Skocz do zawartości

Awans w pracy


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

W organizacji ,w której pracuje szukają pracownika na lepsze stanowisko niż to które obecnie mam .Nowe stanowisko wiaze się z lepszymi pieniędzmi ,rozwojem i większymi możliwościami .Musiała bym tylko zmienić miasto .Ogólnie to nie jest dla mnie problem bo teraz też nie pracuje w mieście ,w którym mieszkam a ilość kilometrów między starym a nowym miejscem jest taka sama .Szkoda mi tylko ludzi z którymi pracuje .Jestem na etapie zastanawiania się co zrobić .Zapytałam się czy jeżeli złożone podanie to otrzymam to stanowisko 

Król Kijów ,Rycerz mieczy ,10 denarów ,Król denarów 

Dla mnie to wygląda troszkę tak jak by karty mówiły ,że jeżeli zacznę działać będę zdeterminowana ,wykorzystam intelekt i się zangazuje to będzie ten awans .

Mogą też mówić o rozmowie z ważna osoba która zaprocentuje i będzie ten awans .

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Venilia napisał:

decyzja zależy od mężczyzny albo od kilku? Tak się zastanawiam, czy stanowisko nie zostało już obsadzone...

 

Próbuj :) Jestem ciekawa jak karty się zrealizują. 

Wiem ,ze dalej szukają i to od dawna .Rzeczywiście stanowisko zależy od mężczyzny .Tam jest kobietą nad którą jest facet .W moim miejscu też jest kobietą i może nie być zadowolona z tego ruchu .Muszę najpierw z nią pogadać bo to jest wewnętrzna rekrutacja .Ona może mi ja wstrzymać .Jeżeli ja odejdę to ona musi szukać na moje miejsce zastępstwa 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg moich kart historia tyczy się od prawej strony do lewej

Król Denarów wydaje decyzję, o której mówi 10 denarów

Rycerz Mieczy spieszy z tą informacją do Króla Buław

 

dla mnie karty mówią o dostatku wokół mężczyzn

 

jeżeli nie dostanie jej jakiś mężczyzna, kto wie czy nie masz szans...

 

jeżeli weźmiesz udział w rekrutacji i nie dostaniesz tej posady, to przełożona może się zemścić? 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Venilia napisał:

wg moich kart historia tyczy się od prawej strony do lewej

Król Denarów wydaje decyzję, o której mówi 10 denarów

Rycerz Mieczy spieszy z tą informacją do Króla Buław

 

dla mnie karty mówią o dostatku wokół mężczyzn

 

jeżeli nie dostanie jej jakiś mężczyzna, kto wie czy nie masz szans...

 

jeżeli weźmiesz udział w rekrutacji i nie dostaniesz tej posady, to przełożona może się zemścić? 

Mało prawdopodobne żeby startował jakiś mężczyzna .

Nie będzie się mscic tylko po prostu może mnie nie chcec puścić .Ja muszę najpierw ja powiadomić o moim zamiarze .To jest ta sama organizacja .Oni na pewno będą się jej pytać o opinię na mój temat  .Jeżeli odejdę to ona ma mały problem .

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Josei napisał:

Mało prawdopodobne żeby startował jakiś mężczyzna .

Nie będzie się mscic tylko po prostu może mnie nie chcec puścić .Ja muszę najpierw ja powiadomić o moim zamiarze .To jest ta sama organizacja .Oni na pewno będą się jej pytać o opinię na mój temat  .Jeżeli odejdę to ona ma mały problem .

Na pewno nie jest obsadzone bo w czwartek odnowili ogłoszenie .Gdyby mieli kogoś to nie poszło by ogłoszenie jeszcze raz 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że masz szansę. Możliwe, że będzie rozmowa z jakimś mężczyzną. Rycerz Mieczy zapowiada faktycznie małe zawirowanie,.problemy...ale malutkie,.ponieważ dalej masz 10 denarów, czyli karta dostatku. Myślę, że masz szansę. A nawet, jeśli się nie uda to powinnaś wyjść na tym z korzyścią. 

Ja również poprosiłem o referencje pracodawcę. Myśleli, że chce się zwolnić. Mam wrażenie, że dzięki temu coś się zmieniło na plus dla mnie i dla Cb również może.sie zmienić niezależnie od decyzji. Spróbuj wziąć udział w tej rekrutacji. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nastek96 napisał:

Myślę, że masz szansę. Możliwe, że będzie rozmowa z jakimś mężczyzną. Rycerz Mieczy zapowiada faktycznie małe zawirowanie,.problemy...ale malutkie,.ponieważ dalej masz 10 denarów, czyli karta dostatku. Myślę, że masz szansę. A nawet, jeśli się nie uda to powinnaś wyjść na tym z korzyścią. 

Ja również poprosiłem o referencje pracodawcę. Myśleli, że chce się zwolnić. Mam wrażenie, że dzięki temu coś się zmieniło na plus dla mnie i dla Cb również może.sie zmienić niezależnie od decyzji. Spróbuj wziąć udział w tej rekrutacji. 

Możliwe ,że jeżeli powiem że chce wziąć udział w tej rekrutacji to obecna szefowa może też mi coś zaproponować .Dla nie moje odejście to może być problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wracam z weryfikacja częściowa .Nie złożyłam CV na to stanowisko bo okazało się że rzeczywiście kogoś już wzięli z zewnątrz .Ale rozmawiałam z dyrektorem w tamtym miejscu .Okazało się że ona by mnie bardzo chciała .Utworzyli nowe stanowisko .Tylko problem jest taki ,ze nie proponuja mi większych pieniędzy tylko miała bym przejść za to samo i miała bym więcej obowiązków .Więc póki co nie jestem zadowolona .Mam obawy że mogą mnie przenieść a ja nie będę miała nic do powiedzenia .To korpo więc wszystko jest możliwe .

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Venilia napisał:

dzięki za weryfikację :)

 

ten koś to on czy ona?

Ona .Napisała mi że zawnioskowała o stanowisko .Nie wiem co robić .Nie bardzo mi pasuje ta sytuacja 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.11.2022 o 06:48, Josei napisał:

Wracam z weryfikacja częściowa .Nie złożyłam CV na to stanowisko bo okazało się że rzeczywiście kogoś już wzięli z zewnątrz .Ale rozmawiałam z dyrektorem w tamtym miejscu .Okazało się że ona by mnie bardzo chciała .Utworzyli nowe stanowisko .Tylko problem jest taki ,ze nie proponuja mi większych pieniędzy tylko miała bym przejść za to samo i miała bym więcej obowiązków .Więc póki co nie jestem zadowolona .Mam obawy że mogą mnie przenieść a ja nie będę miała nic do powiedzenia .To korpo więc wszystko jest możliwe .

 Oj tak, w korpo to standard. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...