Jump to content

Sen zaćmienie księżyca


peonia1966

Recommended Posts

Dzień dobry, dzisiaj miałam taki sen: stoję na swoim podwórku przed domem i widzę jak jest zaćmienie księżyca, które powoli zaczyna odsłaniać jego złotą tarczę i w tym momencie wołam mojego męża żeby ze mną oglądał to piękne zjawisko. Księżyc był w kolorze złoto-żółtym, obracał się  szybko a na nim zaczęły pojawiać się wszystkie znaki zodiaku z łacińskimi napisami...Libra, Leo, Virgo..., Byłam taka szczęśliwa tym co widziałam, Wiem, że byli tam też inni ludzie.

Później znów na podwórku stoi metalowa balia z wodą nie za czystą wyglądała tak jakby w tej wodzie pluskały się kaczki i chyba mój mąż był w niej a później dwóch młodych wysokich mężczyzn też ale ja nic nie mówiłam, że woda jest brudna i jeden z nich jak wyszedł to we włosach na klatce piersiowej miał pełno zielonych drobinek może trawy tych nieczystości i wyglądało to gęsto jak mech, ale ladnie to wyglądało.

I dalej byłam ja i mój mąż i kilka kotów które wypuściliśmy na dwór z obórki, żeby sobie pochodziły ale mój mąż nie chciał bo koty pouciekają i pokazuję mu, że moje mi nie uciekają. Każdy ten sen był jeden po drugim. 

Edited by peonia1966
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...