Skocz do zawartości

Wielka Tablica z konkretnym pytaniem


Karoluna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :) Nadal ćwiczę rozkłady z Kartami Lenormand, dzisiaj mój mąż poprosił mnie o postawienie WT . Zadaliśmy kartom pytanie: "Czy mąż jest na dobrej drodze do spłaty wszystkich zobowiązań finansowych?". Nie określiliśmy ram czasowych. Ostatnio otrzymałam super pomoc, a że sprawa jest dość delikatna i tym razem to wolałabym się upewnić co do interpretacji i zasięgnąć dodatkowych opinii.

Rozkład umieszczam poniżej jak zwykle.

Zapytałam o sytuację męża, więc poszukałam jego sygnyfikatora. Jest w trzecim rzędzie:

Rząd nr 3 rozpoczyna karta 19. Wieży, zinterpretowałam to jako bank, instytucję finansową, kredytodawcę, obok jest 25. Pierścionek a za tymi kartami znajduje się 33.Klucz, jak dla mnie wskazuje to na pomyślne rozwiązanie umowy z bankiem (czyli po prostu spłatę kredytu). Za sygnifikatorem męża znajduje się 26. Książka, 5. Drzewo, 4. Dom i 24. Serce i tutaj tak się zastanawiałam co to może znaczyć... Od razu mówię, że mąż nie jest związany z żadnym zawodem medycznym, więc raczej wiedza o zdrowiu tutaj nie wchodzi w grę, chyba że powinien się na coś przebadać? Dom i Serce raczej również wskazują na pomyślne rozwiązanie spraw.

Jednak martwi mnie też to co się pokazało w drugim rzędzie przed sygnifikatorem pieniędzy 34.Ryby. Mamy tam i 36. Krzyż, 6. Chmury oraz 21. Góry. Otoczenie kart negatywnych... Myślę, że może wskazują one na to, że zanim długi zostaną spłacone może to długo potrwać i będzie on napotykał przed sobą jakieś przeszkody i mniejsze i większe. Ciężko mi to zinterpretować, bo Krzyż+Ryby czasami w podręcznikach jest interpretowany jako przypływ pieniędzy a czasami jako obciążenie finansowe i to spore... No jednak tak intuicyjnie czuje jakieś zawirowania,bo jednak jest spore nagromadzenie kart negatywnych. Natomiast, Ryby stykają się również z 16.Gwiazdami, 32. Księżycem i 5. Drzewem co jednak wskazuje na to, że tych pieniędzy nam nie zabraknie. 

Kolejne połączenie, które rzuciło mi się w oczy to karty w pierwszym rzędzie: 10. Kosa + 16. Gwiazdy + 7. Żmija + 8. Trumna i taka pierwsza myśl, która mi przyszła do głowy to ostatnio mąż (osoba regularnie medytująca, dbająca o duchowość itd) trafił na informację o Kronikach Akaszy i zainteresował się tematem.Zaczął czytać pewną książkę, której autorką jest kobieta.. Ja tutaj widzę właśnie jakieś zagrożenie duchowe, fałszywe medium (kobietę), może jakieś niebezpieczne byty... Czy dobrze myślę? Lepiej aby uważał z tego typu praktykami? 

Karty przeznaczenia: 15.Niedźwiedź + 3. Statek + 14.Lis + 9. Kwiaty, mąż planuje wyjazd w celach biznesowych niedługo. Pojawiła się karta lisa, natomiast w połączeniu z kwiatami ta karta nie ma negatywnego wydźwięku. Czy można spodziewać się korzystnych efektów po tym wyjeździe?

Przepraszam, że tym razem nie podzieliłam rozkładu na Serce itd, po prostu przy konkretnym pytaniu jakoś tak wygodniej było mi się skupić na sygnifikatorach... Intuicyjnie tak zaczęłam interpretować ten rozkład, dlatego też tutaj w ten sposób go tak opisałam. 

I generalne pytanko? Czy widzicie coś ważnego/dobrego/niepokojącego na co ja nie zwróciłam uwagi w tym rozkładzie? I może wy widzicie w jakim czasie to wszystko może się wydarzyć?

Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki i pomoc :)

 

23a9df01-3ea3-48b0-bfaa-3538f315e6d5.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nie wiem jak czytasz karty, ale jeśli dzielisz je na karty będące po lewej stronie jako przeszłość, środek teraźniejszość a prawa przyszłość, to nie widzę tu niepokojących symptomów. 

W rzędzie, w którym jest sygnifikator Twojego męża karty mogły pokazać, że partner podpisał korzystną umowę z jakąś instytucją lub miejscem, gdzie jest zapewniona ciągłość i bezpieczeństwo finansowe,dalej za nim jest karta Książki Drzewa Domu i Serca, które mogą mówić, że może być spokojny, ponieważ z Książki można bardzo dobrze czytać, a Drzewo w tym przypadku może wskazywać na "korzenie" sprawy. Wszak ksiazki sa zrobione z drewna :) no i połączenie Domu i Serca mówią o spokoju, bezpieczeństwie. Jego karta jest w domu Parku, więc albo Wielka Tablica wskazała, że jest człowiekiem, który ma szerokie grono znajomych i jest wśród ludzi szanowany albo na to, że jego praca wymaga wielu kontaktów z ludźmi albo i to i to :p 

Clue sprawy, czyli Ryby. Karty przed Rybami są nieprzyjemne, więc odczytywałabym, to jako skomplikowane sprawy z przeszłości może też spowodowane jakimiś Twoimi zobowiązaniami finansowymi lub balansowanie kredytami (Pani, Drogi i Krzyż).  Aktualnie Chmury i Góra - powoli będzie się klarować, ale niewykluczone opóźnienia. Natomiast Księżyc i Ptaki mówią o pewnych dyskusjach, natomiast uważam, że idzie ku dobremu. Karta Ryby jest w domu Lisa, więc wskazuje, że trzeba wykazać się sprytem, liczyć na siebie, może mówić o samozatrudnieniu i dochodach z tegoż tytułu.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ponownie za pomoc! :) w takim razie chyba nie ma co się martwić na zapas. Oczywiście wrócę z weryfikacją tak jak ostatnio.

Mam tylko jeszcze dwa pytanka. 

Pierwsze z nich: karty przeznaczenia. Jakbyś je zinterpretowała? Czy moje odczucia w stosunku do nich są prawidłowe? 

A drugie: czy w tych kartach w pierwszym rzędzie również widzisz jakieś zagrożenie duchowe (Kosa, Gwiazdy, Żmija, Trumna)?

 

I czy połączenie Bocian+Dziecko może oznaczać jakąś ciąże wśród naszych najbliższych? Czy raczej nowe początki? Okazje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nie brałam tego w ogóle pod uwagę, bo wielka tablica była kładziona na sprawy finansowe, więc patrzyłam tylko pod kątem pieniędzy i ewentualnych przychodów lub odpływów gotówki :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...