Skocz do zawartości

Przyszłość relacji ZWERYFIKOWANY


Elżbieta88

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja jest następująca - wyprowadziłam się od partnera 3 miesiące temu w bardzo nerwowej atmosferze, jednak z zamiarem pracy nad związkiem i ewentualnego powrotu. W rozkładzie na przyszłość zwiazku i czy do siebie wrócimy wyszły karty: as mieczy, 10 denarów i 6 denarów. As mieczy zdaje się, że oznacza definitywny koniec związku, ale jak się mają do tego pozostałe karty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na zbudowanie związku na solidnych i trwałych podstawach, ( 10 denarów) .As mieczy moim zdaniem mówi o komunikacji o wyjaśnieniu sobie wszystkiego tak od serca i chęci budowania relacji o czym już mówi 6 denarów. 

Bo 10 denarów stoi pomiędzy Asem Mieczy i 6 denarów ona scala te 2 karty i mówi o połączeniu ale trzeba się dogadać 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kolei ja jestem na nie

 

pierwsza karta odcina

w drugiej jest dostatek, poczucie bezpieczeństwa i cała materialna reszta, jaką dusza zapragnie, ale to też karta mówiąca o końcu pewnego etapu - nic więcej już nie ma, dalej jest tylko początek, czyli As Denarów

ostatnia karta może dawać nadzieję, ale na jakich zasadach?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Elżbieta88 napisał:

czy do siebie wrócimy wyszły karty: as mieczy, 10 denarów i 6 denarów.

As Mieczy wskazuje na podjęcie decyzji. Karta 10 Denarów nie wskazuje na relację opartą na miłości. Z 6 Denarami, to nierówne szanse budowania  czegoś opartego o racjonalne przesłanki.

 Interpretacje powyższych kart w zasadzie mogą być dwie. 

Odetniesz się od Niego, zaczniesz sama budować swój stabilny świat.

 Jeżeli powrócisz, to na swoich warunkach, w których Twoje żądania i wymagania muszą być na pierwszym miejscu. Będziesz dawać z siebie tylko tyle, na ile zasłuży.  A gdzie tu miejsce na miłość i partnerstwo.  Czyste wyrachowanie. Sądzę, że powrócisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy powrót na moich warunkach może oznaczać, że on podejmie terapię. Jest uzależniony, a powrót warunkuję właśnie leczeniem się przez niego. 

Edytowane przez Elżbieta88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2022 o 16:08, Elżbieta88 napisał:

Sytuacja jest następująca - wyprowadziłam się od partnera 3 miesiące temu w bardzo nerwowej atmosferze, jednak z zamiarem pracy nad związkiem i ewentualnego powrotu. W rozkładzie na przyszłość zwiazku i czy do siebie wrócimy wyszły karty: as mieczy, 10 denarów i 6 denarów. As mieczy zdaje się, że oznacza definitywny koniec związku, ale jak się mają do tego pozostałe karty? 

Czytam kolejno od lewej do prawej. 

As mieczy owszem może mówić o odcięciu czy końcu czyli zamiar o jakim napisałaś, lecz niekoniecznie tym bardziej że jest na początku rozkładu.  

Ogólnie kart powrotu o jaki pytasz nie ma. Niemniej jest szansa powrotu do równowagi związkowej, ale tylko gdy przegadacie tematy problematyczne. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 Monet jako karta rodziny to wielki skrót myślowy. To są denary, więc mowa tu o zobowiązaniach. Jeśli interpretujemy tą kartę jako rodzinę, to tylko pod względem zobowiązań finansowych - 10 Kielichów pokazałaby emocjonalnie spełnioną rodzinę ale i nie przy tych kartach, które są w tym rozkładzie.

W tym rozkładzie nie ma emocji a skrupulatne rozliczanie się.

  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, majmaj napisał:

Jestem zdania ,że czasem warto poszukać po prostu kogoś zdrowego. Uzależniona osoba to zawsze bąbel na wodzie. 

Tu nie miejsce na subiektywne opinie. Mimo to zgadzam się z majmaj. Życie z człowiekiem uzależnionym, to nierówna walka przez cały czas. Przemyśl czy warto poświęcać swoje, młode życie. Alkoholikiem jest się przez całe życie. Trzeba mieć naprawdę silny charakter i zrozumienie z czym to się wiąże - z absencją do końca życia. Wystarczy jeden kieliszek i wszystko pójdzie na marne.

Przepraszam za osobistą uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Elżbieta88 napisał:

Tak się zastanawiam czy powrót na moich warunkach może oznaczać, że on podejmie terapię. Jest uzależniony, a powrót warunkuję właśnie leczeniem się przez niego. 

Gdybyś wcześniej o tym wspomniała, to te karty można zinterpretować inaczej.

As Mieczy - postawienie sprawy na ostrzu noża, podjęcie radykalnej decyzji. Karta 10 Monet może być zakładem leczniczym, a 6 Monet, przyjmowanie tabletek czy innych leków. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Elie-1 napisał:

Gdybyś wcześniej o tym wspomniała, to te karty można zinterpretować inaczej.

As Mieczy - postawienie sprawy na ostrzu noża, podjęcie radykalnej decyzji. Karta 10 Monet może być zakładem leczniczym, a 6 Monet, przyjmowanie tabletek czy innych leków. 

Dziękuję, chociaż ta interpretacja wydaje mi się za bardzo odbiegać od mojego pytania. 

 

Rozwiązanie sprawy przyszło dziś - rozstajemy się definitywnie, za tydzień w piątek przepisujemy rzeczy na siebie nawzajem zgodnie z moją wolą . Może stąd te 6 denarów na końcu rozkładu. 

Edytowane przez Elżbieta88
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 17.11.2022 o 16:08, Elżbieta88 napisał:

Sytuacja jest następująca - wyprowadziłam się od partnera 3 miesiące temu w bardzo nerwowej atmosferze, jednak z zamiarem pracy nad związkiem i ewentualnego powrotu. W rozkładzie na przyszłość zwiazku i czy do siebie wrócimy wyszły karty: as mieczy, 10 denarów i 6 denarów. As mieczy zdaje się, że oznacza definitywny koniec związku, ale jak się mają do tego pozostałe karty? 

 Asa mieczy widziałabym jako rozmowy,  pracę nad związkiem, 10 denarów to karta spełnionej rodziny a 6 denarów to równowaga w dawaniu i braniu. Wydaje mi się,  ze wypracujecie jakiś kompromis i wrócicie do siebie.  W HB jest Gwiazda a to karta nadziei na lepsza przyszłość, obietnica spokoju po burzy.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ceres napisał:

W HB jest Gwiazda a to karta nadziei na lepsza przyszłość, obietnica spokoju po burzy.

Dziękuję za interpretację :)

 

Z ciekawości - co to jest HB? 

 

Może Twój odczyt się sprawdzi, bo pomimo wszelkich realnych zdarzeń wskazujących na koniec, ja ciągle intuicyjnie czuję, że ten związek definitywnie jeszcze się nie skończył. 

Edytowane przez Elżbieta88
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Elżbieta88 napisał:

 

Z ciekawości - co to jest HB? 

Skrót od Hajo Banzhaf, a dokładnie w tym przypadku chodzi o sposób wyliczania sumy kart wg jego sposobu. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Przyszłość relacji ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...