Skocz do zawartości

Czy w ciągu pół roku pójdę z kimś na randkę?


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

5 buław, I Mag, As monet (XVII Gwiazda z podsumowania)

 

Chyba tak, bo as monet mówi o szansie. Chociaż z drugiej strony gwiazda mówi o mrzonkach i fantazjowaniu.

 

Co wy sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, majmaj napisał:

Gwiazda może że będziesz przy nadziei co do randek. A co Ci tak zależy na randkowaniu?

A Tobie co tak zależy, żeby Pan P poszedł z Tobą na sylwestra? ;)

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 godziny temu, Anastazja979 napisał:

5 buław, I Mag, As monet (XVII Gwiazda z podsumowania)

Myślę, że padnie parę takich propozycji ;)w tej 5 Buław widać ruch w interesie :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Anastazja979 napisał:

A Tobie co tak zależy, żeby Pan P poszedł z Tobą na sylwestra? ;)

Szczerze to mi nie zależy już jakoś szczeólnie ,ale spedzimy we dwóch sylwester i ta znajomość idzie sama z siebie do przodu

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, majmaj napisał:

Szczerze to mi nie zależy już jakoś szczeólnie ,ale spedzimy we dwóch sylwester i ta znajomość idzie sama z siebie do przodu

Super :) Jak fajny facet, to trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że pójdziesz. 5 buław to wiele zainteresowanych osób i pojawi się jakiś konkretny pan, który zaprosi. As to szansa, więc zależy wiele od Cb. Zaproszenie powinno być, a czy Ci się spodoba i czy przyjmiesz to inna para rękawiczek. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też widzę w tych kartach okazję

 

5 buław to ruch, działanie, walka z konkurencją, zabiegamy o coś - w tej karcie raczej nikt będzie siedzieć grzecznie na swoim miejscu

w I Magu już mamy czarowanie, pokazywanie się z tej najlepszej strony, strojenie się, uwodzenie itd.

As Monet - jedna z lepszych kart na początek czegoś nowego 

 

Dla mnie razem te karty dają VII Rydwan (5+1+1) - karta zmian, ruszenia do przodu, uwolnienie się od czegoś

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie może być tych randek kilka, gdyż 5 buław to jakaś grupka, a w tym przypadku kilku kandydatów na wyjście. As Monet jak najbardziej będzie zaproszenie, szansa na wyjście. Gwiazda wcale nie musi oznaczać nierealnych marzeń, ale twój urok i powab, którymi będziesz przyciągać. Idź do kosmetyczki, fryzjera, aby czuć się kobieco.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2022 o 11:14, Anastazja979 napisał:

5 buław, I Mag, As monet (XVII Gwiazda z podsumowania)

 

Chyba tak, bo as monet mówi o szansie. Chociaż z drugiej strony gwiazda mówi o mrzonkach i fantazjowaniu.

 

Co wy sądzicie?

5 buław karta która mówi o dużym powodzeniu ale też o problemach w nawiązywaniu bliższej znajomości .Mag mówi o fascynacji i przezyciezniu problemów .As monet mówi o tym że pojawi się ktoś wyjątkowy ,mówi o adoracji prezentach ,powodzeniu .

Na pewno będziesz miała powodzenie .Nawet jeżeli będziesz miała problem żeby się do kogoś zbliżyć to w Magu masz wszystkie atuty żeby to przezyciezyc .As denarów mówi ,że będzie miło 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2022 o 11:14, Anastazja979 napisał:

5 buław, I Mag, As monet (XVII Gwiazda z podsumowania)

5 Buław i Mag kojarzy mi się, że ktoś cię intensywnie będzie podrywał, As Monet to jak dla mnie randka w HB Rydwan czyli akcja jakaś moim zdaniem randka, Czyli tak, wg mnie pójdziesz.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...