Skocz do zawartości

Awaria


Szept myśli

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś pomoże 

Auto mi nie chce palic. Raz pali raz nie. Brat próbuje mi pomóż ale nie wie co mu jest. 

Wiem w ostateczności mechanik ale poki co próbujemy zrobić 

 

Co jest powodem awarii auta?

 

Krol Denarów Księżyc 9 buław 

 

Nie bardzo umiem odczytywać karty w takich tematach. 9 buław- facet u mnie jedną trzyma i na koncu ona plonie  jakby moze elektryka?

Ksiezyc coś ukrytego  denarowy siedzi  poprostu niewiem moze ktoś bardziej biegły?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wizyta u mechanika na pewno będzie potrzebna, bo Denarowy w tym przypadku, to osoba która jest ekspertem w swojej dziedzinie, a samochód to jedna z bardziej materialnych rzeczy, więc idealnie pasuje. Księżyc pokazuje na usterki ukryte lub tak jak są odpowiednie fazy Księżyca, czyli np. nów/pełnia tak i w Twoim aucie raz działa, raz nie działa. 9 Buław energia jest tłumiona. Gdybym miała doradzić to coś z zapłonem, bo on jest stłumiony, może brakować odpowiedniego napięcia w samochodzie. Trochę to jak szukanie igły w stogu siana, w dodatku nie wiemy jak ta igła wygląda :)

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też spróbuję zgadnąć :)

z góry uprzedzam, że nie znam się na pojazdach 

 

Król Denarów - może chodzić o coś okrągłego albo coś co można wprawić w ruch, ewentualnie drogi/niezbędny element

XVIII Księżyc - może to nie być widoczne gołym okiem, coś z płynami, coś powodującego hałas

9 buław - może jednak chodzi o coś podłużnego albo jest niedaleko czegoś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuje 

Auto naprawione  obyło się bez mechanika

 

Brak szczelności w układzie paliwowym. Powietrze dostawało się ( czyli tu Księżyc  u mnie na karcie jest dużo mgły) do układu i paliwo nie dochodziło. 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2022 o 13:03, Szept myśli napisał:

Może ktoś pomoże 

Auto mi nie chce palic. Raz pali raz nie. Brat próbuje mi pomóż ale nie wie co mu jest. 

Wiem w ostateczności mechanik ale poki co próbujemy zrobić 

 

Co jest powodem awarii auta?

 

Krol Denarów Księżyc 9 buław 

Denarowy to mechanik wg mnie, księżyc to płyny, przepływ, może nie płynów a np prądu, powietrza z zimnem, za niska temperatura mi się kojarzy, a 9 buław blokada, odseparowanie. 

 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ceres napisał:

Denarowy to mechanik wg mnie, księżyc to płyny, przepływ, może nie płynów a np prądu, powietrza z zimnem, za niska temperatura mi się kojarzy, a 9 buław blokada, odseparowanie. 

 

Niestety ale problem się czasami powtarza wiec pewnie i mechanik będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...