Skocz do zawartości

porwane dziecko


agulon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :_kwiatek:

 

Od paru dni mam dziwne sny...czuje ze sie cos szykuje...afera czy wielka zmiana :ok:

 

Snilo mi sie dzisiaj ze porwalam dziecko kobiecie, ktora sie nia nie opiekowala nalezycie. Czulam ze dziecko (wiek mniej wiecej 8,9miesiecy) kochalo mnie i usmiechalo sie do mnie. Telepatycznie wysylalo mi swoja milosc. Ciagle zmienialam jej pieluche i widzialam " kolor odchodow- brazowy" mowilam do niej ze jest zdrowa i nie pozwole nikomu jej skrzywdzic ze jest moja...

 

Dzialo sie to w naszych czasach ale jak musialam uciekac z nia przed ludzmi to przenioslam sie do czasow XIXwieku . Tam po kretych schodach szlam do lekarza czy kogos kto mial mi pomoc. Gabinet byl schowany, ukryty i chodzilam po jakims pieknym budynku z fotografiami jakis bogatych ludzi ktorzy patrzyli na mnie z portretow sciennych. Nie mialam nigdy snu z dziecmi w roli glownej dlatego pytam.

 

Dziekuje za interpretacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

agulon

Myślę że tu może chodzić o to, że przejmiesz czyjeś obowiązki, które dla Ciebie będą b. ważne i sprawią Ci wiele przyjemności.

Druga część snu informuje o tym, że w trudnych chwilach otrzymasz potrzebne wsparcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...