Skocz do zawartości

Wrócić czy nie?


AsiaS89

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, proszę o pomoc w interpretacji. Zakończyłam relację po 10 latach, choć tak naprawdę tego nie chciałam. To jest naprawde bardzo skomplikowane...

Chciałabym zacząć od nowa raz jeszcze.

Jak zinterpretowalibyście taki rozkład na pytanie co powinnam zrobić, czy dać szansę tej relacji czy nie? Co zrobić- wrócić czy nie?  

 

Cesarzowa, 7 monet, 3 buławy 

 

Wg mnie widać tu szansę na nowe otwarcie dla tej znajomości, zwłaszcza przy tej cesarzowej.

Ale konieczny upływ czasu, przepracowanie pewnych spraw (7monet), być może skupienie się na sobie i dopiero możliwość działania, pójście do przodu z nową energią- 3 buławy. 

 

Jeszcze mi przychodzi do głowy, że cesarzowa pokazuje, że decyzja jest wyłącznie po mojej stronie. 

I może mozna to tez tak rozumieć, że nie ma tu niegatywnych kart, więc chyba jaki wybór by nie był, to dla mnie będzie dobrze. 

 

Edytowane przez AsiaS89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie w tych kartach nie ma powrotu

wprost przeciwnie - skupienie na sobie i dopieszczanie własnej osoby

 

III Cesarzowa symbolizuje kobietę, o którą się zabiega; ona za nikim nie biegnie tylko siedzi i czeka

w kolejnych kartach też nie widać aktywności - rączej wyczekiwanie i obserwacja

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, AsiaS89 napisał:

Cześć, proszę o pomoc w interpretacji. Zakończyłam relację po 10 latach, choć tak naprawdę tego nie chciałam. To jest naprawde bardzo skomplikowane...

Chciałabym zacząć od nowa raz jeszcze.

Jak zinterpretowalibyście taki rozkład na pytanie co powinnam zrobić, czy dać szansę tej relacji czy nie? Co zrobić- wrócić czy nie?  

 

Cesarzowa, 7 monet, 3 buławy 

 

Wg mnie widać tu szansę na nowe otwarcie dla tej znajomości, zwłaszcza przy tej cesarzowej.

Ale konieczny upływ czasu, przepracowanie pewnych spraw (7monet), być może skupienie się na sobie i dopiero możliwość działania, pójście do przodu z nową energią- 3 buławy. 

 

Jeszcze mi przychodzi do głowy, że cesarzowa pokazuje, że decyzja jest wyłącznie po mojej stronie. 

I może mozna to tez tak rozumieć, że nie ma tu niegatywnych kart, więc chyba jaki wybór by nie był, to dla mnie będzie dobrze. 

Patrząc na te karty to mam takie wrażenie ,ze Ty już chyba podjęłaś decyzję 

Cesarzowa - karta która zwiastuje powodzenie w uczuciach ,mówi o ich odrodzeniu 

7 denarów - karta zniecierpliwienia ,coś zostało zaczęte i czemu na rezultaty 

3 Kijów - dalszy ciąg znajomości ,porozumienie 

Dla mnie to wygląda tak jak by Twoje uczucia względem tej osoby się ożywiły i czekasz na to porozumienie między wami na ten dalszy ciąg .Może nawet już nie możesz się na to doczekać .

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmiało: co robić?

Cesarzowa, to kobieta przede wszystkim świadoma - i to jest główna karta w tym rozkładzie. Cesarzowa nie podejmuje decyzji pochopnie i pod wpływem emocji. Cesarzowa wie, co jest dla niej najlepsze i świadomie podejmuje decyzje. Aby podjąć świadomą decyzję, potrzeba czasu (7 Monet - nie jest to karta działania pod wpływem chwili) i rozejrzenia się wokół siebie, aby móc dostrzec inne (nowe?) perspektywy (3 Buław).

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję. Właśnie z tą 3buław jest największy problem dla mnie. Bo trudno stwierdzić czy to jest pójście po nowe w tej relacji, czy pójście po nowe w ogóle... 

Chyba trzeba tu było kartę dociągnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Josei napisał:

Patrząc na te karty to mam takie wrażenie ,ze Ty już chyba podjęłaś decyzję 

Cesarzowa - karta która zwiastuje powodzenie w uczuciach ,mówi o ich odrodzeniu 

7 denarów - karta zniecierpliwienia ,coś zostało zaczęte i czemu na rezultaty 

3 Kijów - dalszy ciąg znajomości ,porozumienie 

Dla mnie to wygląda tak jak by Twoje uczucia względem tej osoby się ożywiły i czekasz na to porozumienie między wami na ten dalszy ciąg .Może nawet już nie możesz się na to doczekać .

 

Uczucia nadal są, nigdy nie minęły. To było raczej odejście żeby dać do myślenia tej drugiej osobie,  żeby jego skłonić do działania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, majmaj napisał:

Moim zdaniem jak ktoś kocha, ma uczucia to nigdy nie odchodzi.. może po prostu jest ,, śmierć,, starego i przyjdzie nowe?

Też o tym myślałam, ale czasem są takie sytuacje, w których nie widac już innego wyjścia, dochodzi się do ściany. Ja coś o tym wiem. Po 10 latach takiej miłości  można być naprawdę wyczerpanym. Gdybym nie kochała, nie brałabym już pod uwagę żadnego powrotu,bo po co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, AsiaS89 napisał:

Też o tym myślałam, ale czasem są takie sytuacje, w których nie widac już innego wyjścia, dochodzi się do ściany. Ja coś o tym wiem. Po 10 latach takiej miłości  można być naprawdę wyczerpanym. Gdybym nie kochała, nie brałabym już pod uwagę żadnego powrotu,bo po co. 

To nie jest prawdą ,że jeżeli ktoś kocha to nie odejdzie .Życie to nie bajka .Nikt nikomu nie obiecywał jak się rodzilismy ,ze będzie lekko .Czasem trzeba odejść przemyśleć zrozumiec docenić .To jest Twoja decyzja .Jeżeli chcesz wiedzieć czy dobrze robisz to może zapytaj się co będzie jeżeli wrócisz a co jeżeli tego nie zrobisz .

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, AsiaS89 napisał:

Bardzo Wam dziękuję. Właśnie z tą 3buław jest największy problem dla mnie. Bo trudno stwierdzić czy to jest pójście po nowe w tej relacji, czy pójście po nowe w ogóle... 

Chyba trzeba tu było kartę dociągnąć ;)

Trójka buław to karta brama .Dla mnie ona jest po prostu wskazówka .Jeżeli wychodzi mi na końcu układu i nie wiem o co chodzi to dociągam.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Josei napisał:

Trójka buław to karta brama .Dla mnie ona jest po prostu wskazówka .Jeżeli wychodzi mi na końcu układu i nie wiem o co chodzi to dociągam.

Dzięki, właśnie też tak to czuję, że powinna być jeszcze jedna karta. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Cesarzowa to ty. 

Czy identyfikujesz się z tą kartą? 

 

Dalej mamy 7 monet i 3 buław. 

Wg mnie tarot tutaj nie mówi o powrocie, ale czasie, który potrzebujesz, aby pojawiły się nowe plany. Za jakiś czas jest możliwe, że czeka Cię coś w życiu. Ale narazie powinnaś pozostać Cesarzową, samowystarczalną, zaradną kobietą. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...