Skocz do zawartości

Zabieg kosmetyczny


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek mam pierwszy zabieg w serii 2 do 3 zabiegów kosmetycznych na twarz, szyje i dekolt. Efekt zabiegu tak naprawdę widać po jakimś czasie. Nie jest to tania usługa ale ufam osobie wykonującej. Jaki będzie efekt zabiegu? 
As mieczy sprawiedliwość 6 monet Siła Cesaezowa 

 

Pierwsza informacja pokazuje, ze cena jest adekwatna do usługi oraz ze efekty będą adekwatne do oczekiwań. Sila i Cesarzowa pokazują ze skóra będzie wzmocniona, głównie gęstość i jędrność, a o to właśnie chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że pomysł jest dobry. Stawiam że to zabieg z igiełkami. Ostatnie 3 karty sa dobre. 

6 denarów Siła Cesarzowa. Będziesz zadowolona z efektów. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szept myśli napisał:

Myślę że pomysł jest dobry. Stawiam że to zabieg z igiełkami. Ostatnie 3 karty sa dobre. 

6 denarów Siła Cesarzowa. Będziesz zadowolona z efektów. 

Zagadka się będzie nakłuwanie przy jednoczesnym ogrzewaniu - termolifting milroigłowy RF

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze to zabieg inwazyjny z przerwaniem ciaglosci skory, osoba zna sie na rzeczy jest przeszkolona, bedzie się starała wykonac to dobrze

sila... moze trochę boleć :) musisz wytrzymac

cesarzowa- bedziesz pewna siebie po zabiegu, sliczna i zadowolona

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki będzie efekt zabiegu? As mieczy sprawiedliwość 6 monet Siła Cesarzowa

ostatnie dwie karty napawają optymizmem i wg nich wszystko powinno pójść dobrze

początek wygląda bardzo interesująco -VIII Sprawiedliwość, która po jednej stronie ma miecz (tutaj As mieczy) i po drugiej wagę (6 monet) sprawia tutaj wrażenie karty głównej w tym rozkładzie wraz z pozostałymi AW

 

myślę sobie tak: po surowej ocenie, dogłębnym przeanalizowaniu (może nawet zaangażowanie w to osoby trzecie) dojdziesz do wniosku, że zabieg dostarczył tego, co powinien

 

w razie czego reklamacja jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zakretka23 napisał:

W czwartek mam pierwszy zabieg w serii 2 do 3 zabiegów kosmetycznych na twarz, szyje i dekolt. Efekt zabiegu tak naprawdę widać po jakimś czasie. Nie jest to tania usługa ale ufam osobie wykonującej. Jaki będzie efekt zabiegu? 
As mieczy sprawiedliwość 6 monet Siła Cesaezowa 

 

Pierwsza informacja pokazuje, ze cena jest adekwatna do usługi oraz ze efekty będą adekwatne do oczekiwań. Sila i Cesarzowa pokazują ze skóra będzie wzmocniona, głównie gęstość i jędrność, a o to właśnie chodzi. 

Siła kojarzy mi się z napięciem cesarzowa z powaga i dojrzałością może będziesz miała jakaś napięta skore albo będziesz dojrzale wygladac dzięki temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2022 o 10:48, Szept myśli napisał:

Czasem trzeba pocierpieć żeby zobaczyć efekty..zobaczysz efekt po wygojeniu 

Na razie mam spuchnięta buzie i szyje. Jednak już widzę ze skóra stała się bardziej napięta. Tak naprawdę efekty są za pare miesięcy. Zdecydowałam, ze za miesiąc powtórzę zabieg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...