Jump to content

Mundial Piłki Nożnej w Katarze

Szept myśli
 Share

Recommended Posts

Czy Polska wygra? 

Polska- Meksyk   6 mieczy 

Polska- Argentyna  6 mieczy 

Polska- Arabia Saudyjska  Umiarkowanie 

6 mieczy raczej mówi o przegranej Polski 

Z Arabia albo będzie 0-0 albo 1-1 

Co myślicie 

Zobaczymy co bedzie we wtorek 

• Like 1

Z tego wynika ze 6 mieczy to remis a Umiarkowanie to wygrana. Nie mialam  nigdy 6 mieczy na wynik ale wrozba wyglada pomyslnie-zremisujemy z Argentyna najtrudniejszym rywalem. Szkoda ze jeszcze nie wyciagnelas karty z zapytaniem czy wyjdziemy z grupy.

• Like 1

10 godzin temu, Blackraven napisał:

Z tego wynika ze 6 mieczy to remis a Umiarkowanie to wygrana. Nie mialam  nigdy 6 mieczy na wynik ale wrozba wyglada pomyslnie-zremisujemy z Argentyna najtrudniejszym rywalem. Szkoda ze jeszcze nie wyciagnelas karty z zapytaniem czy wyjdziemy z grupy.

Pamiętam, że kiedyś karta 6 Pucharów pokazała mi raz zwycięstwo Polski, innym razem remis. 
A karta Sprawiedliwość raz pokazała mi remis, innym razem porażkę Polaków. 
Więc co do tych 6 Mieczy nie trzymałbym się sztywno interpretacji (a bo tak ta karta pokazała mi ostatnim razem i wszystko!). Chodzi mi o wynik meczu z Argentyną. Chociaż remisu nie wykluczam. 
Kiedyś spędziłem trochę czasu nad takim wróżeniem. To nie jest dobra droga/dobry system na prognozowanie sportowych wyników. Tyle mogę powiedzieć. 

• Like 2

7 godzin temu, x-latek napisał:

Pamiętam, że kiedyś karta 6 Pucharów pokazała mi raz zwycięstwo Polski, innym razem remis. 
A karta Sprawiedliwość raz pokazała mi remis, innym razem porażkę Polaków. 
Więc co do tych 6 Mieczy nie trzymałbym się sztywno interpretacji (a bo tak ta karta pokazała mi ostatnim razem i wszystko!). Chodzi mi o wynik meczu z Argentyną. Chociaż remisu nie wykluczam. 
Kiedyś spędziłem trochę czasu nad takim wróżeniem. To nie jest dobra droga/dobry system na prognozowanie sportowych wyników. Tyle mogę powiedzieć. 

Ja tez inaczej zadaje pytanie i wykladam dwie karty: jedna na wynik jednego kraju i druga na drugiego i porownuje ich sile.

41 minut temu, Blackraven napisał:

Ja tez inaczej zadaje pytanie i wykladam dwie karty: jedna na wynik jednego kraju i druga na drugiego i porownuje ich sile.

Akurat wyciągałam po jednej. Może faktycznie należało postawić na wynik jednego i drugiego kraju. 

Jednakże pytanie było czy Polska wygra. 

Czytam teraz że Umiarkowanie Może mówić o wygranej. To jest jakby odnalezienie w sobie siły. 

14 minut temu, Szept myśli napisał:

Postawiłam teraz na mecz  Argentyna 

Argentyna 2 kielichy

Polska 5 denarów 

Wyglada bardzo pesymistycznie...

Nijak ma sie do tego umiarkowanja z poprzedniego rozkladu.

15 minut temu, Blackraven napisał:

Wyglada bardzo pesymistycznie...

Nijak ma sie do tego umiarkowanja z poprzedniego rozkladu.

Umiarkowanie było na mecz  Arabią.

Na Argentyne wczesniej było 6 mieczy  tu 5 denarów czyli wniosek nasówa się sam. 

• Like 1