Skocz do zawartości

Czy toksyczna osoba ( szef) odejdzie z pracy


Stella111

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałam pytanie : czy toksyczna ( bardzo zła) i mało kompetentna osoba odejdzie z miejsca pracy, w którym ( jeszcze ) jestem zatrudniona. Osoba ta pełni stanowisko kierownicze. 3 karty :VII mieczy - Głupiec- X buław ( szkoda, że nie Wieża ;))

VII mieczy kojarzy mi się z manipulacja, takimi nie fair zagrywkami ( narobiła sobie wrogów, to fakt sama też posługuje się kłamstwem i manipulacja ) ,Głupiec i X kijów - odejście z powodu niemożności poradzenia sobie z przysłowiowym " wypiciem piwa, które sobie nawarzyła'? Pomóżcie proszę .

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stella111 napisał:

Zadałam pytanie : czy toksyczna ( bardzo zła) i mało kompetentna osoba odejdzie z miejsca pracy, w którym ( jeszcze ) jestem zatrudniona. Osoba ta pełni stanowisko kierownicze. 3 karty :VII mieczy - Głupiec- X buław ( szkoda, że nie Wieża ;))

VII mieczy kojarzy mi się z manipulacja, takimi nie fair zagrywkami ( narobiła sobie wrogów, to fakt sama też posługuje się kłamstwem i manipulacja ) ,Głupiec i X kijów - odejście z powodu niemożności poradzenia sobie z przysłowiowym " wypiciem piwa, które sobie nawarzyła'? Pomóżcie proszę .

 

Zostanie będzie kręcić, manipulować i udawać głupa

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem na nie

chociaż pierwsza karta może mówić, że czegoś szuka...

 

a co na to jej przełożeni? Nic z tym nie zrobią? Czy raczej szkolna polityka "podajcie sobie ręce"?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Venilia napisał:

też jestem na nie

chociaż pierwsza karta może mówić, że czegoś szuka...

 

a co na to jej przełożeni? Nic z tym nie zrobią? Czy raczej szkolna polityka "podajcie sobie ręce"?

Jest z tym problem. Niby miała być usunięta ze względu na liczne zaniedbania i swoje zachowanie, ale póki co nie odeszła. Nieliczne osoby , w tym ja , usiłują sie temu przeciwstawić, poki co nieskutecznie , mobbing jeszcze większy.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę, że póki co, nie odejdzie. 8 mieczy to dla mnie pewne uwikłanie, a w tej karcie widziałabym Twoją postawę, która bawi Głupca i ten będzie musiał jeszcze trochę ludziom nabruździć zanim to wszystkich zmęczy. (10 buław)

 

Edytowane przez kirsty16
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, kirsty16 napisał:

Myślę, że póki co, nie odejdzie. 8 mieczy to dla mnie pewne uwikłanie, a w tej karcie widziałabym Twoją postawę, która bawi Głupca i ten będzie musiał jeszcze trochę ludziom nabruździć zanim to wszystkich zmęczy. (10 buław)

 

To bylo 7 mieczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2022 o 20:23, Stella111 napisał:

Zadałam pytanie : czy toksyczna ( bardzo zła) i mało kompetentna osoba odejdzie z miejsca pracy, w którym ( jeszcze ) jestem zatrudniona. Osoba ta pełni stanowisko kierownicze. 3 karty :VII mieczy - Głupiec- X buław ( szkoda, że nie Wieża ;))

 Wydaje mi się, że nie. Osoba na karcie VII mieczy wymyka się a w Głupcu ma nowy początek. Myślę, że jakieś jego sprawki wyjdą na jaw ale chociaż z trudem (X buław) ale wybrnie z tej sytuacji i dostanie kolejną szansę (GŁUPIEC).

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...