Skocz do zawartości

Przyszły partner


Maxii

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że długo już jestem sama i mam tylko luźne relacje, postanowiłam postawić karty na coś konkretnego.

Będę wdzięczna każdemu, kto dorzuci swoją interpretację.

 

Gdzie poznam przyszłego partnera? 10 denarów

Przyszły mi na myśl tłoczne miejsca, jak koncert, ale też miejsce pracy.

 

W jakich okolicznościach go poznam? 9 buław

W kolejce, w poczekalni, karta kojarzy mi się z wyczekiwaniem.

 

Kiedy go poznam? 5 kielichów

To tak smutna karta, że zaczęłam się zastanawiać, czy oznacza jesień, czy pogrzeb...

 

Jaką będzie osobą? Sprawiedliwość

Poukładaną, rozważną, związaną w jakiś sposób z przestrzeganiem prawa, może będzie prawnikiem, radcą prawnym, policjantem itp.

 

Jak będzie wyglądał? 10 kielichów

Na karcie Pictorial Key stoi tyłem wysoki czarnowłosy mężczyzna... z rodziną.

 

Jego charakterystyczna cecha: 4 mieczy

Wyczytałam, że to karta ścisłych kalkulacji, może umysł ścisły. Może ktoś leniwy, introwertyk.

 

Czy w tych kartach w ogóle widać partnera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2022 o 11:40, Maxii napisał:

Gdzie poznam przyszłego partnera? 10 denarów

Przyszły mi na myśl tłoczne miejsca, jak koncert, ale też miejsce pracy.

Jakieś spotkanie albo rodzinne albo z dobrymi znajomymi, miejsce, do którego przychodzi wiele osób np poczekalnia lub restauracja, koncert, sala wykładowa.

W dniu 29.11.2022 o 11:40, Maxii napisał:

W jakich okolicznościach go poznam? 9 buław

W kolejce, w poczekalni, karta kojarzy mi się z wyczekiwaniem.

Poczekalnia wydaje mi się że nie, bo tam czeka się długo z zasady a energia buław trwa krótko bardziej takie oczekiwanie na dotarcie do celu  korytarz, w przejściu, gdzieś gdzie trzeba poczekać na swoją kolej np mijając się w drzwiach, bramka biletowa itp.

W dniu 29.11.2022 o 11:40, Maxii napisał:

Kiedy go poznam? 5 kielichów

To tak smutna karta, że zaczęłam się zastanawiać, czy oznacza jesień, czy pogrzeb...

5 tygodni, 5 miesięcy :) albo pora roku latem, albo biorąc pod uwagę wydźwięk karty wtedy kiedy nastąpi przełom w twoim życiu. 5 kielichów to karta brama, zamyka i równocześnie otwiera pewien etap twojego życia. Tej karcie towarzyszą ponure emocje, zwątpienie, poczucie straty, coś miałaś i coś straciłaś.

W dniu 29.11.2022 o 11:40, Maxii napisał:

Jaką będzie osobą? Sprawiedliwość

Poukładaną, rozważną, związaną w jakiś sposób z przestrzeganiem prawa, może będzie prawnikiem, radcą prawnym, policjantem itp.

To człowiek, który nie kieruje się w życiu emocjami, tylko fakty, ma swój system wartości, nie łatwo go nagiąć do swojej woli, przekonań. Człowiek solidny, obce sa mu matactwa i kręcenie. Z zawodów to może być ktoś związany z prawem, analityk, informatyk.

W dniu 29.11.2022 o 11:40, Maxii napisał:

Jak będzie wyglądał? 10 kielichów

Na karcie Pictorial Key stoi tyłem wysoki czarnowłosy mężczyzna... z rodziną.

U mnie ciemny blond, jasny brąz, średniego wzrostu.

W dniu 29.11.2022 o 11:40, Maxii napisał:

Jego charakterystyczna cecha: 4 mieczy

Wyczytałam, że to karta ścisłych kalkulacji, może umysł ścisły. Może ktoś leniwy, introwertyk.

Nie jest nerwusem :D. Przyszło mi na myśl, że może to być też osoba, która przechodzi rehabilitację, dochodzi do zdrowia i jej charakterystyczna cechą będzie to, że jest uwięziona, unieruchomiona w domu.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...