Skocz do zawartości

Pustelnik na pozycji drugiej


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Pozycja druga odpowiada za życie w dorosłości i w średnim wieku. 

Mam tam kartę Pustelnika. Nie będę tutaj opisywał całej karty, ale jak wiadomo Pustelnik to karta mówiąca o izolacji, samotności...

Czy ta karta może się zrealizować jako praca i życie na odludziach? Tak jak w mojej obecnej pracy, która jest na krańcu świata i praktycznie nikt tu nie mieszka, a żeby tu dojechać, to trzeba jechać lasami i dolinami...

Co sądzicie? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Ekspert

@nastek96 dla mnie Pustelnik jest dosyć złożoną kartą.

Kiedyś patrzyłam na jego znaczenie w dosyć prosty sposób a w tym momencie, przez pryzmat ostatnich wydarzeń, karta pokazały mi się od bardzo dynamicznej strony jaką jest podróżowanie.

Byłam nawet zaskoczona jak na kursie Iza wspomniała w odniesieniu do mojego pytania, że Pustelnik nie przekreśla planów wyjazdowych a wskazuje na podróż w ascetycznych warunkach. Faktycznie, pojechałam( i to całkiem fajnym autem z koleżanką) ale powrót był już męczący bo późno w nocy i obu nam się kleiły już oczy. 

innego razu jako karta dnia, Pustelnik pokazał mi przemieszczanie się sześcioma sposobami transportu( plus siódme chodzenie). 
Także myślę, że w Twoim przypadku może być tak jak piszesz - za siedmioma górami, za siedmioma rzekami - pracą ale też korzystanie z różnych metod transportu( rower, pociąg, chodzenie). 
Takie wydeptywanie swojej ścieżki różnymi metodami( bo jakby nie było Pustelnik idzie, nie stoi w miejscu), jest aktywny, doświadcza życia, świadomie wyrzeka się pewnych rzeczy by zgłębić wiedzę( może tajemną za brzmi za bardzo ezoterycznie, o! Duchową będzie bardziej pasować). 
Jak dla mnie jest to jedna z kart mówiąca o uczeniu się, na takim głębszym poziomie - bo jakby nie było, od zera tu się nie zaczyna i ja się pojebie o świecie. 
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...