przed kontaktem, zacieśnianiem więzi, obdarowaniem?

XIX Słońce to karta, która mówi, że jakiś człowiek skupi się głównie na sobie

 

nie odwracam kart i nie wiem jak je interpretować

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...