Skocz do zawartości

Wtorkowe spotkanie


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek na spotkanie z przełożona i w tym ocenę roczna mojej pracy. A że akurat mam kosę z przełożona i nie chcę jej nawet na oczy widzieć, to ciekawa jestem jak to wypadnie. Pytanie do was jak to spotkanie przebiegnie? Czy myślicie, że ona mnie tam mocno skrytykuje?

 

krolowa buław, siła VIII, 3 mieczy dołożona gwiazda XVII

 

rada dla mnie mag I

 

myśle, że ta 3 mieczy to już sama za siebie mówi, że wbije mi dosłownie szpilę. Pytanie o czym mówi ta gwiazda? Czy siła w połączeniu z ta brzydka 3. 
 

rada, to próbować pokazać jakie mam możliwości i zasoby.

 

Zweryfikuje maksymalnie za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, panna.marta napisał:

krolowa buław, siła VIII, 3 mieczy dołożona gwiazda XVII

 

4 godziny temu, panna.marta napisał:

myśle, że ta 3 mieczy to już sama za siebie mówi, że wbije mi dosłownie szpilę. Pytanie o czym mówi ta gwiazda? Czy siła w połączeniu z ta brzydka 3

Królowa Buław przy Mocy - dopiecze Tobie porządnie. Pokaże na co ją stać, swoją wyższość, a Ciebie poniży.  3 Miecze i Gwiazda, to Twoje rozczarowanie, stracone nadzieje, które prawdopodobnie wiązałaś z tą rozmową. 

 

Cytat

rada, to próbować pokazać jakie mam możliwości i zasoby.

 

Jeżeli nie Mag, to kto potrafi wybrnąć po mistrzowsku z każdej opresji. Maga stać na wszystko i udowodnij to. Powodzenia :)

Edytowane przez Elie-1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Elie-1 napisał:

 

Królowa Buław przy Mocy - dopiecze Tobie porządnie. Pokaże na co ją stać, swoją wyższość, a Ciebie poniży.  3 Miecze i Gwiazda, to Twoje rozczarowanie, stracone nadzieje, które prawdopodobnie wiązałaś z tą rozmową. 

 

Jeżeli nie Mag, to kto potrafi wybrnąć po mistrzowsku z każdej opresji. Maga stać na wszystko i udowodnij to. Powodzenia :)

Dzięki. Mistrzyni manipulacji i zajechania pracownika na pewno w tej trójce dojedzie. Nawet nie wiem czy ten mag siebie poradzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, panna.marta napisał:

We wtorek na spotkanie z przełożona i w tym ocenę roczna mojej pracy. A że akurat mam kosę z przełożona i nie chcę jej nawet na oczy widzieć, to ciekawa jestem jak to wypadnie. Pytanie do was jak to spotkanie przebiegnie? Czy myślicie, że ona mnie tam mocno skrytykuje?

 

krolowa buław, siła VIII, 3 mieczy dołożona gwiazda XVII

 

rada dla mnie mag I

 

myśle, że ta 3 mieczy to już sama za siebie mówi, że wbije mi dosłownie szpilę. Pytanie o czym mówi ta gwiazda? Czy siła w połączeniu z ta brzydka 3. 
 

rada, to próbować pokazać jakie mam możliwości i zasoby.

 

Zweryfikuje maksymalnie za tydzień.

Myślę, że w tych 3 mieczach skupi się po prostu na konkretach, a nie na emocjach. Pokaże Ci jakieś statystyki, raporty. Spotkanie raczej będzie krótkie, ale intensywne (królowa buław +siła). Staraj się nie bać i odpowiadać rzeczowo na pytania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie będzie aż tak źle. Rozmowa będzie konkretna, rzeczowa. W 3 mieczach może być coś co ci się nie spodoba. Może być jakiś zgrzyt chwilowy między wami? Różnica zdań? Ale w sumie wybrniesz z tego w Magu a Gwiazda daje nadzieję na porozumienie. 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądząc po tych kartach, nie powinno pójść najgorzej

3 mieczy może porostu obrazować rozmowę i konkretne argumenty

a tak ogólnie to wygląda mi to na "zdanie egzaminu" z dodatkowym "ale"

 

jeżeli zadziałasz jak I Mag, powinno być ok

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także uważam, że stres będzie sama generowała w swojej głowie. Atmosfera może nie będzie najcieplejsza, ale dowiesz się konkretów. Gwiazda powinna chronić Ciebie przed złą energią.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wcześniejszym opiniami szefowa zaznaczy swój rewir i pokaże swoją władzę, będzie wiedziała jak skutecznie uderzyć słowem, a na koniec padnie tekst typu jak się postarała to w przyszłym roku ocena będzie lepsza. 
Rada mag wskazuje ze masz umiejętności, które pozowala Ci wyjść z rozmowy obronna ręka, jeśli swoje umiejętności postawisz nad swoimi emocjami i nie dopuścisz wewnętrznego krytyka do głosu, nie daj się zniżyć do parteru znasz przecież swoją wartość. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy karty pokazały przełożenie spotkania...

 

3 mieczy u mnie ostatnio często wypada na kontakt a tutaj jest między XI Siłą, która uspakaja, i XVII Gwiazdą, która oddala w czasie

 

ciekawie to wyszło

 

ja bym jednak postawiła nowy rozkład

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Venilia napisał:

zastanawiam się czy karty pokazały przełożenie spotkania...

 

3 mieczy u mnie ostatnio często wypada na kontakt a tutaj jest między XI Siłą, która uspakaja, i XVII Gwiazdą, która oddala w czasie

 

ciekawie to wyszło

 

ja bym jednak postawiła nowy rozkład

Możliwe, ale tez nie jestem na tyle doświadczona by potwierdzić. Mogę postawić nowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty na nowy termin:

 

paź buław , krolowa monet, smierć XIII dołożyłam as kielichów 

 

kurcze ta smierć niewiele lepsza. Nie wiem co ona by tu mogła oznaczać spotkania znowu nie będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Venilia napisał:

albo kolejne oddalenie na niewiadomo kiedy, albo wszystko pójdzie dobrze i może dostaniesz coś extra :)

Dzięki, ale mam kiepskie przeczucie szczególnie, ze smierć jest na końcu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2022 o 00:47, panna.marta napisał:

krolowa buław, siła VIII, 3 mieczy dołożona gwiazda XVII

 

rada dla mnie mag I

Już w te karty pokazały przełożenie terminu i Twoje rozczarowanie. W Magu powinnaś się dostosować do zmiennych okoliczności.

 

Cytat

Karty na nowy termin:

 

paź buław , krolowa monet, smierć XIII dołożyłam as kielichów 

 

Nie zaznaczyłaś, która karta określa czas.

Paź  Buław to też takie kluczenie, zmienianie, to Bliźnięta w Marsie. Królowa Monet może wskazywać na szefową, lub Ciebie niezadowoloną z oferty z przyczyn finansowych. Jeżeli czas określa karta Śmierć, to przecież może być jeszcze w Skorpionie 13. Jest to karta symbolizująca koniec, czyli koniec czekania i odrodzenie.

Cytat

13 Śmierć, czyli zodiakalny Skorpion: pomiędzy 23 października a 21 listopada, realizacja zdarzeń bardzo późno, na ostatni moment.

Na końcu masz Asa Kielichów, to ocb.

Edytowane przez Elie-1
cytat
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to czas na weryfikacje, bo już po i sumie oba rozkłady ładnie się łącza i zarówno 3 miecze jak i smierć.  Otóż dzień wcześniej odebrała mi jedno z zadań, delegowała je swojej pupilce i wyznaczyła ja moja zastępczynią. Dziś powiedziała  mi , ze powinnam iść na długi urlop i pare innych niestosowanych rzeczy- tutaj ewidentnie 3 miecze i smierć. Całe spotkanie byłam milcząca i spokojna, bo obawiałam się, ze szuka prowokacji. Ona starała sie być miła, ale była bardzo rzeczowa. Chwaliła za wyniki i wystawiła najwyższa ocenę jaka jest możliwa - tu siła i krolowa buław. Potem już gorzej. Wchodzenie w sferę emocji i tego, ze próbuje jej dać do wiadomości, ze mnie zawala praca.  Nie dałam się ponieść emocjom ani podpuścić. Zapytała mnie czy jestem zła, ze odebrała mi to zadanie powiedziałam jej ,, czas pokaże,, . Zaproponowała mi bezpłatna podyplomowke - odmówiłam. Przed wyjściem powidziala , ze czuje niedosyt po naszej rozmowie . Uśmiechnęłam się tylko i i powidzialam żeby się niczym nie przyjmowała. Chciałam wyjśc z tego z klasa i mieć już święty spokój. Ważniejsze jest moje zdrowie niż ta cała praca i życie w sztywnej korporacji. Dziękuję wam wszystkim za interpretacje każdy z was  miał dużo racji.

Edytowane przez panna.marta
.
  • Lubię to! 3
  • O.K 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Venilia napisał:

nie masz u siebie w firmie osoby, której można zgłosić takie zachowanie?

 

miałaś na szkoleniu o mobbingu? 

 

 

 

 

Miałam , ale zostawiam to i rozglądam się za czymś innym.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...