Skocz do zawartości

2 pytania


majmaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, karty tarota czytam za pomocą intuicji oraz dostępnych opisów.

1. Czy spotkam się z Jackiem ? Jak to kiedy?

rycerz monet, as monet, król monet

Moim zdaniem odpowiedź jest na tak, spotkamy się ,bo pokazuje się król monet (on jest mężczyzną dojrzałym, przedsiębiorcą).

Kiedy? Monety mówią o okresie zimowym?

2. Czy pójdę na zabawę/wieczorek w Sylwestra?

Gwiazda, Głupiec, Królowa Monet.

Moje odczucia to chyba jestem przy nadziei ,że się tak stanie ,ale czy czasem mój biznes nie będzie ważniejszy?

 

 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zgodnie z radą dośw. osoby z tarota zadałam tylko pytanie czy spotkam się z Jackiem?

Karty :3 kielichów, 10 monet, 5 mieczy

 

Ja będzie wyglądała moja sytuacja finansowa listopad-marzec w firmie?

król buław 7 kielichów,kapłan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy spotkam się z Jackiem? 3 kielichów, 10 monet, 5 mieczy

pierwsza karta jest pozytywna, mówi o świętowaniu, więc jestem na tak

druga wraz z pierwszą mówi o świętowaniu w większym gronie

5 mieczy - różnie bywa - możliwe, że uda się "wywalczyć"; przy tak ciepłych kartach stawiałabym na przyjemną "potyczkę" 

 

 

Ja będzie wyglądała moja sytuacja finansowa listopad-marzec w firmie? król buław 7 kielichów,kapłan

Król Buław to pewnie Twój szef - widać jego wpływ; to też może być ojciec, jakiś krewny czy inny mężczyzna; tak czy siak widać męską energię zwłaszcza, że koniec rozkładu wieńczy także mężczyzna

7 kielichów - pewnie wydatki związane z świętami; nie wiem dlaczego, ale skojarzyło mi się z choinką 

oczywiście to też mogą być marzenia o lepszych zarobkach

gdyby tak 7 kielichów połączyć z V Kapłanem, to ta parka mówiłaby o fantazjowaniu o tym co reprezentuje ostatnia karta i sugerowałabym się obrazkami

 

ogólnie wyglada to dość dobrze

nie ma nagłych i nieprzewidzianych akcji

nie czuję też tutaj walki o lepsze

powiedziałabym, że pozytywny wpływ z zewnątrz, może ktoś zrealizuje Twoje marzenie/a

 

Król Buław i V Kapłan tworzą klamrę, w której jest 7 kielichów - oni mogą mówić, że obowiązki są na pierwszym miejscu, przyjemności tak, ale dopiero po spełnieniu określonych zadań

to też mogą być doradcy albo dobrzy przyjaciele

 

tak się zastanawiam czy uda się coś tutaj zrealizować, jakieś plany...

 

 

Edytowane przez Venilia
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Venilia napisał:

 

czy spotkam się z Jackiem? 3 kielichów, 10 monet, 5 mieczy

pierwsza karta jest pozytywna, mówi o świętowaniu, więc jestem na tak

druga wraz z pierwszą mówi o świętowaniu w większym gronie

5 mieczy - różnie bywa - możliwe, że uda się "wywalczyć"; przy tak ciepłych kartach stawiałabym na przyjemną "potyczkę" 

 

 

Ja będzie wyglądała moja sytuacja finansowa listopad-marzec w firmie? król buław 7 kielichów,kapłan

Król Buław to pewnie Twój szef - widać jego wpływ; to też może być ojciec, jakiś krewny czy inny mężczyzna; tak czy siak widać męską energię zwłaszcza, że koniec rozkładu wieńczy także mężczyzna

7 kielichów - pewnie wydatki związane z świętami; nie wiem dlaczego, ale skojarzyło mi się z choinką 

oczywiście to też mogą być marzenia o lepszych zarobkach

gdyby tak 7 kielichów połączyć z V Kapłanem, to ta parka mówiłaby o fantazjowaniu o tym co reprezentuje ostatnia karta i sugerowałabym się obrazkami

 

ogólnie wyglada to dość dobrze

nie ma nagłych i nieprzewidzianych akcji

nie czuję też tutaj walki o lepsze

powiedziałabym, że pozytywny wpływ z zewnątrz, może ktoś zrealizuje Twoje marzenie/a

 

Król Buław i V Kapłan tworzą klamrę, w której jest 7 kielichów - oni mogą mówić, że obowiązki są na pierwszym miejscu, przyjemności tak, ale dopiero po spełnieniu określonych zadań

to też mogą być doradcy albo dobrzy przyjaciele

 

tak się zastanawiam czy nie uda się czegoś tutaj zrealizować, jakiś planów...

 

 

tak ,prawda karty dość prztulne.

2 pytanie: hmm ja prowadzę działalność. Miałam do tej pory właśnie pomoc tego Jacka. Król buław kojarzy mi się z czymś przyjemnym. 7 kielichów takie podejrzane . Jakaś iluzja? 

Ale nie uda się w sensie? Że uda się czyli pozytywnie czy coś nie wypali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, majmaj napisał:

Witam, zgodnie z radą dośw. osoby z tarota zadałam tylko pytanie czy spotkam się z Jackiem?

Karty :3 kielichów, 10 monet, 5 mieczy

 

Ja będzie wyglądała moja sytuacja finansowa listopad-marzec w firmie?

król buław 7 kielichów,kapłan

Czy spotkamy się z Jackiem ? 

3 kielichów karta świętowania 

10 monet spotkanie w większym gronie 

5 mieczy karta plotek podstępu ,walki o coś co nie ma szans na powodzenie chodź jest dla nas ważne 

Ja widzę to tak ,ze spotkania dojdzie ,pewnie będzie to spotkanie w większym gronie .Ale dla mnie ta 5 mieczy może mówić o tym ,ze będziesz musiała użyć jakieś podstępu .Może też mówić o tym ,że spotkanie nie przyniesie zamierzonego efektu np ,ze jeżeli chcesz żeby coś więcej zadziało się to może się tak nie stać 

 

Jak będzie wyglądała moja sytuacja finansowa....

Król buław - osiągnięcie sukcesu dzięki pracy 

7 kielichów -kreatywnosc ,dużo pomysłów ale też problem z podjęciem decyzji 

Kapłan - realizacja swoich zamierzeń ,inwestycja w rozwój 

Dla mnie to wygląda tak jak byś miała wiele możliwości i nowych pomysłów i jeżeli nie pozostaną one tylko w twojej głowie to powinien być sukces .Musisz działać a nie zastanawiać się .

  • Medal 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nawet jak dojdzie do spotkania z Jackiem to będzie to pyrrusowe zwycięstwo ktore nie przyniesie tego czego byś chciała. Nie będzie po Twojej myśli ta relacja .3 kielichy mówi o luźnym charakterze znajomości nic poważnego. Na 5 mieczy zjadłam zęby na jednej realcji. Więc nie angażuj się uczuciowo .

 

Co do finansów to uważaj żeby nie pozostały w kwestii marzeń i niezdecydowania. Bo z jednej strony Król buław jako mocna pozycja choć on przy 7 Kiele może mieć problem z podjęciem decyzji 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wasze sugestie ;) Co do spotkania to hmm nie zależy mi za bardzo, .. może dla mojego dobra lepiej żeby go nie widziała? 

Tak sobie myślę tylko po co my się spotkamy? Może jakieś biznesowe szkolenie. Bo tak na prawdę ja nie mam zamiaru nic proponować..

 Ja nie chce z nim wiązać przyszłości.. Traktuje tą relację właśnie luźno tylko biznesowo, koleżeńsko ,ale czy tak się da? Wiem że inny mężczyzna się pojawi., którego nie będę zmieniać, ,, naprawiać,, Z Jackiem nie wypaliło, ja to zakończyłam. Pytałam o spotkanie ,bo myślałam że np. on będzie jakoś starać się o uczucia, serce moje  :) Może po prostu tęsknie za nim, ale wiem jedno on sie nie zmieni i szkoda czasu na czekanie..

Co do biznesu pomysły mam cały czas realizuje. I też nie mogę za dużo rzeczy naraz robić.

Edytowane przez majmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, majmaj napisał:

tak ,prawda karty dość prztulne.

2 pytanie: hmm ja prowadzę działalność. Miałam do tej pory właśnie pomoc tego Jacka. Król buław kojarzy mi się z czymś przyjemnym. 7 kielichów takie podejrzane . Jakaś iluzja? 

Ale nie uda się w sensie? Że uda się czyli pozytywnie czy coś nie wypali?

poprawiłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2022 o 14:35, majmaj napisał:

Witam, karty tarota czytam za pomocą intuicji oraz dostępnych opisów.

1. Czy spotkam się z Jackiem ? Jak to kiedy?

rycerz monet, as monet, król monet

Moim zdaniem odpowiedź jest na tak, spotkamy się ,bo pokazuje się król monet (on jest mężczyzną dojrzałym, przedsiębiorcą).

 

W dniu 4.10.2022 o 14:40, majmaj napisał:

Witam, zgodnie z radą dośw. osoby z tarota zadałam tylko pytanie czy spotkam się z Jackiem?

Karty :3 kielichów, 10 monet, 5 mieczy

Pomijając fakt, że nie ma w Twoich pierwszych postach krótkiego opisu sytuacji, brak jest konkretnych informacji, czy chodzi o spotkanie biznesowe czy prywatne, dwa razy pytasz o to samo, brak jest Twojej interpretacji w drugim wpisie, to w sytuacji takiej:

W dniu 4.10.2022 o 20:15, majmaj napisał:

Bo tak na prawdę ja nie mam zamiaru nic proponować..

 Ja nie chce z nim wiązać przyszłości.. Traktuje tą relację właśnie luźno tylko biznesowo, koleżeńsko ,ale czy tak się da? Wiem że inny mężczyzna się pojawi.

 

W dniu 4.10.2022 o 20:15, majmaj napisał:

Z Jackiem nie wypaliło, ja to zakończyłam. Pytałam o spotkanie ,bo myślałam że np. on będzie jakoś starać się o uczucia, serce moje  :) Może po prostu tęsknie za nim, ale wiem jedno on sie nie zmieni i szkoda czasu na czekanie..

- jak można poważnie potraktować Twoje pytania i stosunek do kart Tarota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mesi napisał:

 

Pomijając fakt, że nie ma w Twoich pierwszych postach krótkiego opisu sytuacji, brak jest konkretnych informacji, czy chodzi o spotkanie biznesowe czy prywatne, dwa razy pytasz o to samo, brak jest Twojej interpretacji w drugim wpisie, to w sytuacji takiej:

 

- jak można poważnie potraktować Twoje pytania i stosunek do kart Tarota?

Hmm co do opisu. TO ja z nim zerwałam , nie chciałam tworzyć przyszłości. Za dużo kłamał. Myślałam, że jednak zrobi coś w tym kierunku. Taka nadzieja.

Co do pytania to też pytanie bo bardziej tęsknota , naiwność,że może on się zmieni ale jakiś cud.. Stad pytanie.

I bardziej mi chodziło o spotkanie takie prywatne.. My z resztą jak się spotykaliśmy to tak gadaliśmy o biznesie.

A tak sobie jeszcze myślę, może po prostu warto to odpuścić i być w zaufaniu, w sercu..

Edytowane przez majmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majmajno widzisz - teoretycznie podjęłaś decyzję, a teraz kładziesz karty, więc mówiąc tak bardzo ogólnie: rozgrzebujesz tą energię i szkodzisz sobie (nie chodzi mi o to, że karty zrobią Ci jakąś "krzywdę", tylko o Twoje nastawienie).

To, o czym piszesz, sugeruje, że wcale nie chciałaś kończyć tej znajomości, tylko w pewien sposób go "ukarać", z nadzieją, że zacznie postępować zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. I nie do końca wyszło... karty w 2 rozkładzie to pokazują - szczególnie kończąca rozkład 5 Mieczy ("przybyłem, zwyciężyłem, tylko dlaczego mnie to nie cieszy?").

Karty z pierwszego rozkładu pokazują możliwość spotkania ale na gruncie zawodowym - monety. Nie ma tu tzw. "motylków", a ponieważ pokazały się same monety, to może sugerować, że jemu do tego spotkania zbytnio się nie spieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mesi napisał:

@majmajno widzisz - teoretycznie podjęłaś decyzję, a teraz kładziesz karty, więc mówiąc tak bardzo ogólnie: rozgrzebujesz tą energię i szkodzisz sobie (nie chodzi mi o to, że karty zrobią Ci jakąś "krzywdę", tylko o Twoje nastawienie).

To, o czym piszesz, sugeruje, że wcale nie chciałaś kończyć tej znajomości, tylko w pewien sposób go "ukarać", z nadzieją, że zacznie postępować zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. I nie do końca wyszło... karty w 2 rozkładzie to pokazują - szczególnie kończąca rozkład 5 Mieczy ("przybyłem, zwyciężyłem, tylko dlaczego mnie to nie cieszy?").

Karty z pierwszego rozkładu pokazują możliwość spotkania ale na gruncie zawodowym - monety. Nie ma tu tzw. "motylków", a ponieważ pokazały się same monety, to może sugerować, że jemu do tego spotkania zbytnio się nie spieszy.

To masz rację,że rozgrzebuje. Powinnam po prostu już o tym zapomnieć. Tak , jemu na bank się nie spieszy, bo nie widzi korzyści, szkoda mu pewnie czasu. Co do motylków ich nie było od początku tylko rozsądek i ostrożność.

 Nie powinnam już ruszać tego tematu. Po prostu zostawić w zaufaniu. Zapomnieć.

Trochę to niedojrzałe, nierozsądne z mojej strony. Tutaj rządziły emocje, tęsknota za jego bezpieczeństwem.

A co masz na myśli jeśli chodzi o moje nastawienie? że grzebie w starej energii ?

Edytowane przez majmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majmaj W moim ostatnim wpisie odnoszę się do kart i łączę to z tym, o czym sama piszesz. A to, o czym piszesz naprawdę widać w kartach, które wyciągnęłaś.

Pisząc o nastawieniu, w tej konkretnej wypowiedzi chciałam tylko podkreślić to, że nie o karty mi chodzi, tylko o to, co jest w Tobie (myśli, emocje). Użyłam tu być może skrótu myśłowego - chciałam podkreślić, że nie szkodzisz sobie pracując z kartami, bo praca z kartami, zadawanie pytań nie jest czymś, co nam szkodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mesi napisał:

@majmaj W moim ostatnim wpisie odnoszę się do kart i łączę to z tym, o czym sama piszesz. A to, o czym piszesz naprawdę widać w kartach, które wyciągnęłaś.

Pisząc o nastawieniu, w tej konkretnej wypowiedzi chciałam tylko podkreślić to, że nie o karty mi chodzi, tylko o to, co jest w Tobie (myśli, emocje). Użyłam tu być może skrótu myśłowego - chciałam podkreślić, że nie szkodzisz sobie pracując z kartami, bo praca z kartami, zadawanie pytań nie jest czymś, co nam szkodzi.

 

Bo do końca się z tym nie pogodziłam. Świeże jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że się spotkasz, bo mamy dwie osoby: Król Monet i Rycerz Monet. 

As pokazuje, że jest na to duża szansa. Kiedy? Wygląda na to, że wtedy kiedy sama to zaplanujesz i przystąpisz do realizacji. 

Myśle, że.pojdziesz ma wieczorek. Masz Głupca i Gwiazdę. Głupiec to zabawa. Królowa Monet: wydaje mi się, że o siebie zadbasz. Ponadto w Gwieździe powinno być przyjazne otoczenie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wracam po miesiącu z częściową weryfikacją. Co do spotkania zaproponował sam. Tylko ja nie czuję gotowości do spotkania się twarzą w twarz. Nie wiem co robić, szczerze.

Co do sylwestra jeszcze nic nie wiem. Dostałam zaproszenie na wieczorek, imprezę tańczoną na początku grudnia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...