Skocz do zawartości

Aneks


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Dziś w pracy dali mi do podpisania jakiś aneks o nowych warunkach pracy. Kazali podpisać, ale były tam niekorzystne zmiany, że miałbym pracować w soboty. 

Uparłem się i nie podpisałem. 

W sumie nwm, czy sprawa wyjaśniona. 

 

Czy podpisać, ale w zamian zarządzać podwyżki? 

 

1.Sytuacja obecna: 2 kielichów 

2.Rada: Diabeł 

3.Wynik: 10 kielichów 

 

2 kielichów pokazuje współpracę, która w końcu zaczęła się układać. 

Diabeł chyba mówi, aby postawić na swoim. Starać się o pieniądze i zadbać o własne interesy. 

W wyniku 10 kielichów, więc obie strony powinny być zadowolone.

 

Czy nie podpisywać w ogóle? 

1.Sytuacja obecna: Umiarkowanie 

Obecnie w pracy jest bardzo dobrze i cieszę się wolnymi weekendami. 

 

2.Rada: 2 buław 

Tutaj chyba chyba karty wskazują, aby się wstrzymać, albo pokazują tą drugą opcje.

 

3.Wynik: As kielichów 

Tutaj również pozytywna karta. Więc raczej zadowolenie. Pozytywne emocje. 

 

Oba rozkłady są pozytywne. Widzę, że niezależnie od decyzji powinno być dobrze. 

Jak mówię trochę po ptakach chyba, bo już nie podpisałem, ale ostatecznie nwm, czy nie będą nalegać. 

 

Czy wrócimy jeszcze do tej sprawy? Czy już sprawa zamknięta? 

 

Świat, Król Mieczy , 2 buław 

 

Z racji, że mam nową metodę wróżenia to dopiero się uczę patrzeć od nowa i nwm. 

Świat i Król Mieczy to chyba doprowadzenie spraw do końca i wyjaśnienie. Ale ta 2 buław to sprawy w zawieszeniu, więc może się okazać, że ten Świat to już skończona rozmowa. Cykl, który się dopełnił. 

 

Król Mieczy to znak wagi, więc może jeszcze na dniach wrócimy do tego. W tedy Świat to mógłby być ktoś z zewnątrz. Ale ta.2 buław to zawieszenie, albo inne rozwiązanie?

 

Co sądzicie? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, nastek96 napisał:

Witajcie, 

Dziś w pracy dali mi do podpisania jakiś aneks o nowych warunkach pracy. Kazali podpisać, ale były tam niekorzystne zmiany, że miałbym pracować w soboty. 

Uparłem się i nie podpisałem. 

W sumie nwm, czy sprawa wyjaśniona. 

 

Czy podpisać, ale w zamian zarządzać podwyżki? 

 

1.Sytuacja obecna: 2 kielichów 

2.Rada: Diabeł 

3.Wynik: 10 kielichów 

 

2 kielichów pokazuje współpracę, która w końcu zaczęła się układać. 

Diabeł chyba mówi, aby postawić na swoim. Starać się o pieniądze i zadbać o własne interesy. 

W wyniku 10 kielichów, więc obie strony powinny być zadowolone.

 

Czy nie podpisywać w ogóle? 

1.Sytuacja obecna: Umiarkowanie 

Obecnie w pracy jest bardzo dobrze i cieszę się wolnymi weekendami. 

 

2.Rada: 2 buław 

Tutaj chyba chyba karty wskazują, aby się wstrzymać, albo pokazują tą drugą opcje.

 

3.Wynik: As kielichów 

Tutaj również pozytywna karta. Więc raczej zadowolenie. Pozytywne emocje. 

 

Oba rozkłady są pozytywne. Widzę, że niezależnie od decyzji powinno być dobrze. 

Jak mówię trochę po ptakach chyba, bo już nie podpisałem, ale ostatecznie nwm, czy nie będą nalegać. 

 

Czy wrócimy jeszcze do tej sprawy? Czy już sprawa zamknięta? 

 

Świat, Król Mieczy , 2 buław 

 

Z racji, że mam nową metodę wróżenia to dopiero się uczę patrzeć od nowa i nwm. 

Świat i Król Mieczy to chyba doprowadzenie spraw do końca i wyjaśnienie. Ale ta 2 buław to sprawy w zawieszeniu, więc może się okazać, że ten Świat to już skończona rozmowa. Cykl, który się dopełnił. 

 

Król Mieczy to znak wagi, więc może jeszcze na dniach wrócimy do tego. W tedy Świat to mógłby być ktoś z zewnątrz. Ale ta.2 buław to zawieszenie, albo inne rozwiązanie?

 

Co sądzicie? 

 

 

Mnie 10 kielichów raz pokazało odejście z własnej woli, bo już nic lepszego mnie w danym miejscu nie czekało.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo. Powiem Ci, że mnie naprawdę zaskoczyłaś. Nie spodziewałbym się odejścia po 10 kielichów. 

Okazało się, że prawie wszyscy to dostali, ale chyba tylko ja nie podpisałem. Inni podpisali, ale dopiero potem się dowiedzieli co podpisali i będą dziś dzwonić wyjaśniać. 

 

Dziekuje :)

Edytowane przez nastek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś trzy rozkłady.

W pierwszym masz dwie karty w wodnym żywiole , czyli kierujesz się emocjami. Tak przy ocenie sytuacji jak i wyniku. Jest  dobrze, tak jak jest. Korzystnie. Diabeł to też Mamona, nie zapominajmy. Mówimy o pracy a więc i posiadaniu pieniędzy dzięki zarabianiu. Czyli walcz o swoje. 10 Kielichów, ta decyzja da Ci dobre samopoczucie. Wiesz, mogą się zgodzić na żądanie podwyżki albo Ci zaproponować  rozwiązanie umowy ale będziesz usatysfakcjonowany tym, że postawiłeś na swoim. Nie dałeś się. Podejrzewam, że perspektywicznie patrząc - byłbyś zadowolony, mimo że nie jest powiedziane, że wszystko OD RAZU ułoży się OK.

W drugim widać, że dotychczasowa sytuacja jest stabilna. Ale 2 Buław to karta ognista, działanie. Nie da się migać czy przetrwać, trzeba podjąć decyzję ALBO ALBO. As Pucharów to potencjał działania. Start a nie zwieńczenie. Woda a więc nie stabilność czy stałość. raczej szczęśliwe prowadzenie ku Przyszłości.

Trzeci - nie stawiaj podwójnych pytań. Świat to też ruszenie tyłka, przeprowadzka, zmiana miejsca. Król Mieczy, żywioł powietrza, inteligencja, ruszenie głową.A że król to POCZĄTEK, inspiracja, zarzewie pomysłu/planu... I ponownie 2 Buław. Konieczność podjęcia decyzji. Chyba nie uciekniesz od ALBO ALBO...

Zobaczymy... Ale pomyśl, czy nie jest Ci zbyt wygodnie? Czy to w czym tkwisz jest super wygodne czy bezpieczne kapciuszki? A może stać Cię na więcej i ku własnemu pożytkowi? 

Tak sobie "na skróty" rozważam :mysli:

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo dobrze rozważasz. To nie jest miejsce dla mnie. Nie rozwijam się tu, a że jestem w 9 roku, więc czuje, że na koniec roku zakończę tu swoją karierę. Co do zmian to widziałem w kartach, że takowe będą dopiero w rybach, więc jeszcze się stąd nie ruszę. Narazie korzystam z możliwości oszczędzenia pieniędzy. Samą decyzję już podjąłem, że nie podpisuje i to zakomunikowałem. Ale nwm, czy zostawią to w spokoju, czy będą naciskać. 

 

Dziękuję bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podpisać, ale w zamian zarządzać podwyżki? 

1.Sytuacja obecna: 2 kielichów 

2.Rada: Diabeł 

3.Wynik: 10 kielichów 

 

Czy nie podpisywać w ogóle? 

1.Sytuacja obecna: Umiarkowanie 

2.Rada: 2 buław 

3.Wynik: As kielichów 

 

Czy wrócimy jeszcze do tej sprawy? Czy już sprawa zamknięta? Świat, Król Mieczy , 2 buław 

 

Pierwszy rozkład:

wszystko byłoby pięknie, gdyby nie ten XV Diabeł

to mi wygląda na toksyczną przyjemność

uważałabym i szukała czegoś innego

 

Drugi rozkład:

 tutaj też widziałabym zmianę, po upływie pewnego czasu i rozważaniach

 

Trzeci rozkład:

nie widzę tutaj kart powrotu

jak już to pójście dalej i tak się zastanawiam, czy Ty na to nie czekasz...

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo. 

Na co nie czekam?

 

Ogólnie narazie nie podpisałem. Nikt już się w tej sprawie narazie nie odezwał. A ja siedzę w niepewności, czy mnie wezwą, czy nie. Choć staram się o tym nie myśleć i nie stresować. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...