Skocz do zawartości

Ptaki atakujące zwierze


Magdalena-a

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj we śnie byłam z grupką ludzi przy jakimś placu, był wieczór lub noc, generalnie ciemno. Zobaczyłam krążące ciemne ptaki ni to wrony ni to sroki, które po chwili zaczęły atakować innego ptaka. Próbowaliśmy je odgonić, w pewnym momencie zauważyłam że koło krzaków coś spadło. Podbiegłam i zobaczyłam czarnego ptaka który szarpie się z innym ale gdy go odgoniłam zobaczyłam zwierze coś pokroju małego krótkowłosego psa. miał zerwaną skórę z tułowia że widać było żebra i mięso, poszarpane tylne łapy, głowę. Podeszła jakaś dziewczyna mówiąc, że jest martwe lecz ja zauważyłam że oddycha i krzyczałam że żyje i niech dzwonią do schroniska by mu pomóc i mówiłam do niego że przeżyjesz, wyjdziesz z tego. Tu się przebudziłam. Co ono może oznaczać?

 

Edytowane przez Magdalena-a
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Magdalena-a zmienił tytuł na Ptaki atakujące zwierze

Ptaki to czasem mysli, te są czarne, natarczywe i agresywne. Jedne myśli atakują nawet drugie i potrafią między sobą sie niszczyć. Nawet odganianie ich wspolnie  innymi lub dobrymi myślami nie daje rezulatu. Ta najbardziej niszczycielska mysl zostaje . Pies w tym śnie to coś jakby poczucie bezpieczeństwa lub inne określenie czegos przyjaznego dobrego, moze intuicji, stabilizacji? Tu mam klopot z tym symbolem psa. W każdym razie te ptaki czyli mysli bardzo mocno zaatakowaly i skrzywdzily to cos oswojonego i przyjaznego a inni juz skazali na porażke, śmierć. Jednak Ty jedna zobaczysz jeszcze nadzieję i dasz szanse na przeżycie, ratunek i pomoc. 

 

Ważne tu czym jest ten pies dla Ciebie w tym śnie. Będzie to rozwiązaniem snu, co zaatakują i mocno okaleczą te drastyczne myśli. I też czy to będzie dotyczylo Ciebie czy sprawy zewnetrzej. Jednak jedyna jak juz pisałem podazysz na ratunek. 

Edytowane przez Mp83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mamy problem z partnerem, od dłuższego czasu nie możemy się dogadać, sytuacja jest wręcz na skraju rozstania i prawdopodobnie do tego dojdzie. Ja jeszcze wierzę, że coś się zmieni ale chyba zaczynam coraz bardziej odpuszczać, że to już nie ma sensu

Edytowane przez Magdalena-a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dotyczyć również uczucia, że jest bardzo okaleczone ale dostrzeżesz szansę na reanimację lub mimo okaleczeń podejmiesz jakąś być może ostatnią próbę, że jednak warto zawalczyć.

Interpretacji będzie wiele, również może dotyczyć tylko Ciebie i Twojego stanu emocjonalnego. Sny zawsze po czasie możemy ocenić czego konkretnie dotyczyły. Jakaś nadzieja w tym śnie jednak pozostaje, że czegokolwiek to by dotyczyło to jednak swoim działaniem i uważnością cos dostrzeżesz i zadziałasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...