Skocz do zawartości

Czy pójdę z Panem P. na sylwestra


majmaj

Rekomendowane odpowiedzi

Poznałam mężczyznę z którym mamy razem iść na wieczorek.

Zapytałam kart czy także będziemy bawić się gdzieś razem w sylwestra?

8 buław, paź kielichów, wisielec, 9 denarów..

Co wy na to ?

Mi się to skojarzyło tylko z tym,że będę szczęśliwa sama ze sobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, majmaj napisał:

Zapytałam kart czy także będziemy bawić się gdzieś razem w sylwestra?

8 buław, paź kielichów, wisielec, 9 denarów..

 

 Raczej nie. Karta 8 Buław sugeruje niespodziewane  poznanie kogoś nowego, młodego i zauroczonego Tobą, względnie to Ty się zakochasz. Jednak po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw z dużą dozą prawdopodobieństwa zdecydujesz się na domówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Elie-1 napisał:

 

 Raczej nie. Karta 8 Buław sugeruje niespodziewane  poznanie kogoś nowego, młodego i zauroczonego Tobą, względnie to Ty się zakochasz. Jednak po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw z dużą dozą prawdopodobieństwa zdecydujesz się na domówkę.

Hmm to nawet dobrze, że z nim nie pójdę :)

na domówkę? Wątpię, bo nie mam grona znajomych.. na jedynie brałam pod uwagę jakieś tańce ,wieczorki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 buław to ruch coś się dzieję i stawiam że jednak pójdziesz. Na początku może być całkiem miło ale później..sytuacja może się odmienić..zmiana planów? Suma sumarow powinnaś być zadowolona w tej 9 denarów. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, majmaj napisał:

Poznałam mężczyznę z którym mamy razem iść na wieczorek.

Zapytałam kart czy także będziemy bawić się gdzieś razem w sylwestra?

8 buław, paź kielichów, wisielec, 9 denarów..

 

Jak dla mnie wybierzesz się z nim na sylwestra, może być nawet romantycznie i ostatecznie powinnaś być zadowolona. Druga opcja to spędzicie go gdzieś sami tylko we dwójkę stąd 9 denarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Lunaria napisał:

Po wieczorku tanecznym wasza relacja zostanie przystopowana i nie pójdziesz z nim na sylwestra 

Ooo jeszcze lepiej no nie zdziwiła bym się... :) Bo on nie w moim typie i mówiłam mu że nie chcę robić mu nadziei. Ale suma summarum będę szczęśliwa. Tak mi się wydaje :)

dałam jeszcze karty na pytanie szczegółowe: 

czy pójdę na zabawę taneczną w sylwestra:

król kielichów, 3 buław, wisielec, 9 mieczy 

Edytowane przez majmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam, na zabawie z nim na początku grudnia było super :) Dziś powieliłam pytanie o sylwester .

Czy z nim gdzieś pójdę na sylwestra?

Same wyleciały karty: wieża, 5 kijów, 

Później: śmierć, król monet, 2 pucharów

na spodzie as buław

 

Mi się skojarzyło ,że ja się pozmieniam. Zmienię swój punkt widzenia. Ze śmierci może powstać coś nowego. Na spodzie as buław mówi o potejcjale ale może z kimś innym ? :D

 

Edytowane przez majmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieża I 5 buław  już te karty które wypadły mówią o trudnościach, sprzecznosciach. Wieża nie buduje ona rujnuje. 

Może się pokłócicie? I plany runą. 

Po drodze Śmierc? 

Jakbyś poszła z kim innym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Szept myśli napisał:

Wieża I 5 buław  już te karty które wypadły mówią o trudnościach, sprzecznosciach. Wieża nie buduje ona rujnuje. 

Może się pokłócicie? I plany runą. 

Po drodze Śmierc? 

Jakbyś poszła z kim innym. 

Cp do kłótni. On mnie zapraszał do rodziny na ,,kawę,, Ja powiedziałam, że nie mam zamiaru pozanwać jego rodziny. Jakoś coś mi w nim nie pasuje. Śmierć to faktycznie koniec czegoś, ale i początek.  Może tym innym będzie jakiś nudny król monet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...