Skocz do zawartości

Relacje z kolegą


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jakiś czas temu pokłóciłem się z kolegą. Unikamy się i dziś już sobie nawet ,,cześć" nie powiedzieliśmy. 

 

Jak ułożą się relacje z kolegą w najbliższym czasie?

 

As Monet, Paź Monet, 9 monet 

 

Szczere mówiąc spodziewam się mieczy i innych kłótliwych kart...

Na początku powiem, że widzę same monety. To już może oznaczać, że nasze relacje pozostaną na gruncie zawodowym. Nie przeniesiemy ich na życie prywatne.

As Monet to obietnica poprawy. 

As Monet i Paź Monet. Kojarzą mi się że współpracą. Już kiedyś próbowali mi zmienić stanowisko, abym z nim pracował. Karty, by do tego pasowały, ale narazie nie ma takich planów. 

Paź to propozycja, może to będzie umowa co do pracy po godzinach kiedy oboje sobie dorabiamy. 

Ja rozpatruje to w takich kategoriach. Jakaś szansa, wiadomość, która trochę unormuje te relacje ze względu na wspólną pracę. 

Ostatnia karta 9 monet mówi, że każdy zajmie się sobą i będzie z tego powodu zadowolony. 

Wygląda na to, że się pogodzimy przez jakąś umowę. Dobre relacje dzięki jakiejś umowie, wiadomości, propozycji. Każdy zajmie się sobą i będzie zgoda. 

Co sądzicie? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, nastek96 napisał:

ak ułożą się relacje z kolegą w najbliższym czasie?

 

As Monet, Paź Monet, 9 monet 

Pogodzicie się, kiedy on albo Ty będzie potrzebował pomocy. Nastąpi ocieplenie stosunków jedynie na poziomie pracy. Bez zbędnych sentymentów. Tak to widzę. Karty mają to do siebie, że określają pewien etap, odcinek czasu. Później może wasze stosunki się ocieplą. Wspólna praca zawsze zbliża *)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tutaj szanse na ocieplenie stosunków w tym Asie Denarów. U mnie na karcie jest wyciagnieta dłoń z denarem. Może ktoś tu, Ty albo on wyciągnie dłoń do drugiej osoby i da szansę tej znajomości ? Giermek niesie jakaś propozycje i w sumie powinno być zadowolenie. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nastek96 napisał:

Dziękuję Wam bardzo :)

 

U mnie Asa Denarów też ktoś trzyma tak samo jak giermek trzyma denara w ręku. Ciekawe jak to się potoczy. 

 

 

Jak męska przyjaźń, oparta na wspólnej pracy, konkretach. Z tego powodu brakuje tu mieczy -czyli logiki czy wyrachowania. Nie ma kielichów, wskazujących na uczucia. Za to są konkrety. W 9 Denarach widać to wspaniale. Zapewne o to chodzi między mężczyznami :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem Wam, że w zeszłym tygodniu była taka kłótnia, że teraz się do siebie nie odzywamy w ogóle i nawet na siebie nie patrzymy. 

 

Zobaczymy jak będzie później. Karty mogły mówić jak będzie się układało w najbliższym czasie, więc może miały rację. Może po burzy wstanie słońce choć się na to nie zapowiada. 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...