Jump to content

Ptaki atakujące zwierze


Magdalena-a

Recommended Posts

Wczoraj we śnie byłam z grupką ludzi przy jakimś placu, był wieczór lub noc, generalnie ciemno. Zobaczyłam krążące ciemne ptaki ni to wrony ni to sroki, które po chwili zaczęły atakować innego ptaka. Próbowaliśmy je odgonić, w pewnym momencie zauważyłam że koło krzaków coś spadło. Podbiegłam i zobaczyłam czarnego ptaka który szarpie się z innym ale gdy go odgoniłam zobaczyłam zwierze coś pokroju małego krótkowłosego psa. miał zerwaną skórę z tułowia że widać było żebra i mięso, poszarpane tylne łapy, głowę. Podeszła jakaś dziewczyna mówiąc, że jest martwe lecz ja zauważyłam że oddycha i krzyczałam że żyje i niech dzwonią do schroniska by mu pomóc i mówiłam do niego że przeżyjesz, wyjdziesz z tego. Tu się przebudziłam. Co ono może oznaczać?

 

Edited by Magdalena-a
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Magdalena-a changed the title to Ptaki atakujące zwierze

Ptaki to czasem mysli, te są czarne, natarczywe i agresywne. Jedne myśli atakują nawet drugie i potrafią między sobą sie niszczyć. Nawet odganianie ich wspolnie  innymi lub dobrymi myślami nie daje rezulatu. Ta najbardziej niszczycielska mysl zostaje . Pies w tym śnie to coś jakby poczucie bezpieczeństwa lub inne określenie czegos przyjaznego dobrego, moze intuicji, stabilizacji? Tu mam klopot z tym symbolem psa. W każdym razie te ptaki czyli mysli bardzo mocno zaatakowaly i skrzywdzily to cos oswojonego i przyjaznego a inni juz skazali na porażke, śmierć. Jednak Ty jedna zobaczysz jeszcze nadzieję i dasz szanse na przeżycie, ratunek i pomoc. 

 

Ważne tu czym jest ten pies dla Ciebie w tym śnie. Będzie to rozwiązaniem snu, co zaatakują i mocno okaleczą te drastyczne myśli. I też czy to będzie dotyczylo Ciebie czy sprawy zewnetrzej. Jednak jedyna jak juz pisałem podazysz na ratunek. 

Edited by Mp83
Link to comment
Share on other sites

Generalnie mamy problem z partnerem, od dłuższego czasu nie możemy się dogadać, sytuacja jest wręcz na skraju rozstania i prawdopodobnie do tego dojdzie. Ja jeszcze wierzę, że coś się zmieni ale chyba zaczynam coraz bardziej odpuszczać, że to już nie ma sensu

Edited by Magdalena-a
Link to comment
Share on other sites

Może dotyczyć również uczucia, że jest bardzo okaleczone ale dostrzeżesz szansę na reanimację lub mimo okaleczeń podejmiesz jakąś być może ostatnią próbę, że jednak warto zawalczyć.

Interpretacji będzie wiele, również może dotyczyć tylko Ciebie i Twojego stanu emocjonalnego. Sny zawsze po czasie możemy ocenić czego konkretnie dotyczyły. Jakaś nadzieja w tym śnie jednak pozostaje, że czegokolwiek to by dotyczyło to jednak swoim działaniem i uważnością cos dostrzeżesz i zadziałasz. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...