Skocz do zawartości

Co mnie czeka w miłości w 2023? ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

As buław, IV Cesarz, 9 monet (II Kapłanka z podsumowania)

 

Będzie ogień i coś powinno się dziać. Ode mnie zależy, jak to się potoczy (IV Cesarz). Możliwe, że będę singielką z wyboru (9 monet).

Kapłanka mówi o skupieniu na sobie i własnej mądrości. Szukaniu własnej drogi. 

Ogólnie raczej dobre karty.

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że tutaj będzie jakiś początek ( ogień, pociąg fizyczny) w tym Asie buław z facetem w typie Cesarza. Silny, pewny siebie mężczyzna i raczej to On będzie grał pierwsze skrzypce w tej znajomości. On tutaj będzie decydował. Może nie być wylewny w okazywaniu uczuc.9 denarów- relacja dla przyjemności. Nie widzę tutaj jako tako mocnego zwiazku. Być może się wycofasz w Kaplance albo będziesz kobietą w ukryciu. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym Asie jest szansa na poznanie pana w typie cesarza. Może być starszy , doświadczony życiowo. Dzięki tej relacji możesz się czuć spełniona. Dobre karty.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem za tym, że może pojawić się szansa

relacja może zacząć się od namiętności i kto wie, czy to nie on wyjdzie z inicjatywą

ostatecznie też nie widzę tutaj związku, chyba że dla korzyści materialnych

 

ewentualnie będziesz bardziej skupiona na pracy i tam zostawisz nadmiar swojej energii dzięki czemu może odniesiesz korzyści: podwyżka/premia/awans...

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie opcje:

 

1. Będzie namiętność, energia seksualna, ale Pan będzie zajęty, a więc ta 9 monet będzie mówiła o byciu niezależną+Kapłanka kobieta w ukryciu.

2. Pan dobrze ustawiony finansowo, niezależny, będzie obsypywał prezentami, ale ta znajomość będzie bardziej budowana na mocnym przyciąganiu fizycznym, a gdzieś w głębi nadal możesz czuć się samotna.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zinterpretowałam inny, podobny wątek i teraz tak sobie myślę, czy ta 9 monet nie obrazuje poprostu zadowolenia przy IV Cesarzu...

 

kto powiedział, że przy 9 monet trzeba być samotnikiem? Można kogoś kochać, być z kimś i jednocześnie pozostać niezależnym, mieszkać u siebie, płacić za siebie itd.

 

Ten IV Cesarz może być twardym orzechem do zgryzienia, ale w jednym i drugim rozkładzie były dobre karty, więc powinno się udać :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Venilia napisał:

właśnie zinterpretowałam inny, podobny wątek i teraz tak sobie myślę, czy ta 9 monet nie obrazuje poprostu zadowolenia przy IV Cesarzu...

 

kto powiedział, że przy 9 monet trzeba być samotnikiem? Można kogoś kochać, być z kimś i jednocześnie pozostać niezależnym, mieszkać u siebie, płacić za siebie itd.

 

Ten IV Cesarz może być twardym orzechem do zgryzienia, ale w jednym i drugim rozkładzie były dobre karty, więc powinno się udać :)

Dzięki, mam nadzieję, że będzie dobrze. Na pewno nie chce się umawiać z zajętym/żonatym.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tutaj nie było pytania o stan cywilny pana :sark:

 

As buław (1) + IV Cesarz (4) + 9 monet (9)

 

z podsumowania wychodzą:

- IV Umiarkowanie (1+4+9=14) - powoli do przodu, poczucie równowagi

- X Koło Fortuny (1+9=10) + IV Cesarz - mężczyzna z przeznaczenia

- V Kapłan (1+4=5) + 9 monet - kontakt, który jest dla nas cenny

- As buław + XIII Śmierć (4+9=13) - szansa na zmianę albo zapalanie się do tej zmiany

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Venilia napisał:

ale tutaj nie było pytania o stan cywilny pana :sark:

 

As buław (1) + IV Cesarz (4) + 9 monet (9)

 

z podsumowania wychodzą:

- IV Umiarkowanie (1+4+9=14) - powoli do przodu, poczucie równowagi

- X Koło Fortuny (1+9=10) + IV Cesarz - mężczyzna z przeznaczenia

- V Kapłan (1+4=5) + 9 monet - kontakt, który jest dla nas cenny

- As buław + XIII Śmierć (4+9=13) - szansa na zmianę albo zapalanie się do tej zmiany

Wiem, ale dziewczyny wyżej pisały, że może być zajęty.

Dziękuję 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • Ekspert
1 godzinę temu, Anastazja979 napisał:

Weryfikacja: weszłam w związek, który rozpadł się po kilku miesiącach z powodu braku zaangażowania ze strony partnera 

Cesarz z 9 Monet mógł pokazać człowieka który chce wieść życie na swój sposób i będzie go “mniej” w związku niż “więcej” - dla mnie Cesarz to takie „będzie po mojemu albo wcale”. 
9 Monet w rozkładzie sugerowała radzenie sobie samemu, umiłowanie wolności( ktoś lubi być singlem). 
Dzięki za weryfikację - bardzo fajny materiał szkoleniowy choć współczuję, że nie wyszło wam razem. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gringe napisał:

Cesarz z 9 Monet mógł pokazać człowieka który chce wieść życie na swój sposób i będzie go “mniej” w związku niż “więcej” - dla mnie Cesarz to takie „będzie po mojemu albo wcale”. 
9 Monet w rozkładzie sugerowała radzenie sobie samemu, umiłowanie wolności( ktoś lubi być singlem). 
Dzięki za weryfikację - bardzo fajny materiał szkoleniowy choć współczuję, że nie wyszło wam razem. 

Tak, to co opisałaś idealnie pasuje do sytuacji. Przy okazji postawa mieć ciastko i zjeść ciastko.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
6 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Tak, to co opisałaś idealnie pasuje do sytuacji. Przy okazji postawa mieć ciastko i zjeść ciastko.

Jak widać Tarot nie jest jednoznaczny i zależy od pytania. 9 Monet która teoretycznie jest fajną “kasiastą” kartą, na związki już nie jest tak fartowna :/ 

Oby 2024 był dla Ciebie @Anastazja979bardziej sprzyjający jeśli chodzi o sprawy partnerskie :koniczynka:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Gringe napisał:

Jak widać Tarot nie jest jednoznaczny i zależy od pytania. 9 Monet która teoretycznie jest fajną “kasiastą” kartą, na związki już nie jest tak fartowna :/ 

Oby 2024 był dla Ciebie @Anastazja979bardziej sprzyjający jeśli chodzi o sprawy partnerskie :koniczynka:

Dziękuję i wzajemnie :bukiet:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Co mnie czeka w miłości w 2023? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...