Skocz do zawartości

Prognostyka


Wtajemniczony Pietras

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak:

 

Jest to forum ezoteryczne, które doceniam za bogatą zawartość jak i fakt, że kumuluje ono ludzi, którzy wyróżniają się pewnymi specyficznymi predyspozycjami czy też nawet darami, jakie pozwalają takim osobom właśnie, chociażby odgadywać przyszłość. Nie wątpię w istnienie takich umiejętności, bo kiedyś przekonałem się o tym, że takie portrety potrafią zaskoczyć i rzeczywiście trafnie określić scenariusz nadchodzących wydarzeń czy czegoś konkretnie związanego z losem danego człowieka. Stąd działy astrologia, numerologia czy wróżby jakie tutaj widnieją na ezoforum i co jest oczywiście tematyką jaka nie bez powodu przyciąga ludzi z różnych osobistych powodów interesujących się tą materią. Szanuję osoby, które na przykład potrafią rozstawiać tarota i na tej podstawie prognozować czyjąś przyszłość czy też doradzać komuś w jaki sposób może ten ktoś pokierować się w życiu określonymi decyzjami, żeby przyniosły one np: sukces zawodowy albo pomóc w ominięciu jakichś danych określonych nieszczęść ludzkich.

 

Jednak pochodząc do ogółu sedna sprawy od strony osoby analitycznie myślącej, zastanawiam się czy jest na tym forum, chociaż jedna osoba, która jest w stanie otwarcie to przyznać, że w minionej przeszłości udało się jej na bazie dostępnego ezoterycznego akcesorium, przewidzieć współczesne wydarzenia jakie mają miejsce na świecie mowa tutaj właśnie o koronawirusie dla którego jak widzę nawet znalazł się osobny kącik do rozmów, a także o napięciach militarnych dajmy na to wojnę na Ukrainie czy kataklizmy żywiołowe jak gigantyczna powódź w Europie w 2021 roku albo globalne susze o rekordowych temperaturach jakie nawiedziły świat w bieżącym czasie i które poza następstwami wojny, również przyczyniły się do masowego głodu jaki nawiedził ziemski plener.  

 

Moim zdaniem, gdyby tego typu przewidywanie było wstanie o właśnie takie rzeczy wyciągać na jaw i to długo przed czasem to zapewne mnóstwo ludzi zaczęłoby podchodzić do ezoteryki jako poważnej, profesjonalnej dziedziny wiedzy o zjawiskach pozazmysłowych, które człowiek jest w sposób świadomy i kontrolowany wykorzystać po to, żeby za w czasu uratować załóżmy masę ludzkich istnień. Brzmi to jakbym za dużo wymagał ale od razu mówię nie piszę tego z jakiegoś lekceważącego nastawienia do poruszonej tutaj kwestii, bo tak jak wspomniałem szanuję tą materię i na własnej skórze wiem, że można osobiście przekonać się, że jest ona godna tolerancji. Tylko dziwi mnie, dlaczego to zagadnienie nie generuje jakichś odkrywczych talentów, które byłyby zdolne już teraz załóżmy rozłożyć karty czy też na drodze innych instrumentów o charakterze astrologicznym, odgadnąć przyszłość na zasadzie tego czy Putin zdecyduje się na 100% użyć bomby atomowej lub przewidzieć jakieś powiedzmy niebezpieczne anomalia pogodowe?

 

Co prawda istnieje taki człowiek, który nazywa się Krzysztof Jackowski on rzeczywiście potrafi dostrzegać wydarzenia o wyjątkowo wysokim prawdopodobieństwie zaistnienia do czego każdy może przekonać się kto prześledzi jego wizje z przeszłości. No ale... czy naprawdę nie znajdzie ktoś taki jak on kto zamiast przewidywać tylko trafnie czyjeś jednostkowe powodzenie w romansie albo podwyżkę w pracy to umie powiedzieć już dzisiaj, że wie na przykład co wydarzy się za 3 miesiące albo pół roku?

 

I tylko tyle frapuje mnie kiedy deliberuję wątek ezoteryczny pod kątem wróżb, astrologii, numerologii i tym podobnym, a co zresztą stanowi główny fundament tego forum, a także jego nadrzędną zawartość merytoryczną o jakiej tutaj debatujemy. 

 

Więc moje pytanie brzmi: Jak specjalistycznie można wypowiedzieć się na ten temat? Czy znajdzie się tutaj ktoś kompetentny w tej branży kto przybliży rąbek tajemnicy o tym na jakiej konkretnej zasadzie funkcjonuje paradygmat przewidywania przyszłości czyli taki jaki popularyzuje w internecie właśnie ezoforum? 

 

Dziękuję z góry za udostępnienie takiej wiedzy.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Wtajemniczony Pietras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...