Skocz do zawartości

Co mnie czeka do równonocy?


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Z okazji Nowego Roku rozkład na 3 miesiące. Na cały nie robię, bo już zrobiłem na cały przy okazji września. 

 

Co mnie czeka do równonocy wiosennej? 

 

1.Miłość: XI Moc, 3 monet, 10 monet 

Moc pokazuje, że będę wkładał w tą dziedzinę bardzo dużo energii. To będzie dla mnie coś ważnego. Tak samo 3 monet dopełnia Moc. Będę pracował nad uczuciami, coś szlifował, doskonalił. Nie sam, a razem kimś, bo 3 to współpraca, jednak nie będzie to miłość romantyczna. 

Miłość jakiej doświadczę to będzie czas spędzony z rodziną i zacieśnianie więzów z przyjaciółmi o czym mówi 10 denarów.

 

Praca: XVII Gwiazda, 6 kielichów, XIX Słońce 

W pracy od połowy listopada do grudnia była bardzo zła atmosfera, duże stresu, nerwów i kłótni. 

Gwiazda przyniesie uzdrowienie złych relacji i powrót do wcześniejszego stanu rzeczy z tego lepszego okresu.

Myślę, że w 6 kielichów może się ktoś pojawić z przeszłości, do pracy wraca koleżanka po długim, 3 miesięcznym zwolnieniu. 

Niezależnie, czy 6 kielichów jest powrotem osoby, czy powrotem do ,,przyjaźniejszych" czasów, relacje w pracy powinny ulec poprawie. Słońce powinno w nieść radość. 

(Niestety tej pozycji nie jestem pewien, bo pewnego czasu robiłem dość sporo rozkładów na pracę i już nwm, czy widzę przyszłość, czy coś rozmytego. Ale wierzę, że w taki dzień jak ten można zobaczyć wyraźniej :) )

 

3.Finanse: IV Cesarz, VII Rydwan, 7 mieczy 

Tutaj mam jedyne pole, na które trzeba uważać. Widzę dwie możliwości interpretacji.

W pierwszej Cesarz jest sprawą finansową związaną z pracą i wreszcie ona ruszy z miejsca. Jednak powiniennem uważać, aby mnie nie oszukali. Ogólnie muszę uważać w tym okresie co podpisuje, w jakie wchodzę układy...

Druga możliwość to Cesarz zapowiadający stabilny okres w finansach, a jedyne większe wydatki, które poniosę to te związane z podróżami, wycieczkami... Jednak i tutaj powiniennem uważać na możliwość oszustwa, kradzieży...

 

Rada: 10 mieczy 

Gorzej już nie będzie. Nie powiniennem się poddawać, tylko przeć do przodu. Nawet, jeśli coś się chwilowo zawaliło w moim życiu to dam radę to odbudować. 

Odbić się od dna i iść dalej. 

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nastek96 napisał:

Co mnie czeka do równonocy wiosennej? 

 

1.Miłość: XI Moc, 3 monet, 10 monet 

A ja tu widzę budowanie relacji z kimś, Moc w uczuciach to silne namiętności, pociąg fizyczny, w 3 monet praca nad relacją, świadome zdecydowanie się na nią, to nie przelotne uczucie tylko pełne zaangażowanie w budowaniu relacji.  A 10 monet tylko potwierdza do jakiego rodzaju relacji będziesz dążyć czyli stabilnej z długofalowymi planami. HB sa Kochankowie czyli dwie osoby na karcie (u mnie) trzymające się za ręce.

 

4 godziny temu, nastek96 napisał:

Praca: XVII Gwiazda, 6 kielichów, XIX Słońce 

Gwiazda pokazuje twoje nadzieje, że powróci w pracy wcześniejsza atmosfera (6 Kielichów) i faktycznie w Słońcu powinno się tak stać. W HB znowu masz Kochanków więc być może będziesz musiał dokonać jakiegoś wyboru. Z tymi kochankami kojarzy mi się, że być może jednak tak się nie stanie i będziesz rozważał zmianę pracy.

 

4 godziny temu, nastek96 napisał:

3.Finanse: IV Cesarz, VII Rydwan, 7 mieczy 

 

Cesarz i Rydwan kojarzy mi się z takim postawieniem na swoim, przejęciem kontroli a w 7 mieczy dodaje mi do tego dużą siłę przebicia, że jesteś w stanie przeforsować każdy swój pomysł. Kojarzy mi się też ze stabilizacją finansową. 7 mieczy w w tym układzie to albo jakieś zobowiązania, kredyty, które musisz spłacać może tez oznaczać zmianę pracy albo dodatkowa prace, taka która wykonuje się po godzinach W HB Eremita czyli może jakaś dodatkowa praca zdalna, w samotności.

 

4 godziny temu, nastek96 napisał:

Rada: 10 mieczy 

Po 10 mieczy samej trudno mi coś powiedzieć, przydałaby się po niej jeszcze jedna karta. A tak ogólnie to koniec jakiegoś cyklu w twoim życiu, coś odejdzie bezpowrotnie i powinieneś być na to gotowy, bo gdy coś się kończy to równocześnie coś się zaczyna.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :)

Rzeczywiście Moc to często romans i namiętność. Jednak te inne karty były dość rzeczowe i stąd poszedłem w inną stronę. Jeśli chodzi o pracę to rozważam już od bardzo dawna zmianę. W finansach to raczej ktoś powinien spłacić mnie. 

Powiedz mi jak ty liczysz to HB? 

 

Ja mam całkiem inny sposób. 

XI Moc + 3 monet + 10 monet 

 

11+13+20=44

44-22=22

XXII Głupiec 

 

Tym sposobem wychodzi

VIII Sprawiedliwość w pracy i

XVIII Księżyc w finansach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nastek96 napisał:

Powiedz mi jak ty liczysz to HB? 

Sumowanie HB czyli wg Hajo Banzhafa. Sumuje się wszystkie liczby znajdujące się przy AW lub AM.

Przy Małych Arkanach  Asy to 1 itd. dworskich nie liczy się wcale, mają wartość 0

Przy AW Głupiec ma wartość 22.

Jeżeli liczba jest większa niż 22 sumujemy się ją jak w numerologii. Czyli np. jeżeli jest 58 to liczy się 5+8=13 i wychodzi jako podsumowanie karta Śmierci.

Jeżeli jest to liczba większa od 9 jak w powyższym przypadku. Sumujemy jeszcze raz 13=1+3=4 i mamy dodatkowa kartę podsumowania czyli w podsumie mamy wtedy XIII Smierc i IV Cesarza.

Ja biorę pod uwagę zawsze tylko tą pierwszą czyli w tym przypadku byłaby to 13 -  Śmierć.

Podsumowania wg Banzhafa traktuje jako wskazówkę dla rozkładu a nie jego przedlużenie. Coś w stylu co należy zrobić, jak się zachować, co jest wskazane, rada itp.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nastek96 napisał:

Ja mam całkiem inny sposób. 

XI Moc + 3 monet + 10 monet 

 

11+13+20=44

44-22=22

XXII Głupiec 

Twoje sumowania to chyba wg Starowieyskiej, kartom dworskim przyporządkowujesz karty z AW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...