Skocz do zawartości

Wróżba andrzejkowa 2022 na jedna strefę życia dla 5 osób :)


ivi123

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 7.11.2022 o 11:09, NadziejaZoja napisał:

Do lutego 2023 chyba,że i tak w kartach zobaczysz coś innego... :) ale te 3 miechy..

jeśli chodzi o sprawy zawodowe to czeka Ciebie podróż zwiazana z zarobkiem, jak wyjedziesz bedziesz mogła odsapnąć, odpoczać, czeka Ciebie sukces

Rada:

czeka Cię zmiana i to nagła, moze to chodzi o wyjazd, dlatego warto zdać sie na los

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2022 o 11:27, Anastazja979 napisał:

Ja poproszę na strefę uczuciowa na najbliższe pół roku

Płeć przeciwna uważa Cie za bardzo kobiecą i opiekuńczą, podobasz sie Panom :)

Nadchodzi chwila, w której spokojnie musisz pożegnać to co było, może partnera, który nie był w porządku w stosunku do Ciebie. Jesli odetniesz sie od przeszlości czeka Cię szczęscie i stworzenie związku w którym będziesz spełniona. Widzę tu szczęsliwą rodzinę

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ivi123 napisał:

jeśli chodzi o sprawy zawodowe to czeka Ciebie podróż zwiazana z zarobkiem, jak wyjedziesz bedziesz mogła odsapnąć, odpoczać, czeka Ciebie sukces

Rada:

czeka Cię zmiana i to nagła, moze to chodzi o wyjazd, dlatego warto zdać sie na los

Dziękuję ten wyjazd to jest mi jednak pisany,ale w sumie to nie wiem gdzie.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2022 o 00:19, Beatus napisał:

Ja poproszę na sferę zawodową i uczuciową na pół roku.

Sfera zawodowa

hmmm

coś sie wydarzy nieciekawego w pracy, albo zmienisz stanowisko, albo praca raptem sie zakończy :(. nie powinnaś tym sie przejmować bo tak musi być, żeby Ci uswiadomić, ze powinnaś dawno zmienić coś w tej sprawie. Po tym niemiłym fakcie osiagniesz swój nowy cel. Będziesz sczesliwa

 

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2022 o 01:21, Stella111 napisał:

Hej ja proszę na sferę zawodową na okres roku.

sprawy zawodowe ukladać sie beda po Twojej myśli, jeśli pragniesz mieć lepsze stanowisko to wszystko się uda, ale nie możesz bronić się i oddalać od znajomych, kolegów i koleżanek z pracy. Z ich strony nie musisz obawiać sie niczego złego. Mam takie wrażenie, że otuliłaś sie taką skorupką od wszystkich

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2022 o 05:45, Szept myśli napisał:

Strefa uczuciowa do pół roku

w tej chwili szczęscie miłość, obraz rodziny. wszystko będzie się super układalo

pod koniec tego czasu coś rozwali, zakończy :(trochę pocierpisz z tego powodu ale to jest nieuniknione. Nie ma co sie martwić, bo widać cos dobrego, nowego na Ciebie czeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ivi123 napisał:

jeśli chodzi o sprawy zawodowe to czeka Ciebie podróż zwiazana z zarobkiem, jak wyjedziesz bedziesz mogła odsapnąć, odpoczać, czeka Ciebie sukces

Rada:

czeka Cię zmiana i to nagła, moze to chodzi o wyjazd, dlatego warto zdać sie na los

Mogę dopytać gdzie ten wyjazd miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ivi123 napisał:

sprawy zawodowe ukladać sie beda po Twojej myśli, jeśli pragniesz mieć lepsze stanowisko to wszystko się uda, ale nie możesz bronić się i oddalać od znajomych, kolegów i koleżanek z pracy. Z ich strony nie musisz obawiać sie niczego złego. Mam takie wrażenie, że otuliłaś sie taką skorupką od wszystkich

Padłam ofiarą mobbingu w pracy i niestety do obecnego miejsca nie zamierzam wracać, obecnie rozważam zmianę branży pomimo, że zostawienie obecnej dużo mnie emocjonalnie kosztuje ( zainwestowałam w nią 

 .mnostwo czasu i kasy ). Równolegle chce też spróbować rozwinąć własny biznes ..."koledzy" i "koleżanki" z pracy ( poza wyjątkami) to osoby bez kośćca moralnego , akceptujące taki stan rzeczy ...

Edytowane przez Stella111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Stella111 napisał:

Padłam ofiarą mobbingu w pracy i niestety do obecnego miejsca nie zamierzam wracać, obecnie rozważam zmianę branży pomimo, że zostawienie obecnej dużo mnie emocjonalnie kosztuje ( zainwestowałam w nią 

 .mnostwo czasu i kasy ). Równolegle chce też spróbować rozwinąć własny biznes ..."koledzy" i "koleżanki" z pracy ( poza wyjątkami) to osoby bez kośćca moralnego , akceptujące taki stan rzeczy ...

Wez pod uwagę że wróżba była od dnia wczorajszego. Nie o tym co było, tylko co będzie. Osiągniesz swój cel jeśli chodzi o sprawy zawodowe, ale nie możesz blokować się bo taka blokadę widać na ludzi. Wskazane jest towarzystwo

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ivi123 napisał:

Sfera zawodowa

hmmm

coś sie wydarzy nieciekawego w pracy, albo zmienisz stanowisko, albo praca raptem sie zakończy :(. nie powinnaś tym sie przejmować bo tak musi być, żeby Ci uswiadomić, ze powinnaś dawno zmienić coś w tej sprawie. Po tym niemiłym fakcie osiagniesz swój nowy cel. Będziesz sczesliwa

 

Dziękuje serdecznie za wróżbę. Czy karty coś więcej pokazały? Niedawno zmieniłam pracę, a z dawnym pracodawcą sądzę się. Czy coś na ten temat możesz powiedzieć. Nie chciałabym znowu zmieniać pracy....A co z tym nowym celem i szczęściem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 29.11.2022 o 21:18, ivi123 napisał:

Sfera zawodowa

hmmm

coś sie wydarzy nieciekawego w pracy, albo zmienisz stanowisko, albo praca raptem sie zakończy :(. nie powinnaś tym sie przejmować bo tak musi być, żeby Ci uswiadomić, ze powinnaś dawno zmienić coś w tej sprawie. Po tym niemiłym fakcie osiagniesz swój nowy cel. Będziesz sczesliwa

 

Niestety, ale wróżba prawdziwa, właśnie zmieniają mi stanowisko, nie wiem czy nie zwolnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
W dniu 29.11.2022 o 21:22, ivi123 napisał:

sprawy zawodowe ukladać sie beda po Twojej myśli, jeśli pragniesz mieć lepsze stanowisko to wszystko się uda, ale nie możesz bronić się i oddalać od znajomych, kolegów i koleżanek z pracy. Z ich strony nie musisz obawiać sie niczego złego. Mam takie wrażenie, że otuliłaś sie taką skorupką od wszystkich

Wracam z weryfikacja , gdyż minął już rok , czas okropnie szybko leci. Zmieniłam pracę ( toksyczne środowisko) na nową - relacje pomiędzy mną a kolegami z pracy póki co są normalne, choć to prawda, trochę się do nich dystansuje , to silniejsze ode mnie . Finanse i rozwój też znacznie lepsze. Pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz za wróżbę .

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...