Jump to content

Życie zawodowe

panna.marta

Recommended Posts

Co mnie czeka pod katem kariery do 3 lat od dziś? Ja wiem, że zaraz każdy powie M, ze trzy lata to długo. Dlatego proszę tylko o konkretne odpowiedzi na moje pytanie.

kolo fortuny X, 3 buławy, królowa mieczy i dołożony król mieczy 

czy koło na 1 pozycji oznacza spontaniczna decyzje wypłynięcia na inne wody inny fach? Co tu by mówiła krolowa mieczy w połączeniu z królem mieczy? 

Edited by panna.marta
.
  • Super 1

10 godzin temu, panna.marta napisał:

Koło fortuny to przez te 3 lata może definiować zmienność sytuacji jakiej będziesz doświadczać, lecz od razu 3 Buławy jako karta brama wskazują na  większą dalekowzroczność i racjonalne podejmowanie decyzji...

Królowa Mieczy i Król Mieczy mogą wskazywać na bliższy związek z kimś z pracy, czy to na podłożu zawodowym lub trochę bliższym, ale opartym na partnerstwie i pewnych zasadach.

• Super 1
  • Thanks! 1

2 godziny temu, Piko napisał:

Koło fortuny to przez te 3 lata może definiować zmienność sytuacji jakiej będziesz doświadczać, lecz od razu 3 Buławy jako karta brama wskazują na  większą dalekowzroczność i racjonalne podejmowanie decyzji...

Królowa Mieczy i Król Mieczy mogą wskazywać na bliższy związek z kimś z pracy, czy to na podłożu zawodowym lub trochę bliższym, ale opartym na partnerstwie i pewnych zasadach.

A widzisz w tych kartach odejście i pójście za lepszym a koło jako okazje, która się spontanicznie przydarzy ?

Ja kładłem karty kiedyś na dłuższy okres niż rok i powiem Ci, że to co powyżej roku to już kiepsko można odczytać. Choć nie powiem karty na studia się sprawdziły. 

Widać jestem tą upierdliwą osobą, litra pomimo uwag o konkretne odpowiedzi i tak swoje powiedziała :sark:

Czekaja Cię zmiany. Najprawdopodobniej nie bedziesz dalej pracowała gdzie jesteś. 3 buławy to nowe plany i jak dla mnie coś nowego w karierze zawodowej. Może będziesz zajmowała się czymś innym? Czymś w guście Królowej Mieczy: przeliczanie, kalkulowanie, analizowanie, praca z dużą ilością myślenia. 

• Thanks! 1

9 minut temu, nastek96 napisał:

Ja kładłem karty kiedyś na dłuższy okres niż rok i powiem Ci, że to co powyżej roku to już kiepsko można odczytać. Choć nie powiem karty na studia się sprawdziły. 

Widać jestem tą upierdliwą osobą, litra pomimo uwag o konkretne odpowiedzi i tak swoje powiedziała :sark:

Czekaja Cię zmiany. Najprawdopodobniej nie bedziesz dalej pracowała gdzie jesteś. 3 buławy to nowe plany i jak dla mnie coś nowego w karierze zawodowej. Może będziesz zajmowała się czymś innym? Czymś w guście Królowej Mieczy: przeliczanie, kalkulowanie, analizowanie, praca z dużą ilością myślenia. 

Chciałabym zmienić biuro na prace w terenie i ze sprzedażą i tak myśle, że może te 3 buławy dałby mi zielone światło ?

• Like 1

Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na twoje pytanie. 

Możliwe. Na pewno widać zmiany i nowe plany na horyzoncie, czyli nie będzie tak jak jest teraz. 

• Super 1

37 minut temu, nastek96 napisał:

Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na twoje pytanie. 

Możliwe. Na pewno widać zmiany i nowe plany na horyzoncie, czyli nie będzie tak jak jest teraz. 

To dobrze. Dzięki !

• Like 1

20 godzin temu, panna.marta napisał:

Co mnie czeka pod katem kariery do 3 lat od dziś? Ja wiem, że zaraz każdy powie M, ze trzy lata to długo. Dlatego proszę tylko o konkretne odpowiedzi na moje pytanie.

3 lata to dość długi czas i moim zdaniem rozkład na 3 karty pokazuje bardzo ogólnie wydarzenia (ja po prostu wybrałabym inny rozkład).

Jeśli by czytać karty całościowo (nie, że 1 karta to pierwszy rok, 2 karta - drugi itd. - tego nie napisałaś), to skłaniałabym się ku interpretacji, że podzieją się rzeczy, na które nie będziesz miała wpływu, w wyniku których zaczniesz szukać nowej pracy (3 Buław jako "wypatrywanie nowych horyzontów" przy czym w 3 jest już działanie, a więc np. wysyłanie CV w inne miejsca, a Królowa Mieczy - m.in. w interpretacjach pokazuje kobietę, która szuka, zbiera informacje).

• Super 2
  • Thanks! 1

21 godzin temu, panna.marta napisał:

czy koło na 1 pozycji oznacza spontaniczna decyzje wypłynięcia na inne wody inny fach? Co tu by mówiła krolowa mieczy w połączeniu z królem mieczy? 

Koło fortuny jest dla mnie przede wszystkim karta losu ,tego co jest pisane nam z góry .Jeżeli teraz mamy dobrą sytuację a pokazuje się koło to może znaczyć ,ze przyjdzie troszkę gorszy czas .Jeżeli nasza sytuację nie jest ciekawa i pojawia się koło to znak ,ze nasz los się może odmienić .

Jezeli pytasz się o sytuację zawodowa to domyślam się ,ze może nie jestes w tej chwili do końca z niej zadowolona .

Ja to widzę tak ,że Koło Fortuny daje Ci nowe możliwości .3 buław to dla mnie szansa i nowe możliwości a przede wszystkim działanie i zdobywanie nowych umiejętności ,planowanie ,awans .Królowa mieczy też jest dla mnie zapowiedzą awansu i sukcesu w pracy ale tutaj jest wszystko zaplanowanie ,nic nie dzieje się z przypadku .Król mieczy mówi o dobrych decyzjach ,korzystnej umowie 

Moim zdaniem możesz otrzymać szansę na zmianę stanowiska lub nową pracę która może dać Ci szansę na rozwój i polepszenie Twojej sytacji .Myślę ,ze z jakiegoś powodu będziesz szukała zmiany i będziesz planować .Ja widzę ,ze wcielisz te plany w życie co będzie dobra decyzja .

• Super 1
  • Thanks! 1

moim zdaniem wyruszysz w świat i odetniesz się od obecnego stanowiska.

Ta parka w mieczach może mówić o eks i nastąpi rozdzielenie

Królowa Mieczy jako eks-pracownica w tej pracy

Król Mieczy jako eks-szef w tej pracy

nawet suma z pierwszych dwóch kart mówi o zmianie - 10 + 3 = 13, czyli XIII Śmierć

Edited by Venilia
  • Super 1
  • Thanks! 1