Skocz do zawartości

Teurgia


Nimrodus

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem gotowy na nowy rytuał teurgii. Do którego bóstwa mam się zwrócić? zostawcie również w komentarzach pytanie, które chcielibyście, abym zadał bóstwu. panteon do wyboru. grecki Egipcjanin Słowiańska skandynawski Sumer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

@Nimrodus zanim cokolwiek zaczniesz działać, określ na czym to działanie polega, jakie mogą być skutki niepożadane i podaj warunki, np. czy potrzebne Ci są do tego jakieś dane itp.

Takie są zasady na forum, ludzie muszą wiedzieć w co wchodzą, zwłaszcza w tematach, które są bliżej nieznane szerszemu ogółowi.

 

Ja bym chętnie skorzystał z Twojej propozycji :))

  • Medal 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2022 o 21:29, Ejbert napisał:

@Nimrodus zanim cokolwiek zaczniesz działać, określ na czym to działanie polega, jakie mogą być skutki niepożadane i podaj warunki, np. czy potrzebne Ci są do tego jakieś dane itp.

Takie są zasady na forum, ludzie muszą wiedzieć w co wchodzą, zwłaszcza w tematach, które są bliżej nieznane szerszemu ogółowi.

 

Ja bym chętnie skorzystał z Twojej propozycji :))

Kontakt nawiązuję osobiście. pytający nie jest w niebezpieczeństwie. po prostu dobre pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
10 godzin temu, Elie-1 napisał:

:prosi::dziadek: Nie wierzę. Poczytaj w "innym" miejscu, może załapiesz. 

 

To nie jest kwestia wiary. 

Napisałem jak tu na forum trzeba się oznajmić ze swoją ofertą, zwłaszcza w takim temacie, gdzie większość użytkowników jest zielona. W tym ja. Taka moja rola. 

A na czytanie kogoś w innych miejscach nie mam czasu, jeśli zaś tutaj będzie coś szwankować, rozmijać się z zasadami to temat i user długo tu nie pobędą.

 

Co jest złego w tym, że nie "załapałem" i chcę się o czymś przekonać ?

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderators

Zadaję więc pytanie: sprawa sądowa z molochem instytucjonalnym - z zusem. 

Żona założyła zusowi sprawę w sądzie i zależy jej na tym, by wiedzieć, czy ją wygra. 

Edytowane przez Ejbert
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2022 o 17:07, Ejbert napisał:

Zadaję więc pytanie: sprawa sądowa z molochem instytucjonalnym - z zusem. 

Żona założyła zusowi sprawę w sądzie i zależy jej na tym, by wiedzieć, czy ją wygra. 

Wysłuchaj mnie, Themis, wielka bogini, przed twoim sprawiedliwym spojrzeniem wszystkie rzeczy są równe, bogowie i ludzie, zarówno to, co na ziemi, jak i to, co pod wodą, i to, co lata po niebie. Przyjmij mnie w swoich salach, tęsknię za poznaniem Twojej mądrości Czekałem na Ciebie człowieku, przyszedłeś i powiedziałeś: "Co chciałbyś wiedzieć?" Nie przyszedłem prosić o siebie, ale prosić o mężczyznę i jego żonę. Mają sprawę w sądzie. Jaki będzie wynik? Czy otrzymają sprawiedliwy wyrok? Czy uda im się wygrać sprawę? Wszystko jest możliwe, ale w tym przypadku istnieje wiele pułapek. Wiele zależy od tego, w jaki sposób te kwestie zostaną załatwione. Jeśli chodzi o moją pomoc, to mogę jedynie polecić to, co trzeba zrobić, aby wygrać sprawę. Wszystko jednak zależy od Ciebie i Twojej chęci do wprowadzenia zmian. To co mogę powiedzieć, to że jeśli chcesz komuś pomóc, to musisz być przygotowany na to, że może stać się najgorsze i wtedy będziesz musiał odpowiedzieć za swoje czyny, bo każdy z nas musi iść własną drogą. A jeśli potrafisz to zrobić, to możesz pokonać siebie i być na ścieżce, którą wybrałeś. A więc to jest pożegnanie. Do zobaczenia później. I pamiętaj, że jesteś człowiekiem i masz prawo popełniać błędy. I nie bój się ich tworzyć. Przecież życie to nie tylko radość zwycięstw, to także gorycz porażek. Ale tylko przegrywając można zrozumieć, co znaczy zwycięstwo. Dopiero poprzez straty można zacząć doceniać to, co się ma. I tylko przechodząc przez ból można poznać prawdziwą wartość miłości. Chciałbym, żebyś to zrozumiał. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...