Jump to content

pytania- nowo poznany mężczyzna

majmaj

Recommended Posts

witam wszystkich serdecznie spotkałam się 4 raz z pewnym mężczyzną. Intuicja podpowiada mi ,że trochę ma za uszami, więc zadałam 2 pytania do tarota:

1. Czy Paweł ma problemy z alkoholem? (czy może nadużywać?)

paź buław, Słońce, Diabeł

2.Czy jest dla mnie (  w sensie jako partner życiowy?)

5 mieczy, pustelnik, as monet

Moim zdaniem nie jest dla mnie ,bo są jakby negatywne karty. Pustelnik jakaś samotność i na spodzie pojawił się wisielec..

55 minut temu, majmaj napisał:

witam wszystkich serdecznie spotkałam się 4 raz z pewnym mężczyzną. Intuicja podpowiada mi ,że trochę ma za uszami, więc zadałam 2 pytania do tarota:

Moim zdaniem nie jest dla mnie ,bo są jakby negatywne karty. Pustelnik jakaś samotność i na spodzie pojawił się wisielec..

Tak ma problemy z alkoholem albo innymi używkami, chociaż chyba w początkowym stadium.

Zdecydowanie nie jest dla Ciebie jako partner życiowy, ale może być ok jako znajomy/kolega.

7 minut temu, Anastazja979 napisał:

Tak ma problemy z alkoholem albo innymi używkami, chociaż chyba w początkowym stadium.

Zdecydowanie nie jest dla Ciebie jako partner życiowy, ale może być ok jako znajomy/kolega.

Powiem szczerze ,że jak zobaczyłam go pierwszy raz to pomyślałam sobie ,, on popija,, dałam mu czas (więcej spotkań).

Na moje on wie o tym i chce coś z tym zrobić.. Głupi nie jest.. ale to już nie moja sprawa.

Zsumowałam i faktycznie on nie dla mnie. Mam jeszcze z nim iść na wieczorek ,więc mam nadzieję, że chociaż się wybawię. Zaznaczyłam mu ,że nie chce robić mu nadziei :) Na to wychodzi ,że moja intuicja jest bardzo dobra :)

Edited by majmaj
  • Like 1

• 2 weeks later...
W dniu 27.11.2022 o 10:55, majmaj napisał:

I nie tylko wg mnie. Lubi się zabawić, idzie na całość.  Nie myśli o konsekwencjach.

W dniu 27.11.2022 o 10:55, majmaj napisał:

Absolutnie to nie człowiek na partnera dla ciebie. 

5 godzin temu, Ceres napisał:

I nie tylko wg mnie. Lubi się zabawić, idzie na całość.  Nie myśli o konsekwencjach.

Absolutnie to nie człowiek na partnera dla ciebie. 

To się zgadza ten facet mocno o mnie zabiega. Wczoraj do mnie przyjechał z prezentem. Ja nie wiem co mam robić... Mi się właśnie nie podoba ta jego szybkość i pójście na całość.

Edited by majmaj