Skocz do zawartości

Zebranie - dziś weryfikacja


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dowiedziałem się, że mam dziś po pracy zebranie ze wszystkimi pracownikami u kierownika. 

 

Jak minie zebranie?

10 buław, paź buław, 4 monety 

 

10 buław - bardzo nudne i męczące, nic ważnego nie przekaże 

Paź buław - wieści, które nadeszły nagle. Dlatego poinformował o zebraniu dziś rano. 

4 monety - może to zebranie w sprawie oszczędności w pracy? Albo poluźniły się u nas jakieś zasady i trzeba ich przestrzegać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Godzinę temu, nastek96 napisał:

Witajcie, dowiedziałem się, że mam dziś po pracy zebranie ze wszystkimi pracownikami u kierownika. 

 

Jak minie zebranie?

10 buław, paź buław, 4 monety 

 

10 buław - bardzo nudne i męczące, nic ważnego nie przekaże 

Paź buław - wieści, które nadeszły nagle. Dlatego poinformował o zebraniu dziś rano. 

4 monety - może to zebranie w sprawie oszczędności w pracy? Albo poluźniły się u nas jakieś zasady i trzeba ich przestrzegać? 

Warto dopytać, czego będzie dotyczyć spotkanie, bo karty opisują nam jedynie przebieg. 

Spotkanie generalnie minie "ciężko", tak rozumiem te 10 buław, może ono być nużące i męczące ale też pełne narzekań o tym, jaka to trudna sytuacja. 

W paziu rozumiem, że może być jakaś forma zachęty do większej mobilizacji, ewentualnie pojawią się jakieś "gorące" pomysły, które ostatecznie spłoną na panewce. 

4 monet to oszczędność w środkach, nie tylko finansowych, więc może Ci towarzyszyć wrażenie, że właściwie niewiele się dowiedziałeś, jest jakaś wiedza, do której dostępu poskąpiono i nie wyjawiono wszystkiego. Monety mogą też oznaczać konieczność cięć budżetowych. 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Priestess napisał:

4 monet to oszczędność w środkach, nie tylko finansowych, więc może Ci towarzyszyć wrażenie, że właściwie niewiele się dowiedziałeś,

Czyli jak na każdym zebraniu :)

Często się zastanawiałem po co one są w ogóle zwoływane, bo omawiano na nich takie drobne pierdoły, które w żaden sposób nikogo nie dotyczyły i były stratą czasu. 

 

Dziękuję bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między 10 bulawami a 4 monet stoi Paz Buław. 

Wiadomo teraz jest trudna sytuacja w kraju. Wiec może szef będzie miał jakieś pomysły, propozycje żeby sytuacja firmy była stabilna w tej 4 monet. Może tez mówić o oszczędnościach. Jest koniec roku będą podsumowania. Paz Buław działa w kierunku 4 monet. Czyli energia 4 troszkę go hamuje. Pomysly jak tu oszczędzać żeby było dobrze? 

Hmm...

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :)

 

Teraz się zastanawiam, czy w ogóle jest sens rozkładać karty, bo pewnie spotkanie będzie o niczym. 

Może właśnie jakieś podsumowanie, albo ustabilizowanie czegoś. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja: 

Przepraszam, napisałem, że będzie wczoraj i nie dałem. 

 

Jak się okazało: najpierw zebranie miało być dla wszystkich, a potem powoli wykruszano uczestników i jak się okazało ostatecznie ja również nie miałem przychodzić. 

 

Z tego co wiem zebranie dotyczyło urlopu. Firma będzie zamknięta przez dwa tygodnie i wszyscy myśleli, że będą mieli urlop. Okazało się, że część, którzy mają umowę zlecenie najprawdopodobniej zostanie na jakiś czas przeniesiona do innej firmy. 

 

W końcu nie wiadomo jak to się potoczy, ale trochę szok, bo każdy ma prawo do wypoczynku, ludzie na zleceniu również. 

 

Dla mnie 10 buław pokazało po prostu przemęczenie po całym roku pracy. A paź buław i 4 monet to wieści ograniczające ich, muszą zostać w pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...