Jump to content

Duch?


IdoB

Recommended Posts

Witam. Kupiłem z moją partnerką mieszkanie w kamienicy, wprowadziliśmy się około 3 miesięcy temu. Mieszkamy z psem. Od jakiegoś miesiąca zaczęły sie dziać w domu rzeczy które jest mi coraz trudniej logicznie wytłumaczyć. Na początek podam kilka sytuacji które ignorowałem :

Papier toaletowy potrafił sie przenieść z pułki nad kiblem do przepdokoju. Nie widziałem jak sam się przenosi, jedynie gdy wróciłem do domu leżała rolka na srodku przepdokoju, mało tego. To nie mógł byc mój pies, papier specjalnie leży wysoko, bo mój pies uwielbia rozwalac papier, a tutaj odziwo papier nawet nie byl naruszony. 

Jednego dnia gdy wstałem rano zobaczyłem że suszarka leży na środku kuchni. Taka zwykła suszarka do prania. Próbowałem tłumaczyć sobie to tym, że może jakoś mój pies ja zrzucił, choć byłoby to ciężkie ponieważ leżała oparta o sciane w rogu, a on sie jej boi. Do tego nie pasuje mi to, że raczej obudziłby mnie huk upadającej suszarki, ponieważ mam lekki sen.

Słychać stukania w różnych pomieszczeniach, nie nagminnie - gdy przechodzę do pomieszczenia skąd dochodzi dźwięk, nagle wszystko ustępuje. Lecz tak jak powtarzam to akurat nie dzieje sie notorycznie. 

Sytuacja z wczorajszej nocy skłoniła mnie do tego, żeby sie tym podzielić i poradzić, a mianowicie okolo 1:30 obudziłem się słysząc szczekanie mojego psa (on szczeka tylko jak sie boi, nie jest typowym psem szczekaczem), moja partnerka siedziala obok przerażona. Pies szczekał wpatrzony w wejscie do drugiego pokoju, narzeczona powiedziała mi, że jest cień jakiegoś człowieka w drugim pokoju, byłem zaspany więc niewiele myśląc zerwałem sie i poszedłem do drugiego pokoju zapalić światło. Nic nie widziałem, po chwili wróciłem, zgasilem światło i wróciłem do łóżka. Pies zaczął sie trząść i patrzec w kierunku drugiego pokoju. Wziąłem go do siebie, przytuliłem i poszliśmy spać. Zawsze staram sie byc sceptyczny co do takich sytuacji i nie wyciągać pochopnych wniosków, ale ta sytuacja mnie prawde mówiąc przeraziła. 

Chciałbym poczytać co Wy macie na ten temat do powiedzenia, co uważacie? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...