Skocz do zawartości

Nowa praca ZWERYFIKOWANE


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 43 lata, sama wychowuje małe dziecko, poszłam do pracy po kilku latach bezrobocia. Praca podoba mi się, ale wymaga przyswojenia ode mnie umiejętności, których nie posiadam w sensie nie  wykonywałam jeszcze takiej a mój każdy błąd narazi pracodawce na straty dosyć spore i utratę klientów. Umowę mam na okres próbny do końca tego roku. Oprócz tego param się nadal rękodziełem.

 

1. Moja obecna sytuacja zawodowa: VI Kielichów, XVII GWIAZDA

Jak wspomniałam praca mi się podoba, jestem z niej zadowolona, z wypłaty też, atmosfera jest bardzo przyjemna co ma dla mnie znaczenie, bo we wszystkich moich poprzednich pracach atmosfera była ciężka, napięta i pełna donosicieli i podrzegaczy. Myślę, że właśnie o tym mówią karty, że jestem z niej zadowolona.

 

2. Jak jestem odbierana przez przełożonych?

- szefowie - właściciele firmy: V Kielichów, VI kielichów - Że staram się ale chyba jednak sobie nie poradzę

- B. (osoba, która zajmuje sie moim szkoleniem, mam wrażenie  czasami, że nie do końca odpowiada mu moja osoba czyli kobieta na tym stanowisku) As Kielichów, Król Denarów - wydaje mi się po tych kartach, że uważa mnie za osobę goniąca za pieniądzmi :D

 

3. Jak jestem odbierana przez pozostałych współpracowników? Rycerz Buław, X Buław

Ruchliwa, gadatliwa, przyjacielska, staram się chociaż jest ciężko

 

4. Dlaczego mnie zatrudnili? Rycerz Kielichów, XVIII KSIĘŻYC

Bo ich do siebie przekonałam, oczarowałam więc postanowili mi dać szansę.

 

5. Czy przedłużą mi umowę? XV DIABEŁ, VI Monet, IV Monet

Tak przedłużą i dostanę podwyżkę.

6. Czy poradzę sobie w sensie czy do końca następnej umowy uda mi się na tyle przyswoić nowe umiejętności, żeby być samodzielną?

II KAPŁANKA, VIII Kielichów, II Buław - mimo tego, że będę się starała jednak przerośnie mnie to i zrezygnuję z tej pracy i zacznę rozglądać się za czymś innym.

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Czy przedłużą mi umowę? XV DIABEŁ, VI Monet, IV Monet

uważałabym tutaj...

pierwsza karta nie wskazuje na nic dobrego - może być coś z umową albo atmosfera później się zmieni

 

6. Czy poradzę sobie w sensie czy do końca następnej umowy uda mi się na tyle przyswoić nowe umiejętności, żeby być samodzielną?

II KAPŁANKA, VIII Kielichów, II Buław

w pierwszej karcie widziałabym przyswojenie wiedzy

w ostatnich dwóch dwie możliwości:

- szukanie kursów

- szukanie nowej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Venilia napisał:

5. Czy przedłużą mi umowę? XV DIABEŁ, VI Monet, IV Monet

uważałabym tutaj...

pierwsza karta nie wskazuje na nic dobrego - może być coś z umową albo atmosfera później się zmieni

 

No właśnie mam dylemat, bo Diabeł zazwyczaj pokazuje mi lewe, nieoficjalne pieniądze a w tej firmie wszystko odbywa się drogą oficjalną

Edytowane przez Ceres
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 7.12.2022 o 02:43, Ceres napisał:

Mam 43 lata, sama wychowuje małe dziecko, poszłam do pracy po kilku latach bezrobocia. Praca podoba mi się, ale wymaga przyswojenia ode mnie umiejętności, których nie posiadam w sensie nie  wykonywałam jeszcze takiej a mój każdy błąd narazi pracodawce na straty dosyć spore i utratę klientów. Umowę mam na okres próbny do końca tego roku. Oprócz tego param się nadal rękodziełem.

 

1. Moja obecna sytuacja zawodowa: VI Kielichów, XVII GWIAZDA

Jak wspomniałam praca mi się podoba, jestem z niej zadowolona, z wypłaty też, atmosfera jest bardzo przyjemna co ma dla mnie znaczenie, bo we wszystkich moich poprzednich pracach atmosfera była ciężka, napięta i pełna donosicieli i podrzegaczy. Myślę, że właśnie o tym mówią karty, że jestem z niej zadowolona.

 

2. Jak jestem odbierana przez przełożonych?

- szefowie - właściciele firmy: V Kielichów, VI kielichów - Że staram się ale chyba jednak sobie nie poradzę -

- B. (osoba, która zajmuje sie moim szkoleniem, mam wrażenie  czasami, że nie do końca odpowiada mu moja osoba czyli kobieta na tym stanowisku) As Kielichów, Król Denarów - wydaje mi się po tych kartach, że uważa mnie za osobę goniąca za pieniądzmi :D

Ewidentnie wolałby mężczyznę na tym stanowisku

 

3. Jak jestem odbierana przez pozostałych współpracowników? Rycerz Buław, X Buław

Ruchliwa, gadatliwa, przyjacielska, staram się chociaż jest ciężko

 

4. Dlaczego mnie zatrudnili? Rycerz Kielichów, XVIII KSIĘŻYC

Bo ich do siebie przekonałam, oczarowałam więc postanowili mi dać szansę.

 

5. Czy przedłużą mi umowę? XV DIABEŁ, VI Monet, IV Monet

Tak przedłużą i dostanę podwyżkę.

6. Czy poradzę sobie w sensie czy do końca następnej umowy uda mi się na tyle przyswoić nowe umiejętności, żeby być samodzielną?

II KAPŁANKA, VIII Kielichów, II Buław - mimo tego, że będę się starała jednak przerośnie mnie to i zrezygnuję z tej pracy i zacznę rozglądać się za czymś innym.

Przedłużyli

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :)

 

WERYFIKACJA

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Nowa praca ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...