Skocz do zawartości

Rozmowa o pracę


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro idę na drugi etap rozmowy o pracę. Postawiłam karty na dwa pytania

1. Jak przebiegnie jutrzejsza rozmowa 

Gwiazda+4 miecze+3miecze

Widać że powinnam dobrze wypaść w gwieździe, powinnam błyszczeć, ale coś spowoduje moje wycofanie i rozczarowanie. 

2. czy zatrudnią mnie w tej firmie

Król denarów+10bulaw +5 pucharów

Widać stanowczego Pana, który będzie stał przy swoim, i widać moje rozczarowanie. Myślę że nie będzie zatrudnienia przez odmienne moje wymagania finansowe

A Wy jak to widzicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak przebiegnie jutrzejsza rozmowa Gwiazda + 4 miecze + 3 miecze

moim zdaniem pierwsze dwie karty mogą mówić o rozmowie na odległość

3 mieczy - rozmowa na temat, po miłym wstępie pewnie przejdą do rzeczy; to też wysiłek umysłowy, pobudzenie kreatywności

 

2. czy zatrudnią mnie w tej firmie Król denarów + 10 buław + 5 pucharów

mało optymistyczne te karty

dodatkowo ten XV Diabeł z ostatnich dwóch wychodzi (10+5=15)

niestety, coś tutaj może pójść nie tak

 

tak ogólnie to w tych kartach nie ma jakiś zmian na lepsze, cieszenie się owocami rozmowy rekrutacyjnej czy świętowania 

myślę że będziesz jeszcze szukać

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowa weryfikacja!!! 

Rozmowa była na miejscu w firmie w której staram się i pracę. Prowadzący rozmowę spóźnił się chwilę więc musiałam poczekać. Początek był miły, później już rozmowa była bardziej szczegółowa, która wymagała wysiłku umysłowego i bardziej szczegółowe pytania co do wykonywanych zadań. Rozmowa ogólnie ok w ciągu 2 tygodni mają podjąć decyzję. Zobaczymy co wyjdzie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...