Skocz do zawartości

Co on czuje


Ana50

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałam karty o kolegę z pracy który ma żonę. Co czuje do mnie wypadlo

Krolowa pucharów 10 pucharów kaplan

Królowa pucharów napewno dazy mnie uczuciem, zawróciłam mu w głowie, napewno mu się podobam, 

10 pucharów to jest ta jego rodzina ceni ja. 

Nie wiem jak rozgryźć tego Kaplana ktoś pomoże?? 

Edytowane przez Ana50
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapłan to wartości życiowe którymi on się kieruje. Dla niego rodzina zawsze będzie ważniejsza. Niewiem czy było coś między wami ale jeżeli nie to on w romans nie wejdzie .W krolowej Kielichów wzbudzasz w nim jakieś emocje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapłan może też reprezentować także osobę, i wtedy może być mężczyzną po ślubie. Tak jak kapłan jest głową Kościoła, tak w codziennym życiu może chodzić o mężczyznę który jest głową rodziny. Możliwe posiadanie dzieci, w tym wypadku może chodzić o dwójkę (dwójka ministrantów na karcie Kapłana i dwójka z 10 Kielichów). 10 Kielichów + Kapłan to jednym słowem człowiek ustatkowany rodzinnie, i zwracający uwagę na tego typu wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Szept myśli napisał:

Kapłan to wartości życiowe którymi on się kieruje. Dla niego rodzina zawsze będzie ważniejsza. Niewiem czy było coś między wami ale jeżeli nie to on w romans nie wejdzie .W krolowej Kielichów wzbudzasz w nim jakieś emocje. 

Nie nie byliśmy nigdy razem. Gdy się poznaliśmy on miał tylko dziewczyne. To zastanawiajace skoro wzbudziłam w nim uczucie czemu wtedy nie rozstał się z nią nie byli wtedy nawet zaręczeni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ana50 napisał:

Nie nie byliśmy nigdy razem. Gdy się poznaliśmy on miał tylko dziewczyne. To zastanawiajace skoro wzbudziłam w nim uczucie czemu wtedy nie rozstał się z nią nie byli wtedy nawet zaręczeni 

Kapłan ma swoje zasady. To trochę taki sztywniak. Nie jest wylewny. On kieruje się w życiu pewnymi wartościami, schematami. 

Nie okaże uczuć jeżeli uzna że nie może kiedy są przeszkody itp 

W Kielichowej  uczucia sa lekkie nie intensywne. Bardziej jakieś emocje bo to kielichy. 

Widocznie nie był tobą tak bardzo zainteresowany wtedy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...