Skocz do zawartości

W jaki sposób spędzę urlop?


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Mam zaplanowany urlop na dwa ostatnie tygodnie roku. Widziałem bardzo tanie bilety lotnicze do różnych krajów, chciałem też jechać sobie zwiedzić jakieś miasto w Polsce. 

 

W jaki sposób spędzę urlop? 

10 mieczy, 10 denarów, 4 buław 

 

Mam wrażenie, że moje wszystkie plany legną w gruzach i w 10 mieczy nie pojadę nigdzie. 

10 denarów jak i 4 buław wskazują na dom i rodzinę. Spędzę urlop w domu rodzinnym i nic nie zobaczę. Co sądzicie? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 mieczy mogło by też powiedzieć o starym mieście, z zabytkami, może miasto "umarłych", z ruinami, ciekawym tłem historycznym/bitewnym

czy ta miejscowość jest popularna?

czy jest tam gorąco?

 

10 denarów + 4 buław - przyjemnie, wszystkiego jest pod dostatkiem 

 

Azja czy Europa? Przyznam, że przyszły mi na myśl, takie kraje jak: Włochy, Grecja, Izrael

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nastek96 napisał:

Witajcie, 

Mam zaplanowany urlop na dwa ostatnie tygodnie roku. Widziałem bardzo tanie bilety lotnicze do różnych krajów, chciałem też jechać sobie zwiedzić jakieś miasto w Polsce. 

 

W jaki sposób spędzę urlop? 

10 mieczy, 10 denarów, 4 buław 

 

Mam wrażenie, że moje wszystkie plany legną w gruzach i w 10 mieczy nie pojadę nigdzie. 

10 denarów jak i 4 buław wskazują na dom i rodzinę. Spędzę urlop w domu rodzinnym i nic nie zobaczę. Co sądzicie? 

 

 

 

Według mnie zostaniesz w domu ze względu na chorobę. Rodzina będzie się Tobą opiekować.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dziękuję wam bardzo.

 

Choroby sie nie spodziewam, bo mam 4 buław, a nie mieczy. 

 

Planów mam wiele, w Polsce są to stare miasta z zabytkami. Za granicą brałem pod uwagę Londyn, Finlandię, Włochy, Hiszpanie...tam gdzie znalazłem tanie bilety. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 mieczy może poprostu oznaczać że będzie trudno dokonać ci jakiegoś wyboru co do tego gdzie jechać lub mogą być początkowo jakieś przeszkody 

Uważam że pojedziesz i będzie to bardzo udana wycieczka 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna talia :)

 

popatrzmy na ilustracje:

10 mieczy - woda, mgła, kawałek ziemi, ponury nastrój, bohater na tej karcie sprawia wrażenie jakby został wyrzucony na brzeg...

10 denarów - ciepłe kolory, owoce, człowiek na koniu, kobieta (kolory: czerwony, czarny, biały, żółty) częstująca dziecko, pies

4 buławy - woda, zamek, most

 

pierwsza i ostatnia kojarzą mi się z Londynem.

10 denarów bardziej z Hiszpanią, a na drugim miejscu z Włochami.

 

jeżeli zaś odbierzemy 10 denarów jako symbol dostatku, to Londyn też będzie pasował. 

 

teraz tak sobie myślę, że urlop spędzisz na leżąco, wylegując się w jakimś przytulnym hotelu i spędzając czas w miejscach, gdzie jest dużo ludzi.

na dwóch kartach pojawia się woda, a więc: basen, sauna itp. Ewentualnie miejscowość nad morzem, rzeką czy jeziorem. 

 

czy to miejsce może się wiązać z przyszłą imigracją? zastanawiałam się, czy chcesz zwiedzić teren, zanim zaczniesz szukać tam pracy. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 10 mieczy kojarzy się z niewypałem na urlopie. 

 

Ja ogólnie chciałem zwiedzać. Nie leżeć i jeść. 

Podróż nie ma się wiązać z przyszła imigracją, ale przeszło mi na myśl, że fajnie by było gdybym właśnie gdzieś wyjechał i tak by mi się spodobało, że bym się przeniósł na stałe. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, może tak być. Ale nie widzę tam przemieszczania się. Specjalnie zadałem tak pytanie: nie mi się będzie podobać, czy będę zadowolony, tylko w jaki konkretnie sposób. Czy to będzie wycieczka po muzeach, czy sport i jazda na łyżwach. 

I od razu wypadło 10 mieczy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Weryfikacja:

10 mieczy, 10 denarów, 4 buław 

 

Co prawda urlop będzie trwał do jutra, ale już nie planuje żadnych aktywności. 

Przede wszystkim nie byłem chory. Moja rodzina się pochorował, ale ja nie musiałem się nimi zajmować. 

10 mieczy pokazuje niewypalenie planów. Nie pojechałem za granicę i nie wyjechałem na kilka dni na południe Polski. 

10 denarów to pozostanie w domu rodzinnym i cieszenie się urlopem w gronie najbliższych. Przyjechał wujek z Anglii, kuzynka z zagranicy, były święta...

4 buław pokazała ostatecznie, że urlop był udany. Nie pojechałem nigdzie na dłużej, ale za to miałem 2 wycieczki jednodniowe i jedną dwudniową. Zorganizowałem je sobie sam. Poza tym byłem na łyżwach co sobie obiecywałem od kilku lat. W końcu się udało. Udało mi się zrealizować również inne plany i jestem bardzo zadowolony z urlopu. A nawet jedno miasto tak mi się spodobało, że zastanawiam się nad przeprowadzką tam. 

 

Dziękuję wszystkim :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...