Skocz do zawartości

królowa Elżbieta


NadziejaZoja

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, Śniła mi się wielka aula , na której siedziała sama królowa Elżbieta ja szłam schodami na górę ona właśnie wstała z miejsca zaczęłyśmy konwersacje po angielsku ja się zapytałam jaką była najważniejsza rzecz jaka zrobiła w swoim życiu po angielsku jednak nie pamiętam  odpowiedzi  podała mi swoją dłoń a ja odeszłam.wiem,że trzymałam okulary w ręku , bo mnie denerwowały,że były brudne  poszłam do łazienki skrupulatnie je umyłam byłam w damskiej czekał na zewnątrz mój kumpel ,ale czyściłam te okulary skrupulatnie...  przy Elżbiecie czułam ciekawość   i dobrą zabawę ponieważ miala dobre poczucie humoru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najważniejszym symbolem w tym śnie są okulary. Jest to znak, że ogląda się rzeczywistość przez pewien pryzmat, który lekko zniekształca tą prawdziwą. Tak jak się mówi "patrzeć przez różowe"  okulary, ty możesz patrzeć na coś prze pryzmat brudu.

We śnie zapytałaś się "samej wielkiej królowej" co takiego w życiu zrobiła ważnego, a ona może nie odpowiedziała, bo nie chodzi o wartościowanie jednych rzeczy nad drugimi, a może to że odpowiedź by Cię nie zadowoliła.

Warto też przy interpretacji snu, patrzeć na symbole we śnie jako na aspekty siebie. Kiedyś taką wskazówkę dostałam. Czasami jak śni się nam np. lew, może on być osobą w otoczeniu, albo częścią naszej osobowości np. odwaga, pewność siebie, a reszta snu opowiada jaki mamy do tej części stosunek, czy ją wypieramy itp.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...