Skocz do zawartości

Katastrofa lotnicza.


Panna A.

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dziwny sen. A mianowice śniło mi się, że leciałam samolotem z przyjaciółką, przyjacielem i chłopakiem ( którego nie mam ) . Może to się wydawać banalne, ale byliśmy aktorami grającym w tych czasach, niestety nie mogę sobie przypomnieć jakimi. Siedziałam sama. Mój chłopak z przyjacielem i moją przyjaciółka też sama. Mój chłopak chciał ze mną siedzieć i mnie poilnować. Ale przyjaciel nie chciał, więc go przeniósł i mnie posadził koło siebie. Lecieliśmy, aż w pewnym momencie roległ się głos pilota, że będzie awaryjne lądowanie na drodze w małej wiosce, gdyż nie dolecimy na lotnisko. Ale owa droga okazała się za mała i po wylądowaniu rozbił się. Ludzie zaczęli uciekać a z samolotu zaczęła wyciekać jakaś lawina. Jakiś człowiek uciekał przed nią, lecz ta go zabiła. Później ja zaczęłam uciekać i mój chłopak. Uciekł do wioski mojej babci do jej sąsiadów. Powiedział o katastrofie i wszyscy płakali. Później jakiś mężczyzna przyniósł mojemu chłopakowi moje zwłoki. WziąL mnie na ręcę.

 

Gdy się obudziłam w oczach czulam łzy. Co może to oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmierć własna (czyli twoje zwłoki na rękach twojego chłopaka) oznaczają, dla ciebie długie i szczęśliwe życie - powodzenie w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mialam taki sen zwiazany z katastrofa ktora pozniej nastapila -linie lotnicze Air France(aha medytowalam z kartami tarota),samolot lecial i lecial spokojnie w chmurach i NAGLE byl jakis blad silnika i samolot zaczal sie palic w powietrzu, ludzi wyrzucalo z samolotu i tez sie palili,na tym pokladzie bylam ja z moim 2-letnim synkiem tylko ze ja ocalalam z synkiem i wyrzucilo nas daleko w kosmos i stamtad patrzylismy na palacy sie samolot ktory wpadl potem do morza ,rozbity w drobny mak ,okropny to byl sen,gdy sie przebudzilam bylam spocona i mialam zaschniete gardlo byc moze plakalam we snie tez......dziwi mnie to ze to ja bylam w tym samolocie i ja ocalalam wprawdzie mnie cisnienie wywialo do gory ponad kosmos ale ocalalam jedna z wszystkich......brrrrr jak pomysle o tym to mi ciarki znowu przechodza....i nie moglam dlugo zapomniec o tym snie,i po 3-4 dniach ogladalam pewnego wieczoru wiadomosci i co sie stalo? mowia ze linie lotnicze Air France zaginely i prawdopodobnie samolot rozbil sie w Atlantyku.......jak ja to uslyszalam to uwierzyc nie moglam i sie poplakalam...

czy ktos mi moze to wyjasnic? co to oznaczalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...