Skocz do zawartości

Spotkanie


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłam karty na spotkanie z pewnym Panem i wyszło 

Rydwan ,Rycerz denarów ,Koło fortuny i Paz kielichów 

Rydwan to pojscie  na przód ,realizacja planów ,podróż 

Rycerz denarów działa powoli z rozwagą ,też mówi o podróży tylko bardziej służbowej 

Koło fortuny to zmiana kierunku ,coś na co nie mamy wpływu ,o przypadku 

Paz kielichów to spotkanie i wiadomości 

Myślę ,ze do spotkanie dojdzie .Może to być spotkanie przypadkowe związane z jakimś wyjazdem z pracy 

Postawiłam jeszcze dodatkowo na myśli uczucia i zamiary wobec mnie tej osoby 

Myśli - Rycerz kielichów ,8 Kijów ,9 kielichów ,3 kielichów 

Rycerz kielichów lubi być zakochany ,lubi składać propozycje ,robić wyznania ,trochę buja w obłokach i idealizuje uczucia 

8 Kijów to karta kontakkow ,nowych znajomości ogólnie dużo się dzieje 

9 kielichów to karta zadowolenia z siebie ,czerpania garściami z życia 

3 kielichów mówi że ktoś kogoś może lubić ,pokazuje nowe znajosvi spotkanie 

Mam wrażenie ,ze uniwgo chyba dużo się dzieje teraz .Na pewno jest zadolony z siebie .Nawet jeżeli myśli o mnie to nie jestem jedyną osobą ,która zaprząta mu głowę .

Uczucia - 8 kielichów ,diabeł ,2 kielichów ,6 mieczy 

8 kielichów czyli karta odejście tego co nie służy ,ale też powrotów do korzeni ,karta przypływów i odpływów 

Diabeł - porzadanie ,spętanie ,złość 

2 kielichów bratnie duszę ,przyjaźń ,pogodzenie się 

6 mieczy ucieczka przed problemami przełamywanie schematów mowa droga 

Trochę to wygląda tak jak by on raz chciał a raz nie chciał w 8 kielichów .Może powodem tego jest diabeł .Możliwe ,ze 2 kielichów mówi że już się pogodził i próbuje iść dalej w 6 mieczy ale może po prostu ucieka .

Zamiary Król mieczy ,5 mieczy ,2 mieczy ,6 kielichów 

Król mieczy jest sprawiedliwy ,wprowadza myśli w czyny ale jest też dobrym mówca i potrafi manipulować żeby osiągnąć swój cel to też kontakt internetowy czy telefoniczny 

5 mieczy to manipulacje ,zwycięstwo ale takie które nie przynosi satysfakcji ,walka o coś tylko ,ze nie stety skazana na porażkę 

2 mieczy to konieczność dokonania wyboru tylko tu jest problem z działaniem ,to też rozmowa dwóch osób ,ale taka w której każda przedstawia swoje argumenty 

6 kielichów powrót do przeszłości do tego co już było 

Mam takie wrażenie ,ze on może myśleć o nawiązaniu kontaktu .Ale to nie będzie szczere .Ma jakiś cel .Może chce przedstawić swoje racje .Może też użyć jakieś podstępu .Chyba będzie chciał porozmawiać o tym co było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...