Jump to content

pożar ...

rachelka
 Share

Recommended Posts

Witam, od dwóch dni śni mi się pożar, najpierw był pożar lasu, kolejnej nocy pożar gdzieś obok zabudowań. Wspomnę, że w obu przypadkach nikomu nic się nie stało, ja starałam się uchronić przed ogniem i osoby mnie otaczające. Nie bałam się tego pożaru.

Czy ktoś mógłby mi napisać, co to może znaczyć. Z góry dziękuję

Ogień, pożar, to ogromna namiętność, miłość. Las oznacza czasem tajemnicę, często chowaną, wypieraną z podświadomości. Może się coś wydać, jakiś romans, skrywana miłość. Być może to Ty wypierasz    ze swojej świadomości miłość, pożądanie do kogoś. Ewentualnie usiłujesz za wszelką cenę zapomnieć. Być może chodzi o kogoś innego. Nie dopuszczasz do świadomości, nie chcesz uwierzyć w czyjąś miłość. Może też chodzić o zdradę. Zakładam, że jednak to pierwsze. Coś w ten deseń. 

• Like 1
  • Thanks! 1

20 godzin temu, Elie-1 napisał:

Ogień, pożar, to ogromna namiętność, miłość. Las oznacza czasem tajemnicę, często chowaną, wypieraną z podświadomości. Może się coś wydać, jakiś romans, skrywana miłość. Być może to Ty wypierasz    ze swojej świadomości miłość, pożądanie do kogoś. Ewentualnie usiłujesz za wszelką cenę zapomnieć. Być może chodzi o kogoś innego. Nie dopuszczasz do świadomości, nie chcesz uwierzyć w czyjąś miłość. Może też chodzić o zdradę. Zakładam, że jednak to pierwsze. Coś w ten deseń. 

Bardzo dziękuję za odp. i poświęcony czas :serce: dokładnie tak jest jak Pani napisała, aż się przeraziłam, że sen może tak odzwierciedlać nasze emocje.

• Thanks! 1