Skocz do zawartości

Jak spędzę sylwestra?


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Jak spędzę Sylwestra? 

Król buław, 7 buław, 8 pucharów 

 

+ As pucharów(co po 8, co będzie potem)

 

Sądzę, że w Sylwestra czeka mnie niemiła niespodzianka. Będzie jakiś mężczyzna, z którym się pokłócę. I wydaje mi się, że dość mocno, bo 8 kielichów może oznaczać zerwanie kontaktów. 

 

Zapytałem co po 8 kielichów. Wyszedł As Pucharów. Według mnie 8 kielichów to karta brama, którą w tym wypadku przekroczę i będzie to dobra decyzja. Ostatecznie mi ulży i powinny pojawić się pozytywne emocje. 

Właściwie to nadal nwm, czy wyjdę gdzieś z domu. 

 

Co sądzicie? 

Edytowane przez nastek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król Buław może obrazować Ciebie jako osobę, która broni się przed powrotem czegoś

czasami jednak 7 buław pokazuje walkę w pojedynkę o coś, więc może będziesz nieustępliwy w poszukiwaniach starego filmu, muzyki z poprzednich czasów czy jeszcze czegoś innego...

karta 8 pucharów mogła pokazać powrót wspomnień, jakaś nostalgia, wejście w pętlę czasu

 

As Pucharów - na oczyszczenie się z czegoś? Może uda się nie trzymać wszystkiego w środku i pozwolisz na przepływ energii, może nawet wybaczenie

karta mogła też zaprezentować się jako lejący się strumieniami alkohol a w połączeniu z 8 pucharów to może być niekończąca się kolejka :piwo:

 

Król Buław z reguły pokazuje aktywnego mężczyznę, w mojej talii to ten, który działa (czasami pokazuje szefa), więc możesz mieć w tym dniu więcej energii, którą zechcesz rozładować

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :)

 

Bardzo mnie zaskoczył pozytywny wydźwięk Twojej interpretacji. Powiedz szczerze. Naprawdę interpretuje aż te karty tak pozytywnie, czy starszy się mnie uspokoić, abym się nie bał co mnie może spotkać?

 

Edytowane przez nastek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nastek96 napisał:

Witajcie, 

Jak spędzę Sylwestra? 

Król buław, 7 buław, 8 pucharów 

 

+ As pucharów(co po 8, co będzie potem)

 

Sądzę, że w Sylwestra czeka mnie niemiła niespodzianka. Będzie jakiś mężczyzna, z którym się pokłócę. I wydaje mi się, że dość mocno, bo 8 kielichów może oznaczać zerwanie kontaktów. 

 

Zapytałem co po 8 kielichów. Wyszedł As Pucharów. Według mnie 8 kielichów to karta brama, którą w tym wypadku przekroczę i będzie to dobra decyzja. Ostatecznie mi ulży i powinny pojawić się pozytywne emocje. 

Właściwie to nadal nwm, czy wyjdę gdzieś z domu. 

 

Co sądzicie? 

Wyjdziesz z domu, ale chyba nie będziesz zadowolony i wrócisz wcześniej.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, nastek96 napisał:

Witajcie, 

Jak spędzę Sylwestra? 

Król buław, 7 buław, 8 pucharów 

 

+ As pucharów(co po 8, co będzie potem)

 

Sądzę, że w Sylwestra czeka mnie niemiła niespodzianka. Będzie jakiś mężczyzna, z którym się pokłócę. I wydaje mi się, że dość mocno, bo 8 kielichów może oznaczać zerwanie kontaktów. 

 

Zapytałem co po 8 kielichów. Wyszedł As Pucharów. Według mnie 8 kielichów to karta brama, którą w tym wypadku przekroczę i będzie to dobra decyzja. Ostatecznie mi ulży i powinny pojawić się pozytywne emocje. 

Właściwie to nadal nwm, czy wyjdę gdzieś z domu. 

 

Co sądzicie? 

Król Kijów to karta działania ,on dąży do sukcesu 

7 buław mówi o konflikcie gwałtownych emocjach ,ale też o zwycięstwie nad przeciwnościami 

8 kielichów niespodziewanie sytuację wyjazdy w nieznane powrót do rodzinnego domu czy spotkanie kogoś kogo się dawno nie widziało 

As kielichów otrzymanie prezentu imprezy towarzyskie 

Moim zdaniem będziesz miał szansę się gdzieś wybrać na tego sylwestra .Możliwe ,ze będziesz się nad tym zastanawial .Propozycja będzie niespodziewana może też wiązać się z wyjazdem .Ostatecznie myślę ,ze pójdziesz .

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że będzie Cię nosiła energia, chęć poimprezowania, ale jakbyś z powodu zbyt dużej ilości wypitego alkoholu postanowił wrócić wcześniej do domu, 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2022 o 20:26, nastek96 napisał:

Dziękuję bardzo :)

 

Bardzo mnie zaskoczył pozytywny wydźwięk Twojej interpretacji. Powiedz szczerze. Naprawdę interpretuje aż te karty tak pozytywnie, czy starszy się mnie uspokoić, abym się nie bał co mnie może spotkać?

 

interpretuję jak czuję :)

 

a gdy wyciągnąłeś karty, to poczułeś, że może się coś przykrego przytrafić? 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja:

Król buław, 7 buław, 8 kielichów 

 

Nie taki diabeł straszny jak go malują :)

Król buław to ja. Miałem na początku dużo energii i zapału, aby Sylwester był udany. Dobry humor, chęć świętowania...ale nie podobał mi się Sylwester w telewizji. Żadna z dwóch stacji nie przypadła mi do gustu. Muzyka była nie sylwestrowa, dużo piosenek smutnych, nie były one do tańczenia. Ja w 7 buław włożyłem dużo wysiłku, aby starać się utrzymać dobry nastrój. Śpiewałem, cieszyłem się jedzeniem, starałem się troszkę tańczyć, tak żeby dobry nastrój mnie nie opuszczał w Stary Rok. Ale z czasem przy tej ,,muzyce" było coraz ciężej, aż w końcu około godzinę przed Sylwestrem, czyli po 3 godzinach wysiłku dałem sobie spokój. Położyłem się na kanapie i oglądałem już na leżąco. Nie straciłem dobrego nastroju, ale nie starałem się już być szczęśliwy na siłę. Po prostu przyznałem, że mi się nie podoba. 

 

Wszystkim dziękuję za interpretację i Szczęśliwego Nowego Roku :)

 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...