Skocz do zawartości

Czy pójdę na randkę?


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Ja też się zainspirowałem innymi osobami. 

 

Czy w ciągu 3 miesięcy pójdę na randkę? 

Paź mieczy, Sąd, Śmierć + 10 denarów 

 

Paź mieczy pokazuje, że ktoś się pojawi, będą jakieś rozmowy, może nawet zaproszenie. 

Sąd i Śmierć zapowiadają wielkie zmiany. Jednak Śmierć na końcu rozwiewa nadzieję i wskazuje na brak randki. 

Za to sądzę, że przy 2 takich kartach na pewno zajdą jakieś zmiany w życiu uczuciowym. 

Dobrana karta 10 denarów wskazuje, że większą wagę będę przywiązywał do życia rodzinnego niż do randek. 

Sama karta Sądu może wskazywać na rodzinę. 

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że karty mówią o Twojej przemianie wewnętrznej. Nie pojawiła się żadna kobieca karta, nie ma też kielichów, więc raczej nie będzie randek w tym okresie.

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Bardzo możliwe, że to przemiana wewnętrzna. Sądzę, że zajmę się życiem rodzinnym i najbliższym otoczeniem o czym mówi 10 monet. 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem na nie

 

Paź Mieczy czasami wskazuje mi na kłótnie, trzymanie ludzi na dystans

XX Sąd - chyba uwolnisz się od myślenia o tym

XIII Śmierć - zakończenie tematu i pójście dalej lub inne podejście do danej sprawy

 

10 denarów - dla mnie to karta materii, tego co możemy wziąć do rąk, więc możesz iść bardziej w tą stronę

też może oznaczać, że zaczniesz doceniać to co już masz, swój obecny stan

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe karty. O samym randkowaniu strikte nie mówią, ale z pewnością coś się wydarzy w Twoim życiu. Jakaś zmiana. Może zmiana podejścia do randkowania kub partnerki.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :)

Dotąd nie byłem na prawdziwej randce, więc może zmienię podejście. Też myślę, że coś się wydarzy. Nie randka, ale coś ważnego. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2022 o 20:20, nastek96 napisał:

Czy w ciągu 3 miesięcy pójdę na randkę? 

Paź mieczy, Sąd, Śmierć + 10 denarów 

Samej randki tu nie widzę, przynajmniej takiej typowej ale coś się zacznie dziać. Paź mieczy widzi mi się jako jakiś pomysł, zmianę toku myślenia, strategii, potem Śmierć jako nowy etap, zmiany jakie dokonują się w tobie, dalej masz Sąd czyli wezwanie do działania, dokonania zmian ale żeby te zmiany się dokonały i rozpoczął się nowy etap (śmierć) musisz rozliczyć się z przeszłością, stawić jej czoło i wyciągnąć wnioski.  Dołożone 10 monet to wg mnie taka finalizacja poprzednich kart czyli co się stanie jak dokonają się zmiany w tobie, na które wskazują poprzednie karty. Czyi to nie będzie typowa randka we dwoje ale wyjście z większa ilością osób np może pójdziesz z kimś jako partner na wesele :) W HB Rydwan czyli cos sie ruszy.

 

 

Edytowane przez Ceres
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo:)

O proszę, czyli może szykuje się spotkanie towarzyskie, fajnie :).

 

Wg mojej metody z sumowania 3 kart jest Gwiazdą, czyli bardziej zauroczenie, rozmowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W dniu 30.12.2022 o 20:20, nastek96 napisał:

Czy w ciągu 3 miesięcy pójdę na randkę? 

Paź mieczy, Sąd, Śmierć + 10 denarów 

Nie poszedłem. Mimo, że rozmawiałem z kimś o czym może mówić ten paź. Były rozmowy internetowe. Ale niestety moja ,,randka" zniknęła. Za to w ciągu 3 miesiącu wróciłem do domu rodzinnego o czym może mówić 10 denarów po śmierci. 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...