Skocz do zawartości

Paraliż senny, a OOBE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Czy z paraliżu sennego można przejść w stan OOBE? Wydaje mi się, że kiedyś słyszałem coś takiego. Miał ktoś takie doświadczenia? 

 

Ja miałem wczoraj paraliż senny. Najpierw słyszałem nad sobą jak ktoś głośno do mnie mówił i się śmiał. Nie mogłem się ruszyć i zorientowałem się, że to paraliż. Kazałem temu komuś się zamknąć i nagle dźwięki znikły. Przypomniało mi się, że można z tego stanu przejść w OOBE i spróbowałem przywołać opiekuna, aby mi pomógł, ale mi nie wyszło. Zdenerwowałem się, bo dalej nie mogłem ruszać ręką, ani nogą. Wziąłem mocny wdech i z wielkich wysiłkiem uchyliłem usta. Udało mi się ruszyć barkiem i ciało puściło, mogłem wstać. 

 

Czy ktoś ma doświadczenia z wchodzeniem w OOBE z paraliżu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nastek96 napisał:

Witajcie, 

Czy z paraliżu sennego można przejść w stan OOBE? Wydaje mi się, że kiedyś słyszałem coś takiego. Miał ktoś takie doświadczenia? 

 

Ja miałem wczoraj paraliż senny. Najpierw słyszałem nad sobą jak ktoś głośno do mnie mówił i się śmiał. Nie mogłem się ruszyć i zorientowałem się, że to paraliż. Kazałem temu komuś się zamknąć i nagle dźwięki znikły. Przypomniało mi się, że można z tego stanu przejść w OOBE i spróbowałem przywołać opiekuna, aby mi pomógł, ale mi nie wyszło. Zdenerwowałem się, bo dalej nie mogłem ruszać ręką, ani nogą. Wziąłem mocny wdech i z wielkich wysiłkiem uchyliłem usta. Udało mi się ruszyć barkiem i ciało puściło, mogłem wstać. 

 

Czy ktoś ma doświadczenia z wchodzeniem w OOBE z paraliżu? 

 

Jak najbardziej, paraliż jest nawet pożądany przy próbach wyjścia, sam stosuje kilka technik, które pomagają mi osiągnąć stan, gdzie ciało śpi, a umysł jest świadomy.

 

Następnym razem spróbuj wyobrazić sobie, że nad Tobą wisi lina, którą łapiesz swoim "energetycznym ciałem" i się podciągasz, to najbardziej rozpowszechniona metoda, jak poczujesz mrowienie, to znaczy, że jesteś blisko. A i bardzo ważne jest kontrolować emocje, możesz czuć radość albo euforie, że łał, zaraz wyjdę z ciała, musisz to stłumić, bo to emocje, które Cię dosłownie wcisną z powrotem w kombinezon.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...