Skocz do zawartości

Wejście w nowy rok


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Rok 2023 jaki dla mnie będzie ?

 

4 mieczy, 2 kielichy, królowa monet 

 

no i nie wiem czy postawie na reset, wypoczynek, troskę o siebie , inwestycje w siebie 

 

co dobrego spotka mnie wraz z nadejściem 2023?

 

kochankowie VI, rycerz monet, cesarzowa III

 

Szkoda, że to rycerz nie król, bo byłaby szansa na jakieś nowe uczucie a tak, to kochankowie przy rycerzu to raczej jakieś flirty 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, majmaj napisał:

Królowa monet , może ,że zadbasz właśnie o siebie. Ciężko moim zdaniem jedną kartą określić co może dziać się przez cały rok :)

Ale tam są trzy karty na każdy rozkład 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 2023 jaki dla mnie będzie? 4 mieczy, 2 kielichy, królowa monet 

moim zdaniem spokojny, brakuje tutaj kart mówiących o zmianach, ruchu, przemianach itp.

może postawisz na zagłębianie się w głos serca, w swoje wnętrze, odczucia

Królowa Monet wskazuje mi na inwestowanie w siebie, zwłaszcza w to, co widać gołym okiem - ubrania, ciało itd.

nawet jak przez cały 2023 będziesz singielką, to moim zdaniem możesz dostrzec plusy tego stanu i zacząć z nich korzystać

 

co dobrego spotka mnie wraz z nadejściem 2023? kochankowie VI, rycerz monet, cesarzowa III

możliwość podjęcia decyzji (tutaj mamy sumę dwóch pierwszych kart z poprzedniego rozkładu), która przyniesie profity

Rycerz Monet wskazywałby na ciekawą ofertę - może i mało ruchliwy, ale za to konkretny

w ostatniej karcie jest Twoje zadowolenie; karta mogłaby wskazywać na sukces w jakiejś dziedzinie: praca, finanse, uczucia, zdrowie

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz poczuć się nieco odizolowana od ludzi. Ogólnie na początku może Cię czekać pogorszenie stanu zdrowia. Nie martw się, nic poważnego. Ot, grupa, angina...i zwolnienie, aby siedzieć w domu. 

Potem widać zakochanie się, dzięki któremu poczujesz się zatroszczona, zadbana...

 

Co dobrego? 

Kochankowie to romans.

On jako rycerz, a ty Cesarzowa. On będzie działał powoli, nie będzie się spieszył, tak metodycznie. Ty za to pozwolisz się adorować :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...