Skocz do zawartości

Czy dostanę pracę


Stella111

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie :" czy dostanę pracę " - jutro mam rozmowę kwalifikacyjną online , postawilam 3 karty z założeniem , że pierwsza ma symbolizować to, jak wypadnę w trakcie rozmowy, druga jej przebieg a trzecia finał . 

4 miecze - cesarzowa - 9 kielichów . 

4 miecze - hmm wolałabym tu inną kartę, kojarzy mi się z osobą rozważna , powolna ? ,może trochę smutną.. Cesarzowa moim zdaniem powinna symbolizować pomyślny przebieg rozmowy, jakaś taka zapowiedź wzrostu i rozwoju. 9 kielichów - pozytywny wynik, dobra wiadomość. Co sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stella111 napisał:

4 miecze - cesarzowa - 9 kielichów .

Możesz się nie najlepiej czuć fizycznie. Jakieś przeziębienie i zniechęcenie. Najchętniej odłożyłabyś rozmowę na inny termin. Dojdziesz do wniosku, że co ma być, to będzie. Sam przebieg rozmowy wypadnie znakomicie. Wydaje mi się, że osoba, która przeprowadzi z Tobą rozmowę wykaże się zrozumieniem i opiekuńczością. Finalnie powinnaś być zadowolona. Masz ogromne szanse zakwalifikować się. :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2022 o 14:56, Stella111 napisał:

Pytanie :" czy dostanę pracę " - jutro mam rozmowę kwalifikacyjną online , postawilam 3 karty z założeniem , że pierwsza ma symbolizować to, jak wypadnę w trakcie rozmowy, druga jej przebieg a trzecia finał . 

4 miecze - cesarzowa - 9 kielichów . 

4 miecze - hmm wolałabym tu inną kartę, kojarzy mi się z osobą rozważna , powolna ? ,może trochę smutną.. Cesarzowa moim zdaniem powinna symbolizować pomyślny przebieg rozmowy, jakaś taka zapowiedź wzrostu i rozwoju. 9 kielichów - pozytywny wynik, dobra wiadomość. Co sądzicie ?

Możesz zdradzić jak Ci poszło:czarodziej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czekam na odpowiedź, bo to wielka korporacja , także będę mieć info zwrotne w przyszłym tygodniu. Rozmowa odbyła się w bardzo miłej atmosferze, chociaż ja moim zdaniem wypadłam średnio. Zobaczymy, poinformuje na pewno.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2022 o 21:03, Szept myśli napisał:

Możliwe będzie przeprowadzenie rozmowy w innym terminie 

Tak po cichu "rzuciłam" kartami i wyszło mi podobnie. Możesz również otrzymać pracę, ale w jakiej filii tej firmy. Na innym stanowisku niż aplikujesz.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Elie-1 napisał:

Tak po cichu "rzuciłam" kartami i wyszło mi podobnie. Możesz również otrzymać pracę, ale w jakiej filii tej firmy. Na innym stanowisku niż aplikujesz.

Dziękuję Ci bardzo :).Dostałam wstępne info od rekrutera, że osoba, która ze mną rozmawiała była z przebiegu rozmowy bardzo zadowolona. Jeszcze nie otrzymałam formalnej odpowiedzi , nawet jeżeli odpowiedź będzie pozytywna, to i tak czeka mnie kolejny etap , tym razem weryfikacja wiedzy specjalistycznej. Zobaczymy , na pewno poinformuje o wyniku :).

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie 9 pucharów ładnie pokazała przejście do kolejnego etapu, brama się otwarła :)

 

4 miecze - osoba spokojna, stabilna, cicha, może trochę szara myszka; masz rodzinę? 4 sama w sobie to ograniczenia - może chodziło o to, że widzi Cię przez komputer, a więc obraz nie był pełny. 

 

III Cesarzowa to same przyjemności - druga osoba była kobietą?

i tak z ciekawości - zakładam, że spotkanie było jeden na jednego?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Venilia napisał:

w takim razie 9 pucharów ładnie pokazała przejście do kolejnego etapu, brama się otwarła :)

 

4 miecze - osoba spokojna, stabilna, cicha, może trochę szara myszka; masz rodzinę? 4 sama w sobie to ograniczenia - może chodziło o to, że widzi Cię przez komputer, a więc obraz nie był pełny. 

 

III Cesarzowa to same przyjemności - druga osoba była kobietą?

i tak z ciekawości - zakładam, że spotkanie było jeden na jednego?

Na pewno jestem spokojną osobą, opanowaną, obecnie może trochę smutną z powodu kumulacji różnej maści problemów ( jestem w trakcie wygrzebywania sie z nich, może tez dlatego te 4 miecze  ) szara myszka to absolutnie nie ja :). Rodziny nie mam własnej. Rozmowa była online jeden na jeden i to był mężczyzna. W kolejnym etapie ma być więcej osób.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2022 o 14:26, Elie-1 napisał:

Możesz zdradzić jak Ci poszło:czarodziej:

No i zakwalifikowalam się do następnego etapu , jako jedyna. Zobaczymy , jako będzie finał tego , bo drugi etap to trochę taki egzamin mojej wiedzy specjalistycznej .

 

49 minut temu, Elie-1 napisał:

Napisałam "rzuciłam",  a to ogromna różnica, nie sądzisz. Biorąc udział w interpretacji "temat" wciągnął mnie na tyle, że zerknęłam w karty z tzw. PRZEŁOŻENIA o czym w poście poniformowałam osobę zainteresowaną, a tym samym wszystkich interpretujących.

Jeżeli Stella 111 ma o to pretensje, to BARDZO PRZEPRASZAM Ste:glupio_mi::prosi:lla 111

 

Nie wiem skąd takie wnioski, jak na wróżkę, coś cieniutko z intuicją. Niemniej pięknie dziękuję  za uznanie i komplement :D. To miło kiedy ktoś docenia moje starania:thanks:.

111

Nie mam o to żadnych pretensji, dziękuję  Tobie za pomoc i zaangażowanie. Jestem początkująca, jeżeli chodzi o karty.

  • Lubię to! 1
  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Stella111 napisał:

Nie mam o to żadnych pretensji, dziękuję  Tobie za pomoc i zaangażowanie. Jestem początkująca, jeżeli chodzi o karty.

Pięknie dziękuję raz jeszcze za wyrozumiałość. Faktycznie, nie powinnam. Nadgorliwość jest podobno gorsza od faszyzmu :glupio_mi: W rewanżu mogę zrobić Tobie jakiś "porządny "  rozkład na rok, czy na przykład "portret psychologiczny Junga". Będzie mi bardzo miło jeżeli wyrazisz zgodę. Oczywiście tu, na Ezoforum i za friko.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Elie-1 napisał:

Pięknie dziękuję raz jeszcze za wyrozumiałość. Faktycznie, nie powinnam. Nadgorliwość jest podobno gorsza od faszyzmu :glupio_mi: W rewanżu mogę zrobić Tobie jakiś "porządny "  rozkład na rok, czy na przykład "portret psychologiczny Junga". Będzie mi bardzo miło jeżeli wyrazisz zgodę. Oczywiście tu, na Ezoforum i za friko.

To ja Tobie jeszcze raz dziękuję za pomoc, w ogóle nie dostrzegłam w tym nic złego a wręcz przeciwnie. Rozkład na rok to byłoby super, zwłaszcza, że mam mocne zawirowania w życiu zawodowym ( ciężka, ' mobbingowa' sytuacja w pracy dlatego też szukam nowej - stąd ta rozmowa -  jestem zmuszona się przebranżowić), w życiu uczuciowym posucha i zdrowie też do niczego . Tylko nie chciałabym Ciebie wykorzystać, bo jeszcze raz powtórzę ja absolutnie nie mam żadnych pretensji, wręcz przeciwnie.!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozwiązanie sprawy : pracy ostatecznie nie dostałam także albo Tarot pokazał wyłącznie wynik pierwszej rozmowy albo po prostu rozkład mi nie wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Stella111 napisał:

Rozwiązanie sprawy : pracy ostatecznie nie dostałam także albo Tarot pokazał wyłącznie wynik pierwszej rozmowy albo po prostu rozkład mi nie wyszedł.

Moim zdaniem karty pokazały dobrze 

4 mieczy jeżeli chodzi o pracę pokazuje stagnację ,zastój czy nawet bezrobocie 

cesarzowa satysfakcja ,poprawa finansów 

9 kielichów - sprzyjające okazję ,spotkanie biznesowe które odbywa się w dobrej atmosferze 

Karty chyba po prostu pokazały ,że mimo szansy ,tego że pokazałaś się z dobrej strony nic się nie zmieni .Mogły też pokazać w tej cesarzowej że to kobieta zadecyduje ,ze nie zostaniesz zatrudniona .

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Josei napisał:

Moim zdaniem karty pokazały dobrze 

4 mieczy jeżeli chodzi o pracę pokazuje stagnację ,zastój czy nawet bezrobocie 

cesarzowa satysfakcja ,poprawa finansów 

9 kielichów - sprzyjające okazję ,spotkanie biznesowe które odbywa się w dobrej atmosferze 

Karty chyba po prostu pokazały ,że mimo szansy ,tego że pokazałaś się z dobrej strony nic się nie zmieni .Mogły też pokazać w tej cesarzowej że to kobieta zadecyduje ,ze nie zostaniesz zatrudniona .

To możliwe, bo w drugim etapie jedna z osób prowadzących rozmowę była właśnie kobieta.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...