Skocz do zawartości

Jaki będzie wynik orzeczenia? ZWERYFIKOWANY


kirsty16

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wysłałam deklarację przedmiotów wybranych do egzaminów oraz prośbę o zwolnienie lub częściowe zwolnienie z opłat, bo dowiedziałam się, że jest taka możliwość dla osób, w szczególnych sytuacjach.

Zwolniłam się sama z pracy, żeby poświęcić czas tylko na naukę do egzaminów, więc nie jestem w szczególnie trudnej sytuacji, ale chciałam spróbować czy uda się coś zaoszczędzić.

 

Zadałam pytanie:

Jaki będzie wynik prośby o zwolnienie z opłat za egzaminy?

Sprawiedliwość 

Dla mnie ta karta nigdy nie wróży niczego dobrego i będzie odmowa albo tylko częściowe zwolnienie z opłat, czyli pół na pół. Obstawiam, że będzie połowa.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kirsty16 napisał:

Wczoraj wysłałam deklarację przedmiotów wybranych do egzaminów oraz prośbę o zwolnienie lub częściowe zwolnienie z opłat, bo dowiedziałam się, że jest taka możliwość dla osób, w szczególnych sytuacjach.

Zwolniłam się sama z pracy, żeby poświęcić czas tylko na naukę do egzaminów, więc nie jestem w szczególnie trudnej sytuacji, ale chciałam spróbować czy uda się coś zaoszczędzić.

 

Zadałam pytanie:

Jaki będzie wynik prośby o zwolnienie z opłat za egzaminy?

Sprawiedliwość 

Dla mnie ta karta nigdy nie wróży niczego dobrego i będzie odmowa albo tylko częściowe zwolnienie z opłat, czyli pół na pół. Obstawiam, że będzie połowa.

Sprawiedliwie czyli po połowie :)

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niejasna karta. Mówi po prostu i sprawiedliwości w życiu i decyzjach urzędniczych. Jeśli nie musisz zaoszczędzić, a jedynie chcesz to zrobić to możliwe, że niestety się nie uda i zwolnieni z opłat zostaną Ci co potrzebują. 

Choć nie powiem, w Twoim rozkładzie wyczuwam tę kartę pozytywnie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WERYFIKACJA:

Przyszła odpowiedź z komisji. Zostałam zwolniona ze wszystkich opłat. Jestem lekko zaskoczona.

Edytowane przez kirsty16
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 7.12.2022 o 18:03, kirsty16 napisał:

Zadałam pytanie:

Jaki będzie wynik prośby o zwolnienie z opłat za egzaminy?

Sprawiedliwość 

jeśli realnie spełniasz wszystkie wymogi i zgodnie z przepisami przysługuje Ci takie zwolnienie z opłat, to będziesz zwolniona. Karta nie jest zła, zależy tylko od intencji, jest sprawiedliwa, tzn każdy dostaje to, co mu się należy. Będą kierować się przepisami prawa i obiektywnie rozpatrzą wniosek. Jeśli naciągasz fakty i kombinujesz, to karta jako sprawiedliwość faktycznie będzie niekorzystna i oznacza odmowę. Nie masz się więc co martwić, jeśli uczciwie podeszłaś do tematu :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Priestess napisał:

jeśli realnie spełniasz wszystkie wymogi i zgodnie z przepisami przysługuje Ci takie zwolnienie z opłat, to będziesz zwolniona. Karta nie jest zła, zależy tylko od intencji, jest sprawiedliwa, tzn każdy dostaje to, co mu się należy. Będą kierować się przepisami prawa i obiektywnie rozpatrzą wniosek. Jeśli naciągasz fakty i kombinujesz, to karta jako sprawiedliwość faktycznie będzie niekorzystna i oznacza odmowę. Nie masz się więc co martwić, jeśli uczciwie podeszłaś do tematu :)

No racja. Ja zawsze na odpowiedź pozytywną spodziewam się kart typu Słońce, 10 kielichów, 6 buław. Wg przepisów spełniam warunek bo jestem bezrobotna, nie osiągnęłam dochodów w ostatnim miesiącu, a inna sprawa, że się sama zwolniłam i mam zaoszczędzone pieniądze, bo przecież nie prosili o wyciąg z konta bankowego. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Jaki będzie wynik orzeczenia? ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...