Jump to content

Pocałunek ?

kapcer

Recommended Posts

Witam. Mam nadzieję że opiszę dokładnie to co mi się w nocy "przytrafiło" : spałem i śniłem że leże w łożku obok żony (ok wszystko się zgadza jak do tej pory) w net do łóżka wchodzi (wiem że tak jest) piękna kobieta którą znam ( ale nie wiem kto to....) Całuje mnie bardzo delikatnie w usta , ociera zmysłowo ręką o mój policzek i zasypiam BARDZO mocno .... Czułem się bardzo spokojny , nie mogłem się ruszyć wiem że na początku jak ją zobaczyłem myślałem że to zmora ale jak dostrzegłem jej twarz (tylko nie wiem kto to i nie umiem sobie tej twarzy przypomnieć) poczułem spokój .... Kto to / co to było ? Czy to tylko sen na jawie ? Żona na 100% to nie była bo wiedziałem że śpi i widząc twarz tej kobiety wiedziałem że to nie żona ...

Pocałunek Judasza :chytry: a Tobie przyśniła się piękna kobieta i jeszcze pogłaskała. Gratulować czy nie.... nie wiem. Podobne sny ( w ludowej interpretacji), z nutką erotyzmu, pocałunkiem, są interpretowane jako zły omen. Niczym pocałunek Judasza. Jeżeli w  innych snach  miewasz przygody o charakterze erotycznym, zdrady, to takie i podobne sny są odzwierciedleniem myśli i pragnień w realu. Ciebie ta kobieta dodatkowo pogłaskała po twarzy, co trochę ociepla przekaz. Być może było to coś w rodzaju pocieszenia, zwiastun wyzdrowienia. Takie ;ok, nie martw się, wszystko będzie dobrze. O tym świadczy Twoja,  reakcja; czarownica to i sprawdzenie czy żona śpi. Martwisz się o żonę ?