Skocz do zawartości

Co będzie między nami


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam kontaktu z pewną osoba z którą jestem dosyć mocno pokocona .Zadałam 2 pytania do kart 

1. czy ta osoba się ze mną skontaktuje do końca grudnia 

6 kielichów ,8 buław ,cesarz ,rycerz kielichów 

Możliwe że kontakt będzie z powodu nostalgii do tego co było między nami .Możliwe ,ze ta osoba wspomina nasza zaniomosc .Mam takie wrażenie ,że w tym cesarzu będzie chciała pewne sprawy uporządkować .Ale ta uporządkowanie ma wyglądać tak jak ona by chciała .Możliwe ,że nawet padnie jakąś propozycja z jest strony 

Natiast jak postawiłam co będzie między nami do końca grudnia to wyszło 

Księżyc ,2 kielichów ,6 mieczy ,5 denarów i tu mam problem 

Księżyc mówi 9 tajemicach i nie wyjaśnionych sprawach ,intuicji 

2 kielichów -wspolracs ,przyjaźń ,pogodzenie się 

6 kielichów - zmiana sposobu myślenia ,odkrywanie nowych możliwości ,zmiany ,podróż ,odcinanie się od przeszłości 

5 denarów -zubozenie ,żebractwo czasem mówi o pomocy przyjaciele czy o tym ,se 2 osoby muszą się trzymać razem 

Rzeczywiście tak jak pokazuje księżyc jest między nami wiele niewyjaśnionych spraw .Możliwe ,że dojdzie do porozumienia między nami .Zmieni się sposób myślenia ,.Mam bardzo duży problem z tą 6 mieczy i 5 denarów .6 mieczy mówi czasem też o relacji osób po przejściach które mają szansę na coś nowego jeżeli się na siebie otworzą i będą razem współpracować i wtedy ta 5 denarów może mówić o konieczności trzymania się razem .

Ale mam też druga interpretację .Księżyc to też karta iluzji .Możliwe ,że mam jakieś wyobrażenie o tej relacji i mimo tego że dojdzie między nami do porozumienia to będzie tylko chwilowe bo i tak okaże się ,że to nie jest to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym pytaniu wyszły karty typowe pod kontakt, więc powinien być

 

w drugim pytaniu też mamy karty mówiąca o rozmowie: 2 pucharów, 6 mieczy

pierwsza karta mogła pokazać też niepewność odnośnie całej sytuacji, ale sądząc po kolejnych kartach, coś się powinno wyklarować

6 mieczy + 5 denarów - dążenie do braku/nicości?

2 pucharów czasami pokazuje mi pogodzenie się z sytuacją, wewnętrzną równowagę, więc może dojdzie do odpuszczenia/przebaczenia z Twojej strony

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Venilia napisał:

w pierwszym pytaniu wyszły karty typowe pod kontakt, więc powinien być

 

w drugim pytaniu też mamy karty mówiąca o rozmowie: 2 pucharów, 6 mieczy

pierwsza karta mogła pokazać też niepewność odnośnie całej sytuacji, ale sądząc po kolejnych kartach, coś się powinno wyklarować

6 mieczy + 5 denarów - dążenie do braku/nicości?

2 pucharów czasami pokazuje mi pogodzenie się z sytuacją, wewnętrzną równowagę, więc może dojdzie do odpuszczenia/przebaczenia z Twojej strony

Możesz mieć rację z tym przebaczeniem .

Źle tutaj napisałam ,ale to chyba nie ma znaczenia .

Najpierw rozłączył na pytanie co będzie między nami do końca grudnia ,to było kilka dni temu a dopiero dzisiaj na to czy ta osoba się do mnie odezwie .

Kiedy rozkładałam karty na to co będzie między nami to pamiętam że zanim jeszcze zdążyłam rozłożyć karty to 2 kielichów sama się odwróciła a kiedy dalej tasowalam to wypadła .Mam po prostu taki zwyczaj że zanim rozkładam i zadam pytanie to długo tasuje .

Możliwe ,że karty pokazują że to wszystko o czym myślę to ilizuje ,ze pogodzę się z sytuacją i zmieni się moje nastawienie i przestanę odczuwać pustkę .

Ale  zastanawiam się też nad tym czy nie pokazały też spotkania 

2 kielichów to spotkanie 

6 mieczy mówi o podróży my mieszkamy niedaleko siebie ale to dalej 2 różne miasta 

Skojarzyło mi się to też z czymś takim ,ze albo dojdzie do tego spotkanie i będzie bieda uczuciowa albo jedna strona musi to spotkanie wyżebrać .

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Weryfikacja 

Kontakt był .Pogodziliśmy się ale bez fajerwerków .Po prostu konflikt wygasł .Nie było rozmowy wyjaśniającej .Może to pozakazla ta 5 denarów .Taki trochę niedosyt .Niby jest ok ,ale czegoś brakuje 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...