Skocz do zawartości

co przyniesie mi terapia na którą się zgłosiłam?


majmaj

Rekomendowane odpowiedzi

witam , dziś zapytałam kart tarota :

co mi da terapia na którą się zapisałam? i już jestem na niej 4 x.

Karty:

Mag, 2 kielichów

2. Na jaką osobę się zmienię? Z jakimi cechami?

5 buław, 6 pucharów, rycerz mieczy Na spodzie rydwan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lunaria napisał:

A Twoja interpretacja?

No właśnie zapomniałam.. szczerze nie mam pomysłu:

1. Jakieś nowe pomysły- mag

2. Będę dawać innym , może więcej empatii i u mnie 6 pucharów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 będziesz osoba pewną siebie. Mag kieruje swoim zyciem,  jest pewny tego co robi.

Będziesz zadowolona z terapi ona przyniesie pozytywne skutki 

 

2.Bedziesz umiała walczyć o swoje, bedziesz bardziej pewna siebie, przebojowa a jednocześnie ciepła czuła współczującą innym. RYDWAN daje parcie do przodu jest ambitny szalony choć czasami może stac na rozdrożu 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Szept myśli napisał:

1 będziesz osoba pewną siebie. Mag kieruje swoim zyciem,  jest pewny tego co robi.

Będziesz zadowolona z terapi ona przyniesie pozytywne skutki 

 

2.Bedziesz umiała walczyć o swoje, bedziesz bardziej pewna siebie, przebojowa a jednocześnie ciepła czuła współczującą innym. RYDWAN daje parcie do przodu jest ambitny szalony choć czasami może stac na rozdrożu 

Oj pewność siebie przyda mi się, bo faktycznie czasem wątpię w swoją osobę.

I właśnie to ciepło by mi się przydało tym bardziej, że jestem kobietą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 godzin temu, majmaj napisał:

co mi da terapia na którą się zapisałam? i już jestem na niej 4 x.

Karty:

Mag, 2 kielichów

Odkryjesz swoje talenty, poprawidz umiejętności interpersonalne, bardziej otworzysz się na ludzi i chętniej będziesz wychodzic z inicjatywą 

 

18 godzin temu, majmaj napisał:

2. Na jaką osobę się zmienię? Z jakimi cechami?

5 buław, 6 pucharów, rycerz mieczy Na spodzie rydwan

Osobę multizadaniową, która będzie bardziej empatyczną, nauczysz się działać bardziej zdecydowanie 

 

Ogólnie nie wiem co to za terapia, ale wygląda na to, że przepracujesz na niej blokady z dzieciństwa/przeszłości, które pozwolą Ci ruszyć do przodu. Jeśli do tej pory miałaś problemy w związkach albo z rodziną, to powinnaś zrozumieć mechanizmy jakie za tym stoją

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co mi da terapia na którą się zapisałam? Mag, 2 kielichów

w pozytywnym aspekcie tego zestawu kart powiedziałabym, że jest szansa na życie z samym sobą w zgodzie

 

2. Na jaką osobę się zmienię? Z jakimi cechami? 5 buław, 6 pucharów, rycerz mieczy
moim zdaniem człowiek albo posiada jakieś cechy charakteru, albo nie i nie jest to coś co się nabywa

powiedziałabym raczej, że uda się zawalczyć o to, czego pragniesz, może chodzi tutaj o marzenia, pogodzenie się z kimś/czymś

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lunaria napisał:

Odkryjesz swoje talenty, poprawidz umiejętności interpersonalne, bardziej otworzysz się na ludzi i chętniej będziesz wychodzic z inicjatywą 

 

Osobę multizadaniową, która będzie bardziej empatyczną, nauczysz się działać bardziej zdecydowanie 

 

Ogólnie nie wiem co to za terapia, ale wygląda na to, że przepracujesz na niej blokady z dzieciństwa/przeszłości, które pozwolą Ci ruszyć do przodu. Jeśli do tej pory miałaś problemy w związkach albo z rodziną, to powinnaś zrozumieć mechanizmy jakie za tym stoją

No to by pasowało nawet co piszesz, oby tak się zadziało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2022 o 18:22, majmaj napisał:

witam , dziś zapytałam kart tarota :

co mi da terapia na którą się zapisałam? i już jestem na niej 4 x.

Karty:

Mag, 2 kielichów

2. Na jaką osobę się zmienię? Z jakimi cechami?

5 buław, 6 pucharów, rycerz mieczy Na spodzie rydwan

1.Mag to terapeuta, osoba dająca impulsy, wskazówki do działania, jest to osoba, która aktualnie ma wpływ na ciebie. Dwójka kielichów to nawiązywanie relacji, zapowiada owocną współpracę pomiędzy wami.

2. Zyskasz pewność siebie, staniesz się bardziej śmiała, skłonna walczyć o swoje racje ale bez nieuczciwych zagrywek, będziesz bardziej konsekwentna w dążeniu do celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...